Sākuma līmeņa iPhone 17 (beidzot) būs ProMotion un Always-On Display

Šķiet, ka viss liecina, ka ieejas modeļi, Nākamā gada iPhone 17 un iPhone 17 Plus (beidzot) pieņems mazjaudas OLED displejus un atsvaidzes intensitāti vismaz 120 Hz, kas aprīkos ar ProMotion. un tāpēc pirmo reizi vēsturē ir iespēja vienmēr ieslēgtu displeju pamata iPhone modeļiem.

Ja mēs vēlamies sīkāk aplūkot paneļu veidus, kurus pašlaik izmanto katra no ierīcēm, ir vērts atzīmēt, ka Pašreizējie iPhone 15 un iPhone 15 Plus izmanto zemas temperatūras polikristāliskā silīcija (LTPS) paneļuskamēr Apple iPhone 15 Pro modeļos tiek izmantoti uzlaboti zemas temperatūras polikristāliskā oksīda (LPTO) paneļi. LPTO paneļi ir saderīgi ar ProMotion, kas ļauj ekrānam sasniegt 120 Hz atsvaidzes intensitāti, lai nodrošinātu vienmērīgāku lietotāja pieredzi, kā arī varētu pārvaldīt lielāku akumulatora patēriņu, kas saistīts ar ieslēgtu ekrānu.

ProMotion arī ļauj ekrānam samazināties līdz energoefektīvākam atsvaidzes intensitātei tikai 1 Hz, tāpēc iPhone 15 Pro (un iPhone 14 Pro) ekrāniem ir Vienmēr ieslēgta displeja funkcionalitāte kas parāda aptumšoto pulksteni, logrīkus, paziņojumus un bloķēšanas ekrāna fona attēlus bloķēšanas ekrānā pat tad, ja ierīce ir bloķēta.

Paredzams, ka Apple šī gada iPhone 16 un iPhone 16 Plus turpinās izmantot mazāk progresīvus LPTS paneļus. lai saglabātu atšķirību starp standarta un Pro modeļiem, kas nozīmē, ka Apple 2025. gada iPhone sērija būs pirmā, kas piedāvās ProMotion un vienmēr ieslēgtus displejus visā diapazonā.

Saskaņā ar The Elec, Ķīnas piegādātājs BOE cer piegādāt Apple ar LPTO paneļiem iPhone 17 sērijai, Taču joprojām ir jautājumi par to, vai tas spēs sasniegt nepieciešamo ražošanas jaudu, vienlaikus saglabājot Apple kvalitātes kontroles standartus. Ja BOE nevar izpildīt prasības, Apple, visticamāk, vērsīsies pie citiem piegādātājiem, piemēram, Samsung un LG Display LPTO paneļiem.

Tās ir lieliskas ziņas par akumulatora pārvaldību un efektivitāti, kā arī par labāku ekrānu tomēr mūsu pat pamata ierīcēs Lietotāji nav tik atzinīgi novērtējuši nepieciešamību palielināt līdz 120 Hz tādā ierīcē kā iPhone 15 un iPhone 16 būs jau no paša sākuma. jo ar pašreizējo ekrānu, kas viņiem ir, ar to ir vairāk nekā pietiekami iespaidīgai lietotāja pieredzei, ja neesat izmantojis nevienu 120 Hz ierīci. Ja nē, arī jūsu acs ātri pierod pie pārmaiņām un pēc dienas lietošanas jūs tās nepalaižat garām.