Labākie Android televizori — 2023. gada decembris

Vai meklējat jaunu televizoru un vēlaties iegādāties Android TV savām mājām? Tad jūs esat nonācis īstajā vietā. Šajā rakstā mēs uzskaitīsim desmit labākos Android TV, kas pašlaik ir pieejami. Daudzi no šiem televizoriem izmanto Google TV, tāpēc terminus “Android TV” un “Google TV” izmantosim aizvietojami, jo tie ir gandrīz vienādi. Vienīgā reālā atšķirība ir tā, ka Google TV piedāvā vairāk ieteikumu un ciļņu sākuma ekrānā salīdzinājumā ar Android TV.

Šie ir visi televizori, kuros ir iebūvēts Android TV vai Google TV. Dažiem tirgū piedāvātajiem produktiem ir tikai iebūvēta Chromecast ierīce, piemēram, VIZIO. Tie nebūs šajā sarakstā. Jūs atradīsiet labākos Android televizorus no tādiem zīmoliem kā Sony, Hisense un TCL.

Labākais Android televizors kopumā: Hisense U8H sērijas mini LED

Hisense U8H ir spilgts, pieejamu cenu un jaudīgs Android televizors

Runājot par Android TV un pat Google TV tagad, labākais televizors, ko varat iegādāties, ir Hisense U8H. Tagad tie, kam interesē televizori, varētu būt pārsteigti, ieraugot šeit Hisense. Taču paturiet prātā, ka Samsung un LG neizmanto Android TV, tāpēc visus to televizorus šeit nevar uzskaitīt. Tas nenozīmē, ka Hisense U8H ir slikts televizors; gluži otrādi. Šis ir satriecošs televizors, kas kļūst īpaši spilgts. Un tas ir pateicoties Mini LED. Savā pieredzē ar U8H esam atklājuši, ka šī ir labākā attēla kvalitāte gaišai telpai šajā cenu diapazonā. Tas ir diezgan iespaidīgi, ņemot vērā, ka tas ir mazāks par 1000 USD.

Hisense piedāvā U8H divos izmēros: 55 un 65 collas, un tas sākas no 699 USD. Tas padara šo par īpaši izdevīgu Mini LED televizoru, kas piedāvā lielisku attēlu, kā arī lieliskus skata leņķus. Tas nozīmē, ka cilvēku grupa bez problēmām var skatīties Super Bowl izcīņu šajā televizorā.

Viens no triecieniem, ko esmu piedzīvojis televizoros ar iebūvētu Android TV vai Google TV, ir aparatūra. Redziet, Android TV nav tik viegls kā Fire TV vai pat Roku. Tāpēc tam ir nepieciešama spēcīgāka aparatūra (procesors, vairāk RAM, vairāk atmiņas utt.) nekā citiem televizoriem. Televizori uz to atliek daudz laika. Tomēr ar Hisense U8H tā patiesībā nav problēma. Android TV šeit darbojas ļoti gludi, bez kavēšanās. Tas nav kaut kas tāds, ko mēs esam redzējuši daudzos citos Android televizoros.

Runājot par spēlēm, U8H joprojām nav slinks. Šis televizors var spēlēt spēles Xbox Series X un PlayStation 5 ar 4K120. Tas ir tāpēc, ka tajā ir iekļauts HDMI 2.1, taču, lai tas darbotos, iestatījumos būs manuāli jāiespējo “HDMI Enhanced”. Arī šajā televizorā ievades aizkave ir diezgan minimāla, un testēšanas laikā tas tiek sasniegts aptuveni 15 ms. Tas attiecas gan uz 1080p, gan 4K HDR.

Šī televizora būtība ir tāda, ka tas ir ļoti vērtīgs, un tas notiek arī Android TV. Padarot iecienītāko filmu un spēļu atskaņošanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk. Tas arī nodrošina lielisku spēļu pieredzi, pateicoties HDMI 2.1, kā arī VRR un ALLM, par visu zem 1000 USD.

