Hecate GX05 Gamer Earbuds apskats: sniedziet spēlētājiem to, kas viņiem nepieciešams

Runājot par uz spēlētājiem orientētiem produktiem, mēs mēdzam redzēt daudzus Over the Top un RGB gaismas pārraižus produktus. Tā ir viena lieta, kas spēlē spēlētājam rada daudz prieka, un gandrīz jebkas var būt spēļu produkts ar atbilstošu uzliesmojumu. Ja jūs meklējat dažas TWS austiņas, domājot par spēlētājiem, tad es jums piedāvāju izcilu un RGB pārspīlēto preci. Man tika dota iespēja pārskatīt Hecate GX05 spēļu austiņas.

Runājot par austiņām, varētu rasties jautājums, kas tās padarīs lieliskas spēlētājiem. Ir dažas lietas, ko uzņēmums var darīt, lai austiņas būtu lieliskas spēlētājiem. Uzņēmums, kuram pieder Hecate, Edifier, ir uzņēmums, kas ir pazīstams ar to, ka sniedz klientiem pārsteidzošu audio pieredzi. Tātad šim uzņēmumam, kas nodrošina spēlētājiem to, ko viņi vēlas, vajadzētu būt garantijai.

Bet vai tas patiešām dod spēlētājiem to, ko viņi vēlas? Protams, viena lieta ir būt izcilam un rotātam ar RGB gaismām, taču svarīgi ir nodrošināt šīs galvenās lietojamības funkcijas un uz spēlētājiem orientētus labumus. Tātad, vai Hecate GX05 ir ideālas austiņas gan spēlētājam, gan jums? Noskaidrosim šajā pārskatā.

Hecate GX05 apskats: dizains

Runājot par spēlētāju aparatūru, dizains ir gandrīz puse no pieredzes. Šīs ir ierīces, kurām vajadzētu izskatīties lieliski, ja tās tiek parādītas Twitch straumē. Attiecībā uz Hecate GX05 dizainu uzņēmums patiešām pacēla lietas jaunā līmenī.

Uzlādes futrālis

Sākot ar uzlādes korpusu, šī noteikti ir ierīce, kas izskatās kā neviena cita. Uzlādes korpuss ir diezgan liels. Tajā mēs redzam slotus divām austiņām un USBC sargspraudni. Virs tiem redzēsiet nelielus trīsstūrveida vārtus, kas griežas. Tas ir jauks estētisks pieskāriens. Tam noteikti ir nepārspējams augsta oktānskaitļa izskats. Godīgi sakot, tas izskatās kā kaut kas no zinātniskās fantastikas filmas.

Kad pagriežat vārtus, jūs redzēsit vēl vienu izcilu šī korpusa funkciju. Gar katru malu redzat LED joslu, kas iedegas. Šeit mēs iegūstam RGB gaismas labestību. Šīs gaismas ieslēgsies, mirgos un pulsēs atkarībā no jūsu piešķirtā iestatījuma. Korpusa apakšā ir daudzfunkciju poga.

Vienreiz nospiežot pogu, jūs mainīsit apgaismojuma režīmu. Jūs varēsiet pārvietoties pa vairākām krāsām. Ir ciāna, zaļa, sarkana, zila un violeta. Ir arī dažādi gaismas režīmi. Vienā režīmā gaismas paliek nepārtraukti ieslēgtas, citā režīmā gaisma elpo, bet pēdējā režīmā pulksteņrādītāja virzienā riņķo krāsu varavīksne.

Uzlādes korpuss ir foršs, futūristisks un leņķisks. Tas noteikti piesaistīs cilvēku acis.

Austiņas

Arī faktisko austiņu dizains ir diezgan unikāls. Tam ir izliekts ergonomisks dizains, kas kontrastē ar korpusa leņķisko dizainu. Tomēr tas palīdz tiem ievietoties jūsu ausī. Austiņas ārpusē redzams pelēks plastmasas fragments, kas atgādina matētu metālu. Tas papildina vispārējo futūristisko estētiku.

Arī austiņu ārpusē ir nelielas LED lentes. Šie arī iedegsies. Tie iedegas, kad ievietojat tos uzlādes korpusā, lai norādītu, ka tie tiek uzlādēti. Arī austiņu gaismas krāsa atspoguļos korpusa krāsas. Arī austiņu gaismas mirgos, elpo vai paliks nemainīgas kopā ar korpusa gaismām. Kopumā gan korpuss, gan gaismas ir ļoti skaistas. Tie veido pārsteidzošu kombināciju, un tie noteikti liks tiem izcelties.

