IPhone 16 uztveršanas poga darbosies kā kamera

Vēl vakar mēs ar jums runājām par iPhone 16 nākotnes dizainu un to, kā šis dizains varētu saņemt atsauces no iPhone X — septiņus gadus vecas ierīces. Tomēr dizains šim iPhone 16 nebūs viss, taču būs jaunas funkcijas, kas noteiks atšķirības salīdzinājumā ar iPhone 15. Viena no šīm atšķirībām būs uztveršanas poga, papildu poga, kas atrodas sānjoslā ar haptic tehnoloģiju un ka jaunākās noplūdes liecina par to Tas darbosies kā kameras poga: Ja nospiedīsim līdz pusei, tas ļaus fokusēties, un, ja nospiedīsim līdz galam, tas uzņems fotoattēlu.

Vispirms fokusējieties, pēc tam tveriet: šī būs uztveršanas poga iPhone 16

Viņš jauna uztveršanas poga no iPhone 16 tiek apstiprināts lēcieniem un robežām laika gaitā. Ir daudz analīžu un ziņojumu, kuros šī jaunā uztveršanas poga ir novietota jaunā iPhone 16 labajā sānu malā. Šai atrašanās vietai ir papildu nozīme, proti, iPhone tālruņos ar mmWave tehnoloģiju (dažās atlasītajās valstīs, tostarp ASV) pārvietojiet šo antenu uz kreiso pusi, jo tās pašlaik aizņem labo pusi. Pārējā iPhone, tāpat kā Spānijas gadījumā, izmaiņas nebūs, jo viņiem nav šīs antenas un tveršanas poga arī atradīsies labajā pusē.

iPhone 16 uztveršanas poga

Šķiet, ka šai uztveršanas pogai būs tehnoloģija, kas būs jūtama un ļaus veikt dažādas darbības atkarībā no tā, kā mēs tai piešķiram. Tas ir, ja mēs slīdam uz vienu vai otru pusi, mēs varam pietuvināt, piemēram. Par to nodrošina lietotāja Instant Digital publicētais jauns ziņojums sociālajā tīklā Weiboo Uzņemšanas poga darbosies tāpat kā poga, kas mums ir kamerās. Tas ir, ar pilnu maršrutu ar divām pieturām. Ja mēs viegli nospiežam līdz pusei, mēs koncentrēsimies, ja nospiežam līdz galam, lai pabeigtu braucienu Mēs uzņemsim fotogrāfiju.

Septembrī mēs beidzot redzēsim, vai iPhone 16 visos modeļos būs uztveršanas poga vai arī Apple to rezervēs Pro modelim. Ja tā, Palielināsies Apple piešķirtā nozīme Pro modelim un kameras koncepcijai šajā modelī.