Labākais budžeta klases Android TV: TCL 5-Series (2022)

912dCgrMTML AC SL1500

TCL 5-Series ir lēts, taču joprojām piedāvā augstākās klases funkcijas, tostarp QLED

TCL ir ieguvis savu vārdu, piedāvājot televizorus par zemākām cenām, kas nav sūcoši. Un TCL 5-Series turpina šo tendenci ar šo QLED Android TV. Tagad šis ir 2022. gada modelis, tāpēc mēs sagaidām, ka tas tiks aizstāts 2024. gada sākumā, jo TCL parasti Android TV/Google televizorus ražo pāra gados un Roku televizorus pāra gados. Taču pat 2023. gada beigās šis joprojām ir fantastisks televizors. Tas ir pieejams vairākos izmēros: 50, 55, 65 un 75 collas, un sākuma cena ir 399 USD.

Šis televizors ne tikai izskatās lieliski, bet arī ir neticami piemērots spēlēm. Tam ir automātisks zema latentuma režīms un mainīgs atsvaidzes intensitāte. Bet tajā nav iekļauts HDMI 2.1 4K120 spēlei. Tas ir žēl, bet par šo cenu tas nav liels pārsteigums. HDMI 2.1 parasti ir dārgākos televizoros, jo tas ir dārgāks ports. Pat spēlēšana ar 60 Hz izskatās neticami, un spēles laikā netiek plīsumi, taču daži kadri var tikt izlaisti.

TCL ir iekļāvis eARC šajā televizorā, kas nodrošinās jums iespēju pievienot skaņas joslu un vadīt to ar televizora tālvadības pulti. Vai arī pievienojiet konsoli un vadiet to ar televizora tālvadības pulti. Kopumā ir trīs HDMI pieslēgvietas, kas ir lieliska izvēle televizoram šajā cenu diapazonā. Viens skaņas joslai, otrs konsolei un vēl viens, iespējams, citai konsolei vai varbūt Roku vai Fire TV Stick, ja vēlaties to vietā.

Android TV šajā TCL 5. sērijā darbojas ļoti labi. Es biju diezgan šokēts par to, cik gludi tas darbojās ar šo aparatūru. Tas ir lieliski redzēt, un cerams, ka šī tendence turpināsies ar citiem televizoriem. Android TV piedāvā visas jūsu iecienītākās lietotnes un spēles, kā arī Google asistentu un apraidi. Padarot to par lielisku pieredzi.

Labākais OLED Android televizors: Sony A80L

81aMS6p4xlL AC SL1500

Absolūti labākā Android TV pieredze, ja nauda nav priekšmets

Šis neapšaubāmi ir labākais Android TV, ko varat iegādāties, taču iemesls, kāpēc tas nav iekļauts sarakstā “Labākais Android TV kopumā”, ir cenas dēļ. Sony televizori mēdz būt dārgāki, un tas sākas no 1498 USD par 55 collu modeli. Ir pieejamas 65, 77 un 83 collu opcijas. Daļēji tas ir tāpēc, ka A80L ir OLED televizors. OLED, protams, ir dārgāks, taču tas ir arī viens no labākajiem televizoru paneļiem mūsdienu tirgū. Tātad, ja vēlaties iegūt vislabāko attēla kvalitāti, tas ir labākais.

Šis ir ideāls televizors filmu mīļotājiem. Tas ir saistīts ar OLED displeju, kas nodrošina neticamu attēla kvalitāti, kā arī nodrošina spēcīgu, iespaidīgu skaņas kvalitāti. Būtībā atbrīvojoties no skaņas joslas jūsu vietā. Un to šeit vienmēr ir labi redzēt. Tas ir labs uzlabojums salīdzinājumā ar Sony vecākiem OLED televizoriem ar iebūvētu Android TV. Padarot to par labu iespēju iegādāties.

