OpenAI atkal ir novērsis lielu ChatGPT pārtraukumu…

Pārtraukumi un izslēgšanas, šie vārdi diezgan raksturoja ChatGPT veidotāju OpenAI pagājušajā mēnesī. Novembrī ChatGPT piedzīvoja dažus nopietnus pārtraukumus, atstājot cilvēkus bez iecienītākās ar AI darbināmas enciklopēdijas. Pēc tam, kad tika novērsts vēl viens pārtraukums, ChatGPT tagad ir atpakaļ un darbojas.

Novembrī uzņēmums piedzīvoja vairākus pārtraukumus, un tika uzskatīts, ka tas ir no mērķtiecīga uzbrukuma. Tas vairākas reizes atrisināja problēmas, lai tās varētu atgriezties. Pārtraukumi nebija uzņēmuma lielākās bažas novembrī, jo uzņēmums tika galā ar Sema Altmena atstādināšanu. Šī problēma kopā ar pārtraukumu uzņēmumu vairs neietekmē.

OpenAI novērsa vēl vienu ChatGPT pārtraukumu

Ja mēģinājāt izmantot ChatGPT laikā no 17:32 līdz 18:10 PST, jums nepaveicās. Saskaņā ar OpenAI statusa žurnālu ChatGPT tīmeklim nedarbojās. Pamatojoties uz žurnālu, uzņēmums sāka izmeklēt problēmu 20 minūšu laikā pēc tās izzušanas. Pa to laiku uzņēmumam tika saņemti vairāk nekā 3000 ziņojumu par to, ka tas ir neveiksmīgs. Tas tikai sniedz mums priekšstatu par to, cik daudz cilvēku tajā laikā mēģināja izmantot tērzēšanas robotu. Faktisko lietotāju skaits būtu daudz lielāks, jo ne visi labprāt sūta atskaites uzņēmumam. Daudzi cilvēki vienkārši atsakās un izmēģina citu tērzēšanas robotu. Tā kā Google Gemini tagad nodrošina Bardu, cilvēki, visticamāk, izvēlējās tur doties.

Kas attiecas uz iemeslu, žurnāls nenorādīja uz jebkāda veida pārkāpumiem vai rupju spēli. Tātad, cik mēs varam teikt, tā bija tikai iekšēja kļūda, kurai vajadzēja pārlīmēt.

ChatGTP Plus ir atpakaļ

Runājot par pakalpojumiem, kas atgriežas tiešsaistē, Sems Altmens paziņoja, ka cilvēki var atsākt reģistrēties ChatGPT Plus abonementiem. Šis ir premium klases abonēšanas pakalpojums, kas nodrošina lietotājam uzlabotas funkcijas un daudz jaudīgāku valodas modeli. Ja interesē, varat uzzināt par ChatGPT Plus. Tas sver 20 USD mēnesī, un tas patiešām var būt kaut kas, ja meklējat kādu spēcīgu AI.