Hecate GX05 apskats: būvniecības kvalitāte

Kad es teicu, ka šīs austiņas ir pārāk augstas, es domāju ne tikai dizaina ziņā. Kad es pirmo reizi izņēmu uzlādes maciņu no kastes, es uzreiz biju šokēts. Nebiju gaidījis, ka lieta būs tik smaga. Korpuss ir ļoti smags, un tas rada ārkārtīgi izcilu sajūtu. Būtībā nav sajūtas, ka es turu rokās lētu plastmasas austiņu komplektu, cenšoties izskatīties dārgāk. Patiesībā man šķiet, ka man rokās ir dārgs un augstākās kvalitātes austiņu komplekts.

Tas ir tikai gadījums, bet arī atsevišķajām austiņām ir laba kvalitāte. Viņi teica diezgan smagi rokā, un viņi visi izskatās ļoti labi uzbūvēti. Tie ir izgatavoti no plastmasas, bet tas nav problēma. Es teiktu, ka šīs ir ļoti kvalitatīvi izgatavotas austiņas, un esmu pārliecināts, ka, ja iegūsit, tās jums kalpos ilgu laiku.

Hecate GX05 apskats: audio kvalitāte

Šo austiņu audio kvalitāte ir stāsts ar slāņiem. Man noteikti ir iebildumi pret pašu kvalitāti, taču tas ir pilnībā pamatots, jo ir viena no šo austiņu galvenajām spēļu funkcijām.

Hecate GX05 8

Kopējā skaņas kvalitāte

Sākumā tas mani nedaudz pārsteidza, līdz sapratu, ar kādām austiņām man ir darīšana. Atkal šis uzņēmums pieder Edifier, un Edifier ražo ļoti augstas kvalitātes iekārtas. Izmantojot šīs austiņas, īpaši ar Neo Buds Pro 2, es vienmēr saņēmu izteiksmīgu un skaidru audio ar pārsteidzošu līdzsvaru. Es dzirdētu satriecošu skaidrību ar labu uzsvaru uz zemāko galu. Tādu veiktspēju es gaidīju no Hecate GX05.

Lielākoties tas ir tas, ko es saņēmu. Es dzirdu zināmu uzsvaru uz diskantiem, kas mani nepārsteidz. Daudzām Edifier austiņām, kuras es pārskatīju, ir tas pats Focus. Turklāt augsto toni atbalsta daži ļoti spēcīgi un ārkārtīgi skaidri basi. Tātad viņi gandrīz attaisnoja manas cerības. Tomēr es dzirdēju, ka faktiskā audio kvalitāte ir nedaudz pasliktinājusies salīdzinājumā ar citiem. Izklausās, ka audio, kas nāk caur austiņām, ir tikai nedaudz zemākas kvalitātes.

Tomēr tas ir ļoti saprotams, jo ir ļoti svarīga šo austiņu iezīme. Tas ir latentums.

Latentums

Ja zināt par Bluetooth audio aprīkojuma izmantošanu, jūs zināt par latentumu (laiku no darbības veikšanas jūsu ierīcē līdz brīdim, kad to dzirdat). Bluetooth tehnoloģija nav attīstījusies tiktāl, lai būtu nulle latentuma. Augstas kvalitātes signāla nosūtīšana pa gaisu un tā pārvēršana dzirdamā audio signālā prasa laiku.

Tāpēc Bluetooth austiņas nav īpaši piemērotas spēlēm. Jūs nevēlaties, lai būtu liela aizkave starp darbību veikšanu un to atskaņošanu spēlē. Tas vienkārši izjauc visu, un ir dažas spēles, kurās jums ir jāreaģē uz darbībām sekundes daļā. Tāpēc daudzi spēlētāji pieturas pie vadu austiņām… Tā kā uzņēmumi atsakās no 3,5 mm austiņu ligzdas, jūs varat redzēt, kā tas var radīt vilšanos.

Tomēr šīs austiņas tiek reklamētas kā īpaši zema latentuma austiņas, un es piekrītu šim apgalvojumam. Klausoties audio no šīm austiņām, varēju dzirdēt ievērojami mazāku latentumu salīdzinājumā ar citām austiņām. Es nedzirdu skaņu uzreiz, bet tā ir diezgan tuvu, un tas samazina atstarpi.

Hekate GX05 1

Tātad, lai audio būtu tik zema latentuma, tam ir jābūt nedaudz zemākai kvalitātei. Zemāka kvalitāte atvieglo audio pārveidošanu no digitālā signāla uz analogo signālu.

