Paredzams, ka Apple Vision Pro tiks ātri izpārdots pēc izlaišanas 2. februārī

Apple Vision Pro priekšpasūtīšana tiks atvērta no 19. janvāra. Šīs modernākās paplašinātās realitātes (AR) austiņas tirgū oficiāli nonāks 2. februārī. Saskaņā ar TF International Securities analītiķa Ming-Chi Kuo teikto, sākotnējie Apple sūtījumi Vision Pro būs ierobežots, diapazonā no 60 000 līdz 80 000 vienībām. Neskatoties uz šo salīdzinoši nelielo daudzumu, nozares eksperti prognozē strauju izpārdošanu, pateicoties revolucionāriem tehnoloģiju jauninājumiem un nepārspējamai lietotāju pieredzei.

Ming-Chi Kuo uzsver, ka Apple Vision Pro aparatūras specifikācijas un programmatūra pārspēj nozares standartus. The analītiķis uzskata ka lielā cena 3499 USD neatturēs patērētājus iegādāties šīs AR austiņas. Tā vietā Kuo norāda, ka tā ir revolucionārā tehnoloģija un lietotāju pieredze, kas izraisīs strauju sākotnējās partijas izsīkšanu. Uzņēmums Apple, kas pazīstams ar daudzveidīgajām ieņēmumu plūsmām, pirmo Apple Vision Pro versiju uzskata par izmēģinājuma palaišanu, novērtējot tirgus reakciju uz šo jauno produktu.

Kuo prognozē, ka Apple 2024. gadā piegādās aptuveni 500 000 Vision Pro vienību

Lai gan sākotnējais sūtījums ir salīdzinoši neliels, veidojot aptuveni 279,92 miljonus ASV dolāru, Apple, iespējams, gūs labumu no piederumu pārdošanas. Papildus AR austiņām uzņēmums plāno piedāvāt recepšu lēcas, kuru cena ir no 99 līdz 149 USD. Šī papildu ieņēmumu plūsma uzsver Apple stratēģisko pieeju, lai paplašinātu savu klātbūtni tirgū AR jomā.

Raugoties nākotnē, Kuo prognozē, ka uzņēmums 2024. gadā piegādās aptuveni 500 000 Apple Vision Pro vienību. Turklāt viņš paredz, ka šim modelim būs ilgāks kalpošanas laiks, un tā pēctecis sāks masveida ražošanu tikai 2027. gadā.

Ņemot vērā šīs prognozes, klīst baumas par to, ka Apple izstrādā pieejamāku alternatīvu komplektu iespējamai izlaišanai 2025. gadā. Šī lētākā iespēja var atšķirties, iekļaujot iPhone mikroshēmojumu, nevis Mac, kopā ar displeju, kas, lai gan ir zemāks, varētu padarīt AR tehnoloģiju pieejamāku plašākai patērētāju bāzei.

Visbeidzot, gaidāmā Apple Vision Pro izlaišana ir radījusi ievērojamu satraukumu tehnoloģiju aprindās. Ar ierobežotiem sākotnējiem krājumiem un augsto cenu šo AR austiņu panākumi ir atkarīgi no Apple apņemšanās nodrošināt revolucionāru tehnoloģiju un vispārējo lietotāju pieredzi, jo entuziasti ar nepacietību gaida iespēju izpētīt paplašinātās realitātes iespējas.