Tubi TV: paskaidrots bezmaksas televīzijas pakalpojums

Kurš saka, ka jums ir jāmaksā, lai skatītos straumēšanas saturu? Tubi TV netic, ka vajag. Tubi ir līdzīgs Netflix, Hulu, YouTube TV, HBO MAX un citiem, taču ir viena liela Tubi priekšrocība: tā ir bezmaksas.

Fox iegādājās Tubi 2020. gadā par aptuveni 440 miljoniem ASV dolāru, tāpēc Tubi “bezmaksas” aspekts nākotnē varētu mainīties. Tomēr pagaidām tas joprojām ir pilnīgi bez maksas. 2023. gada septembrī Tubi TV lepojas ar aptuveni 74 miljoniem ikmēneša aktīvo lietotāju. Tas ir vairāk nekā divas reizes vairāk nekā Tubi TV 2021. gadā, kas nozīmē, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas bezmaksas ar reklāmām atbalstītus TV pakalpojumus, piemēram, Tubi TV.

Kas ir Tubi?

Tubi ir interesants straumēšanas pakalpojums; līdzīgi kā Pluto TV un Xumo, Tubi TV ir pilnīgi bez maksas. Pluto TV nopirka ViacomCBS un Xumo Comcast, savukārt Fox nopirka Tubi.

Par Tubi nav nevienas maksas iespējas. Tātad, kā Tubi pelna naudu? Jums būs jāskatās dažas reklāmas, kamēr skatāties tās saturu. Un jā, reklāmas veido pietiekami daudz, lai Tubi turpinātu darboties. Daļēji tas ir tāpēc, ka Tubi nerāda TV tiešraidi. Tātad jūs neredzat reklāmas CBS, CNN vai citu kanālu pārraidēs. Tā vietā tās ir paša Tubi reklāmas.

Turklāt Tubi nav nekādu ekskluzīvu, un lielākoties tas ir vecāks saturs. Tātad, kā saka: “Jūs saņemat to, par ko maksājat”, un tas attiecas uz Tubi.

Cik maksā Tubi?

0 $.

Kamēr jūs maksājat 17 USD par Netflix, 15 USD par HBO MAX un vēl vairāk par televīzijas tiešraides pakalpojumu, Tubi saviem klientiem neiekasē neko.

Tubi pamatā izmanto Google veco biznesa modeli. Viņi liek jums izmantot viņu pakalpojumu un pēc tam parāda reklāmas, lai samaksātu par uzņēmumu. Bet paturiet prātā, ka, runājot par Tubi, jūs saņemat to, par ko maksājat. Tāpēc negaidiet, ka vietnē Tubi redzēsiet Game of Thrones, 90 Day Fiance, The Bachelor vai daudzas citas populārākās TV pārraides un filmas. Vismaz ne uzreiz.

Reklāmas tiks rādītas pirms filmas vai TV pārraides un tās laikā. Tās parasti ir no 15 līdz 30 sekundēm, tāpēc tās nav grūti iziet cauri. Un mēs neskatāmies 3 minūtes pēc reklāmām, kā to dara Hulu savā reklāmu atbalstītajā plānā. Tie ir neizlaižami, kā jūs varētu gaidīt, tāpēc tas ir līdzīgs YouTube skatīšanai.

Mūsdienās tas faktiski kļūst par diezgan populāru biznesa modeli TV straumēšanai. To sauc par FAST — ātras reklāmu atbalstītas straumēšanas TV. Tātad, kā tas darbojas? Būtībā studijām ir divi licencēšanas veidi katram nosaukumam. Studios licencēs saturu pakalpojumiem bez reklāmām un atkārtoti licencēs ar reklāmām atbalstītiem pakalpojumiem. Iemesls, kāpēc tās tiek licencētas atsevišķi, ir tāpēc, ka ar reklāmām atbalstītās licences ietver arī procentuālo daļu no reklāmas ieņēmumiem par šo nosaukumu. Tā saka Tubi TV licences The Expend4bles, un pietiekami daudz cilvēku to skatās, lai tas gūtu aptuveni 100 000 USD ieņēmumus no reklāmām. Ja Lionsgate vēlētos 30% no reklāmas ieņēmumiem, tie būtu 30 000 USD, ko Lionsgate saņem tikai par šo titulu. Tas ir arī iemesls, kāpēc Netflix palaišanas brīdī nevarēja iekļaut visus savus nosaukumus jaunajā ar reklāmām atbalstītajā plānā.

Kādas filmas un TV pārraides ir pieejamas vietnē Tubi?

Tubi ir salīdzinoši neliels nosaukumu katalogs, salīdzinot ar konkursu. Vietnē Tubi ir pieejamas aptuveni 60 000 filmu un TV šovu.

Tas ir sadarbojies ar aptuveni 250 dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot jums lielisku skatāmā satura izvēli. Tas ietver saturu no Paramount, Lionsgate un MGM. Kā arī TV saturs no A&E, Complex Networks un citiem.

Runājot par filmām, jūs neatradīsit nevienu no jaunākajiem hitiem. Lielākā daļa filmu, kas pieejamas vietnē Tubi, ir diezgan vecākas. Jums būtu paveicies atrast kaut ko, kas tika izlaists pēdējo piecu gadu laikā vietnē Tubi. Tomēr ir pieejams daudz labu klasiku.

Lai gan ar TV šoviem tas ir nedaudz jaukts. Redziet, mums šeit ir pieejamas dažas ļoti populāras pārraides, piemēram, Hell’s Kitchen un Duck Dynasty, kā arī daudzas citas.