Vienīgais patiesais mīnuss šim televizoram ir tas, ka tas nav tik spilgts kā citi. Tā daļēji ir problēma ar OLED televizoriem kopumā. Tātad, ja jūs varat kontrolēt gaismas daudzumu telpā, tas ir labs pirkums. Sony šeit ir iekļāvusi Dolby Vision HDR ar frekvenci līdz 120 Hz, un es tiešām nevaru vārdos aprakstīt, cik lieliski tas izskatās. Tā ir tik pārsteidzoša pieredze.

Spēlēt ar Sony A80L ir arī prieks. Tas ir pateicoties nevis vienam, bet diviem HDMI 2.1 portiem. Piedāvājam atbalstu 4K120 spēlēšanai Xbox Series X un PlayStation 5. Tas ietver arī atbalstu automātiskā zema latentuma režīmam un mainīgam atsvaidzes intensitātei, kas padara to par lielisku spēļu pieredzi jūsu viesistabā. Sony ir arī jauna spēļu izvēlne ar A80L, kas atvieglo iestatījumu maiņu, faktiski neizejot no spēles.

Galvenais ir tas, ka Sony A80L nodrošina vislabāko attēla kvalitāti, dažas no labākajām spēļu iespējām un Android TV par nedaudz augstāku cenu nekā citi šajā sarakstā iekļautie televizori. Bet tas ir naudas vērts.

Labākais mazais OLED Android televizors: Sony A90K

6505133 sd

Šis satriecošais OLED televizors ir pieejams pat 42 collu izmēros

Lai gan Sony A80L varētu būt labākais OLED televizors, A90K ir patiešām labs OLED televizors, kas ir pieejams arī mazākos izmēros. Šī būs lieliska iespēja izmantot kā monitoru vai guļamistabā, kur atrodaties tuvāk televizoram un nav nepieciešams tik liels displejs. Sony A90K ir pieejams tikai 42 un 48 collu izmēros. Un tas sākas no 1299 USD.

Mums patīk šis televizors tā mazākā izmēra dēļ. OLED televizori parasti nav pieejami neko mazākā par 55 collu modeli. Un daudziem no mums patīk izmantot šāda veida displejus kā monitoru pie mūsu galdiem. Tā kā tas nodrošina tik labu attēla kvalitāti mazākā izmērā, tāpēc mazāk sāp kakls, tas ir lieliski piemērots arī guļamistabā, īpaši mazākā guļamistabā, kur nevēlaties pielīmēt lielu 65 collu televizoru. jo tas ir tik liels.

Sony A90K, iespējams, nav labākais OLED televizors tirgū, tas ir diezgan tuvu. Šie divi izmēri, kas ir mazāki par 50 collu, ir Sony sajūgs. Tas ir īpaši piemērots PlayStation 5 spēlētājiem. Acīmredzot, kopš Sony izgatavoja šo televizoru un PS5, viņi neaizmirsa par PS5 īpašniekiem. Mēs viņiem esam iekļāvuši vairākas ekskluzīvas funkcijas. Tas ietver HDMI 2.1 4K120 spēlei, kā arī automātisko zema latentuma režīmu un mainīgu atsvaidzes intensitāti.

Bet tas, kas mūs patiešām pārsteidza ar A90K, ir tas, cik labi šajā televizorā ir 4K mērogošana. 4K mērogošana nav nekas jauns, taču ar katru gadu tā kļūst arvien labāka, jo tagad daudzi tam izmanto AI. Un uz A90K ir gandrīz neiespējami pateikt, ka skatītais nosaukums patiesībā ir 1080p, nevis 4K. Protams, tas ir nedaudz pamanāmāks 720p virsrakstā. Tomēr tas ir diezgan iespaidīgi.

