Google asistents operētājsistēmā Android Auto iegūst elegantu balss atbilžu dizainu

Google ievieš jaunu Google palīga dizainu operētājsistēmā Android Auto, piedāvājot lietotājiem atjauninātu un gludu pieredzi. Pārveidotajā dizainā ir iekļautas izmaiņas klausīšanās lietotāja interfeisā ar tagu, kas mudina lietotājus ar “Sveiki, kā es varu jums palīdzēt?” kad nav uzreiz runāts. Kad lietotājs sāk runāt, Asistents pārraksta runu apakšējā joslā, aizstājot lietotņu ikonas.

Jāatzīmē, ka tiek atjauninātas arī balss atbildes, kas tiek rādītas jebkurā vietā, ko neaizņem Android Auto kartes. Šis jaunais dizains ir daļa no Android Auto versijas 11.2 atjauninājuma, kas pašlaik ir pieejams beta versijā, un ir paredzēts, ka tuvāko nedēļu laikā tas būs pieejams visiem lietotājiem.

Šis jaunākais pārveidojums iezīmē vēl vienu atkārtojumu Google palīga izskatā, kas attīstās operētājsistēmā Android Auto. Gadu gaitā platforma ir piedzīvojusi dažādus dizainus, un jaunākais dizains, kas ir ieviests kopš 2023. gada augusta, tagad tiek aizstāts ar izsmalcinātāku un lietotājam draudzīgāku saskarni. Apakšējā joslā esošā klausīšanās lietotāja saskarne sniedz vizuālu norādi par Asistenta darbību, un transkripcija tiek parādīta, kad lietotāji runā. Šī vizuālā uzlabojuma mērķis ir racionalizēt lietotāja pieredzi un padarīt balss mijiedarbību intuitīvāku.

Google ir arī mainījis balss atbilžu darbības veidu operētājsistēmā Android Auto

Iepriekš balss atbildes tika integrētas neizmantotajā ekrāna vietā, bieži konkurējot ar kartes displejiem. Izmantojot jauno dizainu, balss atbild, lai atrastu īpašu vietu, ko kartes neizmanto. Tas nodrošina tīrāku un sakārtotāku izkārtojumu. Pārveidotajā dizainā ir iekļauta uzvedne “Runā tagad” ziņojumu pārrakstīšanai, kā arī pogas “Atcelt” un “Sūtīt”. Kontaktinformācija un lietotņu ikonas tiek parādītas arī papildu kontekstam, radot lietotājam draudzīgāku un vizuāli pievilcīgāku saskarni.

Šīs izmaiņas atbilst Google pastāvīgajiem centieniem uzlabot Android Auto pieredzi. Pārveidošana ir daļa no Android Auto versijas 11.2, kas pašlaik ir pieejama beta versijā. Paredzams, ka tuvāko nedēļu laikā tas tiks ieviests visiem lietotājiem. Atjauninājums sagatavo platformu gaidāmajām funkcijām, piemēram, AI ziņojumu kopsavilkumiem un kontekstuālākām automātiskajām atbildēm, kas tika priekšskatītas nesenā videoklipā.

Kredīts: 9TO5Google