iPhone 16, lai iegūtu būtisku mikrofona jauninājumu AI vajadzībām

Šķietami Apple izdos lielu mikrofona jauninājumu iPhone 16. Šī informācija nāk no Ming-Chi Kuo, labi pazīstama analītiķa, kurš dalījās savās domās, izmantojot Medium platformu.

IPhone 16 varētu saņemt ievērojamu mikrofona jauninājumu, lai uzlabotu AI

Viņš teica, ka “Siri aparatūras un programmatūras funkciju un specifikāciju stiprināšana ir AI radīta satura veicināšanas atslēga”. Viņš būtībā teica, ka Apple paļausies uz uzlabotu balss ievadi, lai palielinātu Siri.

Šķiet, ka mērķis ir Apple ģeneratīvie AI mērķi un lielas valodas modeļu (LLM) integrācija Siri. Tagad šie uzlabotie mikrofoni piedāvās labāku signāla un trokšņa attiecību, pirmkārt un galvenokārt. Tiek minēta arī labāka ūdensizturība.

Ņemot vērā, ka daudzi citi uzņēmumi lielu uzmanību pievērš ģeneratīvajam AI, šķiet, ka Apple arī dosies šajā virzienā. Nav gluži noslēpums, ka Siri ir atpalikusi no konkurentiem, tāpēc mēs varam sagaidīt dažus būtiskus uzlabojumus.

Siri komanda tika reorganizēta šā gada sākumā

Apple faktiski reorganizēja Siri komandu šī gada trešajā ceturksnī, lai tā iegūtu labāko iespējamo komandu, kas virzīs tehnoloģiju uz priekšu. Tagad šķiet, ka AAC un Goertek piegādās mikrofonus iPhone 16.

Kuo saka, ka “mikrofonu ASP katram iPhone 16 būs vismaz par 100–150% augstāks nekā iPhone 15”.

IPhone 16 sērija nav gluži ap stūri. Par Apple iPhone 15 modeļiem tika paziņots pirms pāris mēnešiem, tāpēc mums ir jāgaida ilgi. iPhone 16 sērija gandrīz noteikti ieradīsies nākamā gada septembrī.

Pamatojoties uz visu, ko esam redzējuši līdz šim, Apple uzmanība tiks pievērsta ģeneratīvajam AI. Tas attiecas gan uz iPhone 16, gan iOS 18 kombinācijā. Šī nav pirmā reize, kad mēs redzam šādas baumas, kā arī šī nav pirmā reize, kad informācija nāk no uzticama avota.