WhatsApp kanāliem pievieno balss ziņas, aptaujas un daudz ko citu

WhatsApp ir pievienojis jaunas funkcijas savam vienvirziena apraides rīkam Channels. Tagad tas ļauj kanālam līdz pat 16 administratoriem un ļauj viņiem sūtīt balss ziņas, lai paziņotu jebkādu informāciju vai kopīgotu atjauninājumu. Administratori var arī veikt aptaujas kanālos. Tikmēr sekotāji var kopīgot kanāla atjauninājumus kā savu WhatsApp statusu.

WhatsApp kanāli tagad atbalsta balss ziņas

Kanāli ir salīdzinoši jauni Meta ziņojumapmaiņas lietotnē WhatsApp. Tie darbojas līdzīgi kā kanāli Instagram, kas arī pieder Meta. Īpašnieki vai administratori var sazināties ar saviem sekotājiem, izmantojot vienvirziena ziņojumus. Kanāli ir īpaši noderīgi zīmoliem, uzņēmumiem un sociālo mediju personībām. WhatsApp, kas debitēja 2023. gada jūnijā, pagājušā gada septembrī ieviesa kanālus visā pasaulē.

Kopš tā laika uzņēmums ir regulāri pievienojis rīkam jaunas funkcijas. Kā daļu no saviem centieniem uzlabot lietotni, WhatsApp tikko paziņoja, ka kanālu īpašnieki tagad var kopīgot atjauninājumus, izmantojot balss ziņas. Tas varētu palīdzēt veicināt iesaistīšanos, jo balss ziņojumi jau ir diezgan populāri platformā — divi miljardi WhatsApp lietotāju pasaulē katru dienu nosūta septiņus miljardus balss ziņojumu.

Vēl viens jauns papildinājums, kas varētu palīdzēt palielināt iesaistīšanos kanālos, ir iespēja izveidot aptaujas. Uzņēmumi var izmantot šo rīku, lai veiktu aptaujas par piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem, un sekotāji var sniegt viņiem vērtīgu informāciju. Iepriekš sekotāji uz ziņojumiem kanālos varēja reaģēt tikai ar emocijzīmēm. WhatsApp aptaujas funkcija ļauj veidotājiem definēt, vai respondenti var atlasīt visas opcijas vai tikai vienu.

WhatsApp tagad arī ļauj kanāliem būt pat 16 administratoriem. Palaišanas brīdī katrā kanālā tika atļauts tikai viens administrators. Tā kā funkcija kļuva arvien populārāka — vairāk nekā 500 miljoni cilvēku to izmanto katru mēnesi, lielākiem kanāliem varēja būt grūti uzturēt aktīvu saziņu ar saviem sekotājiem. 16 administratori varētu palīdzēt viņiem sadalīt uzdevumus un palielināt iesaistīšanos.

Kanāla atjauninājumus tagad var kopīgot kā WhatsApp statusu

Jaunākā WhatsApp kanālu funkciju papildinājumu kārta nodrošina iespēju kopīgot atjauninājumus kā statusu. Lietotāji var izvēlēties ziņojumu no kanāla, kuram viņi seko, un kopīgot to kā statusu ar draugiem. Tā kā lietotne jau atbalsta balss piezīmju statusu, tas, iespējams, nozīmē, ka sekotāji var arī kopīgot balss ziņas no kanāliem.

Visas šīs funkcijas tagad ir pieejamas WhatsApp lietotājiem visā pasaulē. Vienmēr atjauniniet lietotni, lai nepalaistu garām jaunas funkcijas. Jaunāko WhatsApp versiju varat lejupielādēt no Google Play veikala.