Ja nevarat sagaidīt OnePlus12, šodien varat lejupielādēt oficiālās tapetes

OnePlus prezentēja OnePlus 12 Ķīnā pasākumā, kas notika 5. decembrī. Galvenais piedāvājums pasaulē tiks laists klajā janvārī. Pirms globālās izlaišanas statiskās un dzīvās OnePlus 12 fona tapetes ir pieejamas lejupielādei starptīmeklī. Šīs tapetes lietotājs nokļuva uz X @realMlgmXyysd.

Katram OnePlus 12 krāsu variantam ir sava statiskā un dzīvā fona tapete

OnePlus 12 būs pieejams trīs krāsu variantos, tostarp melnā, zaļā un baltā. Katram no šiem modeļiem būs atšķirīga statiskā un dzīvā fona tapete. Tie, kuri nevar sagaidīt, kad varēs dabūt rokās jaunāko OnePlus flagmani, var lejupielādēt tā tapetes no šīs Google diska saites. Statiskajiem fona attēliem ir 3168 x 1440 pikseļu izšķirtspēja, savukārt tiešraides fona attēli ir četru sekunžu MP4 faili.

OnePlus 12 modeļu statiskās tapetes ir JPG faili. Jums nebūs problēmu iestatīt tos kā pašreizējā OnePlus vai cita viedtālruņa fona attēlu. Kas attiecas uz tiešraides vai animācijas fona attēliem, jums būs nepieciešama trešās puses lietotne, lai tās iestatītu kā video failus. Programmu Video to Wallpaper varat lejupielādēt bez maksas no Play veikala. Pēc tam izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai tālrunī iestatītu tiešsaistes OnePlus 12 fona attēlus.

OnePlus 12 flagmanis visā pasaulē tiks laists klajā janvārī ar ielādētām specifikācijām

OnePlus 12 specifikācijas ir visaugstākās, jo tas ir zīmola jaunākais vadošais piedāvājums pārskatāmā nākotnē. Lai gan uzņēmums vēl nav oficiāli paziņojis, daži ziņojumi liecina, ka OnePlus 12 globālā mērogā varētu laist klajā 23. janvārī. Tālrunis jau ir pieejams pasūtīšanai zīmola dzimtenē un tiks pārdots no 11. decembra.

OnePlus 12 cenas Ķīnā sākas no aptuveni 600 USD par bāzes modeli un sasniedz apm. 820 $. Tomēr globālajos tirgos tālruņa cenu zīmes varētu būt nedaudz augstākas.

OnePlus 12 izmanto Snapdragon 8 Gen 3 SoC, Qualcomm jaudīgāko mikroshēmojumu. Tālrunim būs līdz pat 24 GB LPDDR5X RAM un līdz 1 TB UFS 4.0 krātuve. Tam ir 6,82 collu QHD+ AMOLED ekrāna panelis, ko izgatavojis BOE un kurā izmantots Gorilla Glass Victus 2.

Kas attiecas uz citiem svarīgākajiem aspektiem, OnePlus 12 ir aprīkots ar Sony 50MP Lytia LYT-808 primāro kameru. Galvenajam šāvējam ir pievienots 64 MP telefoto objektīvs un 48 MP īpaši platleņķa šāvējs. Nelielā caurumā virs displeja ir 32 MP pašbildes kamera. Visa komplektācija tiek darbināta ar lielu 5400 mAh akumulatoru, kas atbalsta 100 W SuperVOOC ātru uzlādi.