Galaxy S24 Ultra noplūde salīdzina tā dizainu ar S23 Ultra

Samsung Galaxy S24 noplūdes nav apstāšanās. Jo tuvāk mēs nonākam palaišanas notikumam, jo ​​biežākas un detalizētākas ir noplūdes. Pēdējā noplūde parāda Galaxy S24 Ultra un Galaxy S23 Ultra malas blakus, salīdzinot to dizainu.

Noplūde izceļ Galaxy S24 Ultra un S23 Ultra dizaina atšķirības

Ja pēdējo mēnešu laikā esat sekojis līdzi Galaxy S24 Ultra noplūdēm, iespējams, jau zināt, ka jaunais Samsung flagmanis lielākoties izskatās identisks tā priekšgājējam. Vienīgā ievērojamā atšķirība ir plakanais displejs, slēdzis no izliekta paneļa 2023. gada modelī. Ar šīm izmaiņām rāmis šķiet plašāks, skatoties no priekšpuses.

Tālāk esošajā attēlā varat redzēt, ka Galaxy S24 Ultra (pelēkā krāsā) ir a plakanā ekrāna savukārt Galaxy S23 Ultra (melnā krāsā) displejs ir aptīts ap rāmi. Skatoties no priekšpuses, pēdējās rāmis nav redzams, bet pirmā rāmis nedaudz izceļas. Turklāt Samsung ir pārveidojis skaļruņu izgriezumu. Sīku caurumu vietā tagad tā ir monētai līdzīga sloksne.

Šķiet, ka korejiešu firma ir arī saplacinājusi klikšķīgo S Pen galvu. Un, ja jūs pievērsāt uzmanību, apakšā ir par vienu caurumu mazāk. Galaxy S24 Ultra trūkst cauruma starp USB-C portu un skaļruņa spraugu. 2023. gada modelim tas ir, un Samsung to sauc par “gaisa ventilācijas atveri”. Otrs caurums pie SIM paliktņa ir paredzēts mikrofonam. Izrādās, ka topošais modelis gaisa ventilācijas atveri pārvietoja uz augšu, blakus sekundārajam mikrofonam.

Neatkarīgi no šīm izmaiņām Galaxy S24 Ultra barošanas un skaļuma pogas izskatās arī nedaudz saplacinātas. Viss pārējais, tostarp antenas līniju novietojums, nemainās. Ņemiet vērā, ka jaunajam Samsung flagmanim ir titāna rāmis, savukārt Galaxy S23 Ultra ir Armor alumīnija rāmis.

Samsung Galaxy S24 Ultra dizaina noplūde 2
Samsung Galaxy S24 Ultra dizaina noplūde 3
Samsung Galaxy S24 Ultra dizaina noplūde 2
Samsung Galaxy S24 Ultra dizaina noplūde 3

Samsung varēja padarīt rāmi šaurāku

Kā norādīja X tipster Ice Universe, Samsung varēja paturēt a šaurāks rāmis Galaxy S24 Ultra. Tomēr tas padarītu rāmi pilnīgi plakanu. Efektīvi malas kļūs asākas, padarot tālruni mazāk ērti, ja tas tiek turēts rokā ilgāku laiku. Šķietami, ka Korejas uzņēmums par prioritāti izvirzīja lietotāja pieredzi, nevis estētiku.

Samsung var panākt labāku līdzsvaru starp abiem ar Galaxy S25 sēriju, par kuru tiek baumots, ka tiks veiktas būtiskas dizaina izmaiņas. Liela apjoma noplūdes par 2025. gada flagmaņiem sāks parādīties tikai 2024. gada beigās. Tomēr, iespējams, mēs par tiem uzzināsim vēl dažas lietas, kad Galaxy S24 vairs nebūs pieejams. Paredzams, ka gaidāmā flagmaņa debija notiks 2024. gada 17. janvārī.

Samsung Galaxy S24 Ultra dizaina salīdzinājums