OnePlus Nord N30 SE 5G ir klāt! (un OnePlus mums to neteica)

Kad tālruņu uzņēmumi laiž klajā savas jaunākās un labākās ierīces, parasti ap tām ir lielas fanfaras un ažiotāža. Tomēr dažreiz uzņēmumi bez redzama iemesla slepeni izlaiž tālruņus. Tā tas ir ar jauno OnePlus Nord N30 SE 5G. OnePlus šo tālruni izlaida tirgū bez čukstiem. Tas ir diezgan noslēpumaini, jo ierīcei ir diezgan skaists un satriecošs dizains.

Iespējams, ka uzņēmums nevēlējās novērst uzmanību no tikko palaistā OnePlus 12. Šis ir jaunākais OnePlus flagmanis, un tas nodrošina visas labākās specifikācijas. Šim tālrunim ir liels QHD+ displejs ar Snapdragon 8 Gen 3, 5400 mAh akumulators, līdz 24 GB RAM, līdz 1 TB krātuve un daudzas citas iespaidīgas specifikācijas. Sākot tikai plkst 799 ASV dolāri, šis ir viens no labākajiem tālruņiem, ko varat iegādāties šajā cenu diapazonā. Noteikti izlasiet mūsu OnePlus 12 pārskatu.

OnePlus klusi paziņo, ka tas ir Nord N30 SE 5G

OnePlus 12 ir celmlauzis, vairāk nekā divkāršojot OnePlus 11 priekšpasūtījumu skaitu, taču jaunākais Nord tālrunis nav gluži slinks. Sākot ar tālruņa dizainu, šis ir viens no OnePlus jaukākajiem tālruņiem. Tas ir pieejams divās krāsās: Black Satin un Cyan Sparkle. Cyan Sparkle izskatās īpaši jauki ar savu unikālo rakstu aizmugurē.

Pārejot uz displeju, mēs redzam tipisku vidējas klases cenu. Tas šūpo lielu 6,7 collu LCD displeju ar FHD+ izšķirtspēju (2400 x 1080). Spriežot pēc tā, cik jauks ir OnePlus Nord N30 (pārskats) displejs, mēs sagaidām, ka šis displejs būs tikpat jauks, ja ne salīdzināms. OnePlus ir guvis panākumus, nodrošinot saviem lētākajiem tālruņiem īpaši skaistus displejus.

Pārejot uz iekšējām ierīcēm, šo tālruni darbina vidējas klases MediaTek Dimensity 6020 SoC. Tātad, šis tālrunis būs lieliski piemērots mērenu un vieglu uzdevumu veikšanai. Šos uzdevumus varēsit veikt ilgāku laiku, jo šim tālrunim ir liels 5000 mAh akumulators. 33 W uzlāde tikai uzlabo darījumu.

Pārejot uz kameru, šim tālrunim ir 50 megapikseļu galvenā kamera, un tam ir pievienots 2 megapikseļu dziļuma sensors. Priekšpusē mēs skatāmies uz 8 megapikseļu pašbildes kameru.

Diemžēl šim tālrunim trūkst 3,5 mm austiņu ligzdas. Tomēr tam ir jauns 300% Ultra skaļuma režīms.

Cena un pieejamība

Kamēr šis tālrunis tika pamanīts oficiālajā OnePlus vietnē, tas tika pamanīts globālajā vietnē. OnePlus nenorādīja oficiālo šī tālruņa cenu. Tātad, mums būs jāsniedz jums atjauninājums, kad šī informācija būs pieejama.