Samsung iepazīstina ar “In&Out Flip” displejus, ko var salocīt par 360 grādiem

Samsung Display ir prezentējis visprogresīvāko OLED displeju ar nosaukumu “In&Out Flip”, ko var salocīt par 360 grādiem, norādot uz jaunu ēru salokāmiem tālruņiem ar inovatīviem formas faktoriem. Displeja panelis ir izstrādāts, lai no jauna definētu lietotāja pieredzi, iespējot gan uz iekšu, gan uz āru locīšanu. Šī revolucionārā tehnoloģija, kas tika demonstrēta pirms Samsung galvenās CES 2024 prezentācijas, ļauj vienam un tam pašam ekrānam darboties kā lielam iekšējam displejam un vāka displejam, piedāvājot elastību un daudzpusību.

Izgatavots, pamatojoties uz Samsung Galaxy Z Fold 5 un Galaxy Z Flip 5 populārajiem dizainiem, In&Out Flip displejs risina problēmas, kas saistītas ar salokāmiem tālruņiem — biezumu. Lai gan Samsung salokāmās ierīces ir kļuvušas arvien plānākas, tās joprojām saglabā ievērojamu biezumu salīdzinājumā ar nesaliekamajām ierīcēm. In&Out Flip mērķis ir padarīt Samsung salokāmo vēl plānāku, novēršot vajadzību pēc atsevišķa vāciņa displeja un saistītiem komponentiem, kas, iespējams, paver ceļu plānākiem un vieglākiem salokāmiem tālruņiem.

Samsung nākotnes salokāmais ar In&Out Flip paneli var salocīt abos virzienos

360 grādu saliekamā loka koncepcija rada jautājumus par ietekmi uz ekrāna izturību, īpaši attiecībā uz kroku vai kroku redzamību. Potenciālie pircēji pagātnē ir bijuši piesardzīgi, izvēloties salokāmus tālruņus, jo bija bažas par šo novatorisko displeju izturību. Samsung apgalvo, ka ir rūpīgi pārbaudījis In&Out Flip paneļu izturību, izmantojot ārkārtējas temperatūras, lēcienus, lai nodrošinātu izturību, kā arī standarta testus, tostarp iegremdēšanu ūdenī un smilšu berzi.

Viena no In&Out Flip iezīmēm ir tā spēja piedāvāt priekšējo un aizmugurējo ekrānu, kad tas ir salocīts divās daļās. Mums būs jāgaida, lai redzētu praktiskumu un ietekmi uz tālruņu kopējo izturību, kas izmanto šo displeja tehnoloģiju. Samsung, iespējams, savā CES konferencē sniegs plašāku ieskatu par In&Out Flip displeju, kā arī parādīs papildu jauninājumus, tostarp “Rollable Flex” displeja tehnoloģiju. Rollable Flex mērķis ir ieviest ekrānu, kas būs piecas reizes lielāks par sākotnējo izmēru, potenciāli mainot elastīgo displeju koncepciju.

Papildus In&Out Flip, Samsung Display ir ieviesis citas modernākās ekrāna tehnoloģijas, piemēram, mikrodispleju ar īpaši augstu izšķirtspēju, kas nodrošina ieskaujošu paplašinātās realitātes pieredzi, un jaunākos QD-OLED paneļus. Attīstoties CES 2024, Samsung inovatīvo displeju klāsts sola veidot patērētāju ierīču, tostarp tālruņu, televizoru un citu, nākotni. Sekojiet līdzi jaunumiem par jaunākajiem notikumiem un paziņojumiem no CES izstādes grīdas.

In&Out Flip daļēji salocīts
In&Out Flip salocīts uz āru
In&Out Flip daļēji salocīts