ChatGPT arvien vairāk kļūst par jūsu Google asistenta aizstājēju

ChatGPT ir lietotne, un tā darbojas, lai pareizi aizstātu Google palīgu. Acīmredzot tas ir saistīts ar dažiem būtiskiem šķēršļiem, taču OpenAI tikko pārvarēja noteiktu šķērsli. Saskaņā ar avotiem, ChatGPT tagad var būt elements jūsu ātrajos iestatījumos.

Viena lieta, kas padara balss palīgu ērtu, ir iespēja tam piekļūt no jebkura ierīces ekrāna. ChatGPT gadījumā, lai gan tai ir balss palīga iespējas, jums joprojām ir jāvirzās uz lietotni, lai to izmantotu. Nu, tas ir kaut kas tāds, ko tas ir mēģinājis pārvarēt.

ChatGPT tagad ir savs elements ātrajos iestatījumos

Lietotne ChatGPT ir izlaista kopš 2023. gada jūlija, un kopš tā laika tā ir uzlabojusies. Viena lieta, kas trūka, bija iespēja to izmantot kā balss palīgu. Acīmredzot tas nekādā gadījumā nederēs Google. Tomēr uzņēmums neko daudz nevar darīt lietas labā (labi, nedarot kaut ko tiesas prāvas cienīgu).

Pirms neilga laika mēs saņēmām informāciju, ka OpenAI vēlas, lai ChatGPT būtu īsts balss palīgs. Saskaņā ar jauno ziņojumu tagad varat piešķirt tērzēšanas robotu kā vienu no ātros iestatījumu elementiem. Ja nezināt, kādi ir jūsu ātrie iestatījumi, tā ir elementu rinda, kas tiek parādīta, izsaucot paziņojumu paneli.

Kad izsaucat ātros iestatījumus, jums tikai jāpieskaras ikonai. Pēc tam ekrāna apakšā parādīsies neliela animācija. Mūsu lietošanas laikā mēs redzējām, ka dažreiz ir nepieciešama sekunde vai divas, līdz tas tiek ielādēts, pirms varat sākt runāt.

Kad esat pateikuši to, ko vēlaties teikt, jūs redzēsiet īsu “domāšanas” animāciju, kam sekos balss atbilde. Ļaujot piekļūt ChatGPT no ātrajiem iestatījumiem, jūs gandrīz varat tam piekļūt no jebkura ierīces ekrāna. Tas tuvina to īstenam balss asistentam.

Viena lieta šajā jautājumā ir tāda, ka ChatGPT saglabā šo balss sarunu ierakstu. Tātad jūs joprojām varat atgriezties pie šīm sarunām un turpināt tās, izmantojot īsziņu vai balsi.


Kā piekļūt šai funkcijai

Šai funkcijai ir diezgan viegli piekļūt, taču jums ir jāpārvar viena stīpa. Pašlaik ChatGPT ātrajos iestatījumos ir pieejama tikai lietotnes beta versijā. Meklējiet lietotni Google Play veikalā un ritiniet uz leju, līdz atrodat Pievienojieties Beta pogu. Kad pievienosities beta versijai, jūs saņemsiet lietotnes atjauninājumu.

Pēc lietotnes atjaunināšanas skatiet savus ātros iestatījumus un atrodiet ChatGPT elementu. Acīmredzot jums būs jāpiešķir ChatGPT atļauja izmantot jūsu mikrofonu, lai to izmantotu. Tā kā šī ir beta versija, jums vajadzētu sagaidīt nelielu nestabilitāti, jo uzņēmums strādā pie visu gludināšanas