Paredzams, ka Apple Vision Pro kļūs par galveno četrās paaudzēs

Kā jūs, iespējams, visi zināt, Cupertino gigants nesen ir izziņojis Apple Vision Pro — revolucionāras jauktas realitātes austiņas, kas tagad atrodas vadošajā līmenī. Tam ir augsta cenu zīme, kas daudziem nav pieejama. Lai gan tehnoloģiju lielgabals jau strādā pie lētākām Vision Pro versijām, nozares analītiķi domā, ka var paiet pat četras paaudzes, lai šī ierīce iegūtu popularitāti masu vidū.

Pašreizējais Apple Vision Pro stāvoklis

Apple Vision Pro, kas tika prezentēts šī mēneša sākumā, ir izcēlies no citām VR austiņām, pateicoties tā nevainojamajam interfeisam un navigācijas funkcijām. Pat tā augstā cena — 3499 $ nav atturējusi to no plaši pazīstamas kā ideālas patēriņa preces nākotnei. Savā nesenajā Power On informatīvajā izdevumā iekšējais Marks Gurmans norāda, ka Vision Pro ir nepieciešami būtiski uzlabojumi, lai tas varētu ienākt cilvēku dzīvē kā ikdienas sīkrīks. Un ka Vision Pro komanda lēš, ka pirms tā notiek četru gadu aparatūras, programmatūras un ekosistēmas jauninājumi.

Pirmajos mēģinājumos iedziļināties jaunās produktu līnijās, vispārīgi runājot, Apple produkti tika atzīmēti ar trūkumiem, kas tika laboti turpmākajos laidienos. Tas pats attiecas uz Apple pavisam jauno piedāvājumu – Vision Pro. Joprojām nav zināms, kas tieši notiek Apple pētniecības un attīstības laboratorijās un kādus konkrētus uzlabojumus viņi apsver.

Uzlabojumi nākamajiem Vision produktiem

Paplašinot biļetenu, WCCFTech norāda, ka Vision Pro svara un izskata trūkumi tiek pilnveidoti. Starp citām problēmām liela nozīme ir arī Vision Pro smagumam. Tas ir izaicinājums ilgstošai lietošanai un vēl jo vairāk garu darba stundu laikā. Apple, iespējams, būs jārisina šī problēma STAT, lai iegūtu pareizo komforta un praktiskuma līdzsvaru.

Tāpat akumulatora darbības laiks ir ievērojami jāuzlabo, jo pašreizējais laiks ir vidēji tikai 3 stundas. Nākotnes modeļiem, iespējams, būs jāuzņem lielāks akumulators un vēl efektīvāka aparatūra, kas konkurē ar MacBooks izturības ziņā.

Baumas liecina, ka Apple Vision Pro komanda šobrīd strādā pie daudzām problēmām, ko novērojuši agrīnie lietotāji. Papildus austiņu rentabilitātei viņu galvenās rūpes varētu būt akumulatora darbības laika pagarināšana un svara samazināšana. Turklāt MacRumors skaļi pārdomāja interesantu jautājumu par šī produkta iespējamo ietekmi uz iPad pārdošanu. Vision Pro mērķis ir būt iPad līdzīgam piedāvājumam, taču ar daudz lielāku potenciālu. Tomēr Apple ir pēdējais vārds virzienos, kas paredzēti turpmākajiem Vision produktiem.