Tomēr Tubi patiešām forši ir kategorija “Nav Netflix”. Tas ir tieši tā, kā tas izklausās. Šī ir filmu un TV šovu kolekcija, kas nav pieejama pakalpojumā Netflix. Bet negaidiet grāvējus šajā kategorijā. Tāpat kā pārējā Tubi platformā, šīs galvenokārt ir vecākas programmas, lai gan tajās var atrast vienu vai divas reizes.

Kādas funkcijas ir pieejamas?

Nedaudz. Tas būtībā ir pamats, un, tā kā šis ir bezmaksas pakalpojums, mēs neesam pilnīgi pārsteigti.

Varat pievienot savam sarakstam skatāmo saturu, taču, pārejot uz citu platformu, saraksts netiks pārslēgts, ja vien neizveidosiet kontu.

Ir pieejamas dažas vecāku kontroles iespējas, taču arī tās ir ļoti ierobežotas. Pamatā saturu var ierobežot, pamatojoties uz vērtējumu. Bet jūs nevarat ierobežot konkrētus žanrus vai konkrētus šovus.

Tas ir bezmaksas, tāpēc jūs nevarat sagaidīt, ka komplektā būs visas funkcijas un virtuves izlietne.

Kas Tubi trūkst?

Tāpat kā jebkuram “bezmaksas” pakalpojumam, arī Tubi ir dažas lietas, kas trūkst vai trūkst. Pirmkārt, tā ir video kvalitāte. Tas ir tikai 720p. Tas ir labi, bet 4K televizorā tas īsti neizskatās lieliski. Un nekas nav pieejams 1080p. Nemaz nerunājot par lielu daļu Tubi satura, kas tika uzņemts, pirms nozare pārcēlās uz HD, tāpēc, iespējams, šeit jūs pat nesaņemsit 720p straumi. Atkarībā no platformas ir iespēja pielāgot kvalitāti, taču tā nav pieejama katrā platformā.

Slēgtie paraksti ir arī tikai angļu valodā. Lielākajai daļai no mums ASV tā, iespējams, nav problēma. Bet ne visi runā angliski. Tāpēc iespēja iegūt slēgtos parakstus un/vai audio citās valodās būtu jauka iespēja.

Lai izmantotu Tubi, jums nav jāizveido konts, kas ir jauki. Tas nozīmē, ka varat to vienkārši lejupielādēt un sākt skatīties saturu. Bet, ja vēlaties izmantot vecāku kontroli, jums būs jāizveido konts. Vecāku kontrole pastāv, bet ne tik spēcīga. Pamatā varat ierobežot to, ko bērni var skatīties, tikai pamatojoties uz programmas vērtējumu.

Nedaudz dīvaini ir tas, ka Tubi saskarne dažādās lietotnēs ievērojami atšķiras. Tātad, ja izmantojat to Fire TV un pēc tam pārejat uz Android TV vai pat uz savu Android viedtālruni, iespējams, atradīsit ļoti atšķirīgu saskarni.

Viens no lielākajiem Tubi trūkumiem ir tas, ka tajā nav sporta vai tiešraides programmu. Protams, arī Netflix tā nav — Hulu ir daži tiešraides materiāli, taču tas ir diezgan reti. Atkal, ņemot vērā cenu zīmi šeit un to, ka tā ir televīzijas tiešraides pakalpojums, tas nav liels pārsteigums.

Nepārprotiet mūs, tas ir diezgan pienācīgs straumēšanas pakalpojums, jo īpaši attiecībā uz cenu. Taču būtu jauki, ja Tubi piedāvātu maksas abonementu, lai iegūtu dažas no šīm funkcijām un jaunāku video saturu.

Kādas platformas atbalsta Tubi?

Pašlaik Tubi atbalsta lielāko daļu populāro platformu. Tas ir pieejams Android viedtālruņos un planšetdatoros, Chromecast, Android TV, iOS, Apple TV, Amazon Fire TV, Amazon Fire Tablets, Roku, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S un Xbox Series S. Kas aptver lielāko daļu bāzu.

Ekrānuzņēmums 2021. 02.08. plkst. 2.23. 22.00

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, varat straumēt Tubi savā televizorā vai viedtālrunī vai planšetdatorā. Un izbaudiet kādu bezmaksas saturu.

Kur ir pieejams Tubi?

Pārsteidzoši, Tubi neaprobežojas tikai ar ASV. Tubi TV ir pieejams arī dažās citās valstīs.

Tubi TV ir pieejams Ziemeļamerikā — ASV, Kanādā un Meksikā. Kā arī Austrālija. Paredzams, ka nākamajos gados tas tiks uzsākts vairākos reģionos.

Vai man vajadzētu lejupielādēt un izmantot Tubi TV?

Tubi nav straumēšanas pakalpojums, kas apkalpos visas jūsu vajadzības. Bet tas ir jauks kompliments daudziem citiem, kas jums varētu būt. Ietverot dažus nosaukumus, kas jums var nebūt pieejami citos pakalpojumos, piemēram, Netflix, Hulu, YouTube TV, Sling TV, HBO MAX un citos. Un, tā kā tas ir bezmaksas, varat arī pievienot to savai straumēšanas pakalpojumu kolekcijai.

Bezmaksas straumēšanas pakalpojumam tas ir diezgan pienācīgs. Vienkārši negaidiet, ka tas būs pārsteidzošs par šo cenu. Tomēr būs interesanti redzēt, ko Fox ar to darīs turpmākajos gados pēc gandrīz pusmiljarda samaksas par pakalpojumu.