Labākais spēļu Android televizors: TCL 6-Series Mini-LED QLED

6470273cv17d

TCL nodrošina spilgtu pieredzi spēlētājiem ar HDMI 2.1 4K120 spēlēm ar 6. sēriju

Tiem no jums, kas meklē lielisku televizoru, kurā darbojas Android TV, kā arī nodrošina vislabāko spēļu pieredzi par diezgan labu cenu, TCL 6. sērijas mini-LED QLED ir patiešām lieliska iespēja. TCL 6-Series Mini-LED QLED televizors ir pieejams par sākuma cenu 599 USD, un tas ir pieejams 55 un 65 collu izmēros, kas, godīgi sakot, ir ideāli piemēroti televizoriem gandrīz katrā viesistabā.

Runājot par spēlēm, ir dažas funkcijas, kuras vēlaties apskatīt katram televizoram. Tie ir HDMI 2.1, automātiskā zema latentuma režīms (ALLM) un mainīgais atsvaidzes intensitāte (VRR). TCL 6-Series Mini-LED QLED televizors piedāvā visus trīs. Un tam ir tik satriecoša attēla kvalitāte. TCL izmanto QLED paneli ar Mini-LED, kas nodrošina diezgan krāsu precīzu attēlu, turklāt tas ir arī gaišāks. Šis ir viens no spilgtākajiem televizoriem, ko esam redzējuši un kas ne tikai sabojā attēla kvalitāti, kļūstot gaišākam. Un tas ir viss, kas palīdzēs nodrošināt daudz labāku spēļu pieredzi.

Šis televizors darbojas pakalpojumā Google TV, kas ir nedaudz jaunināta Android TV versija. Tas piedāvā nedaudz vairāk ieteikumu nekā Android TV. Bet tas izskatīsies gandrīz vienādi. Izmantojot Google TV, jūs iegūstat labāko digitālo palīgu pakalpojumā Google asistents, kā arī Google Cast. Nemaz nerunājot par daudz lielisku lietotņu, kuras varat izmantot. Ieskaitot Netflix, Hulu un daudz ko citu.

Šis ir lielisks spēļu televizors, kas piedāvā Google TV, un tam nav arī milzīgas cenas. Ar TCL 6. sērijas Mini-LED QLED 4K televizoru ir grūti kļūdīties.

Labākais Google TV sargspraudnis: Chromecast ar Google TV

6425976 sd

Jums nav jāiegādājas pilnīgi jauns televizors, lai iekļautu Google TV

Mūsu labāko Android televizoru saraksta noapaļošana patiesībā ir sargspraudnis. Šis sargspraudnis nodrošina Android TV Google TV formātā, kas būtībā ir viegls apvalks Android TV augšpusē. Tā ir Chromecast ierīce, kuru jūs zināt un mīlat, taču tagad ar tālvadības pulti. Google faktiski pārdod to 1080p un 4K modelī par attiecīgi 30 un 50 USD.

Šis ir fantastisks sargspraudnis, un es to faktiski izmantoju jau dažus gadus. Man tas ir pievienots Amazon Fire televizoram, kas ir diezgan jautrs, taču tas darbojas lieliski. Google ir padarījis šīs Chromecast ierīces instalēšanu un darba sākšanu ļoti vienkāršu. Protams, tai ir Android TV, kas nozīmē, ka šeit varat iegūt visas savas iecienītākās lietotnes. Tas ietver Netflix, Hulu, YouTube, Max un daudz ko citu. Papildus tam, ka ir iekļauts Google palīgs un apraide. Padarot to par fantastisku pieredzi.

Google arī sniedz iespēju skatīt jaunākos TV tiešraides ierakstus. Sākotnēji tas bija pieejams tikai YouTube TV, taču kopš tā laika tie ir pievienojuši Sling TV, Hulu + Live TV, kā arī dažus citus FAST pakalpojumus, piemēram, Tubi TV un Pluto TV. Šī ir mana iecienītākā funkcija, jo es tos visus varu redzēt vienuviet, neatverot un nepārslēdzot lietotnes, lai atrastu ko skatīties.