Nākotnes iPhone modeļiem tiks izmantots 10x Tetraprism objektīvs

Apple plāno nākamajos iPhone modeļos ieviest 10x Tetraprism objektīvu. Nē, tomēr negaidiet, ka tas notiks ar iPhone 16 Pro sēriju. Abās šajās ierīcēs, iespējams, būs 5x Tetraprism objektīvs, piemēram, tas, kas iekļauts iPhone 15 Pro Max.

Paredzams, ka nākotnes iPhone modeļiem būs 10x Tetraprism objektīvs

Kādā brīdī nākotnē Apple plāno ieviest uzlabojumus. Tomēr šķiet, ka LG Innotek nebūs tā piegādātājs. Pamatojoties uz jauno ziņojumu, IKT būs piegādātājs, Ķīnas uzņēmums. Starp citu, IKT ir Luxshare meitasuzņēmums.

Tomēr ziņojumā nav norādīts, kāpēc Apple atsakās no LG Innotek. Tomēr, ja mums vajadzētu uzminēt, cenu noteikšanai, iespējams, ir kāds sakars ar to, vai arī milzīgais šādu objektīvu daudzums, kas Apple būs nepieciešams. Tie, protams, ir tikai minējumi. Iespējams, LG Innotek ir saskārusies ar ražošanas problēmu vai kaut ko līdzīgu. Mēs varam tikai minēt.

Tomēr pastāv liela iespēja, ka LG Innotek turpinās būt Apple piegādātājs 5x Tetraprism objektīvam. Paredzams, ka nākamgad to piedāvās abi iPhone Pro varianti, savukārt šobrīd to piedāvā tikai viens tālrunis.

Lietas var mainīties, virzoties uz priekšu

Pastāv iespēja, ka nākamā gada laikā tabulas mainīsies. Šķietami, ka LG Innotek joprojām ir darījums ar Apple par iPhone 16 sēriju, tāpēc… kas zina, iespējams, viss sakārtosies, un LG Innotek turpinās būt Apple piegādātājs.

Katrā ziņā būtu jauki redzēt iPhone tālrunī 10x Tetraprism objektīvu, tas ir skaidrs. Šī 5x ierīce, ko izmanto Apple, ir spējīga, taču tā atpaliek no konkurentiem. Tas ne tikai piedāvā 5x palielinājumu 10x vietā, bet arī nav pilnvērtīgs periskops.

Mēs nezinām, kad Apple plāno veikt šīs izmaiņas. iPhone 17 Pro modeļi to varētu nodrošināt, taču mēs nevaram droši zināt. Apple nekad nesteidzas veikt šādas izmaiņas, tāpēc, kas zina, mums pat var nākties gaidīt līdz iPhone 18 Pro sērijai.