Patientory Wallet uzsāk televeselības pakalpojumu GLP-1, piesaista papildu finansējumu

Pēdējo desmit gadu laikā Amerikas Savienotās Valstis ir aktīvi cīnījušās ar aptaukošanās rādītājiem, gandrīz 40% ASV pieaugušo ir aptaukojušies un vēl 31,5% ir liekais svars. Lai cīnītos pret pieaugošajiem rādītājiem un veicinātu veselīgāku dzīvesveidu, Patientory — televeselības pakalpojumu un veselības aprūpes datu sācējs – veido personalizētus veselības aprūpes plānus personām.

Patientory ir paziņojusi par sava jaunā televeselības pakalpojuma uzsākšanu, kas piedāvās pielāgotu apmācību, kas stimulē veselības paradumus, kā arī GLP-1 receptes, piemēram, Semaglutide. Iepriekšējos gados Patientory ieguva uzmanību, veidojot viļņus Web 3 kopienā, nodrošinot decentralizētu lietojumprogrammu, kas izmantoja indivīda datus, lai veicinātu efektīvāku veselības analīzi.

Patientory piedāvājuma galvenā daļa bija klīnisko pētījumu dalībnieku iespēja saņemt uz atlīdzību balstītus maksājumus, palīdzot vēl vairāk stimulēt dalību medicīnas studijās. Viņu jauna svara zaudēšanas programma lietotājiem, kuri atbilst atbilstības kritērijiem, tiks piedāvāts pielāgots recepšu plāns, tostarp:

  • Pastāvīgs atbalsts
  • Medicīniskā televeselības konsultācija
  • Semaglutīda medikamentu piegāde

Pacientu mērķis ir paaugstināt veselības darījuma demokratizāciju, izmantojot tās decentralizētās lietojumprogrammas, piemēram, digitālo veselības datu maku. Komentējot savu redzējumu, Corridor Ventures līdzdibinātāja un vadošā partnere Kwamena Aidoo komentēja, ka “valkājamas ierīces un elektronisko veselības ierakstu datu savienošana var pārveidot klīniskās izpētes ieskatus un attīstīt veidu, kā veselības un labsajūtas aprūpe tiek pārvaldīta visā pasaulē. globuss.”

Viņi turpina, liekot domāt, ka “Pacients atrodas šīs kustības priekšgalā. Domājot par to plašākā mūsu strauji mainīgās tehnoloģiskās ainavas kontekstā, ir grūti nesatraukties.

Klientiem, kuri vēlas sākt darbu ar Patientory jauno piedāvājumu, jāsāk ar Patientory Health Data Wallet lejupielādi. Pārbaudot lietotāja ĶMI lietotnē, viņš var pārbaudīt, vai viņš atbilst atbilstības kritērijiem, un iegūt piekļuvi Semaglutide GLP-1 receptei.

Semaglutīds ir glikagonam līdzīgs peptīda-1 uzņemšanas agonists, kas atdarina GLP-1 hormonu, kas parasti izdalās, reaģējot uz ēšanu. GLP-1 hormons stimulē insulīna ražošanu organismā, lai regulētu glikozes līmeni asinīs. Iepriekšējie klīniskie pētījumi liecina, ka Semaglutīds var būt efektīva svara zaudēšanas veicināšanas sastāvdaļa.

Nesenais paziņojums nāk, ņemot vērā to, ka pacients ir nosaukts par “2024. gada Health Equity Business Accelerator dalībnieks”, tieši pēc tam, kad to sākotnējā finansēšanas stadija radīja ieguldījumus vairāk nekā 325 000 USD apmērā.

Pacienta jaunais svara zaudēšanas piedāvājums būs pieejams no 2024. gada 7. februāra.