Iedomājieties, ka video samaziniet no 4K uz 480p, lai tas vienmērīgi straumētu lēnāks savienojums.

Hecate GX05 apskats: pieskāriena vadīklas

Varat vadīt multividi un citas funkcijas, izmantojot skārienvadības. Pieskaroties austiņu sāniem, tiek veiktas dažādas darbības. Sākot ar multivides vadīklām, divreiz pieskaroties jebkuram pogai, multivide tiks atskaņota/pauzēta. Turot pirkstu uz kreisās austiņas divas sekundes, pašreizējais ieraksts tiks restartēts, un, to darot ar labo uzgali, tiks pāriets uz nākamo ierakstu.

Četrreiz pieskaroties jebkurai austiņai, aktivizēs/deaktivizēs attiecīgā uzgaļa apgaismojumu. Visbeidzot, trīsreiz pieskaroties labajā austiņai, tiks pārslēgts starp spēles režīmu (kur audio ir vislabāk noregulēts spēlēm) un mūzikas režīmu (labākais režīms mūzikai).

Hecate GX05 apskats: zemo un augsto toņu līdzsvars

Pamatnes līdzsvars un problēmas ar šīm austiņām ir vēl viena joma, kurā man bija nelielas problēmas ar šīm austiņām. Tomēr, tāpat kā ar audio kvalitāti, es saprotu, jo tie ir paredzēti spēlētājiem. Es atklāju, ka audio liela uzmanība tika pievērsta augstākās klases audio. Tas nebija pārāk slikti, jo tas nemaz neizklausījās skopi. Tomēr tam vienkārši pietrūka dziļuma, ko esmu dzirdējis ar citām Edifier austiņām. Audio nav tik silts un ieskaujošs, kā es vēlētos.

Diemžēl orķestra mūzikas klausīšanās, piemēram, klasiskā, nebūs tik aizraujoša kā ar citām austiņām. Klausoties modernāku un basu mūziku, es atklāju, ka Hecate GX05 darbojas nedaudz labāk. Šķiet, ka augstie un basi līdzsvaro labāk, taču es tomēr gribēju vairāk dziļuma.

Man būtu jāklausās ļoti basa mūzika, lai patiešām sajustu zemās klases audio. Piemēram, es klausījos dažus 90. gadu R&B, un, manuprāt, mūzika ar tādu siltuma līmeni liek šīm austiņām patiešām mirdzēt.

Bet tam ir labs iemesls

Atcerieties, ka šīs ir spēļu austiņas. Mūzikai un videospēlēm ir nepieciešama dažāda veida optimizācija, lai tās skanētu vislabāk. Kad spēlējat videospēles, iegremdēšana nav tik svarīga kā ar mūziku. Izmantojot videospēles, jūs vēlaties, lai tiktu uzsvērtas dažas augstākas skaņas, piemēram, balsis, radījumu trokšņi, soļi utt. Ja spēlējat kaut ko līdzīgu Fortnite vai Call of Duty, jūs vēlaties dzirdēt, kā tuvu ir jūsu ienaidnieki, lai jūs klausītos soļus.

Hekate GX05 2

Tātad, Hecate GX05 ir izstrādāti, lai sniegtu spēlētājiem priekšrocības, kad viņi spēlē, un es atklāju, ka viņi to dara. Es spēlēju tādas spēles kā Fortnite, CoD Mobile, Genshin Impact, Dragonball Z Dokkan Battle un citas. Es atklāju, ka viņi šajās spēlēs darbojas neticami. Katra skaņa bija asa un iedarbīga.

Ja plānojat izmantot šīs austiņas kā galvenās spēļu austiņas, to darot, jums nebūs nekādu problēmu. Es domāju, ka šīs austiņas darbojas daudz labāk nekā tradicionālās austiņas.

Hecate GX05 apskats: akumulators

Nav nozīmes tam, cik laba ir skaņas kvalitāte, ja jūsu austiņas ir beigtas. Jūs vēlēsities austiņas, kas izturēs ilgstošu spēļu sesiju. Jāatzīst, ka Hecate GX05 nav labākie akumulatoru nodaļā. Tās atrodas aiz dažām citām austiņām, kuras esmu pārskatījis iepriekš. Izmantojot šīs austiņas, ar vienu uzlādi varēju nokļūt uz ziemeļiem no četrām stundām. Manuprāt, tas ir nedaudz zem vidējā līmeņa, salīdzinot ar citām austiņām, kuras pārskatīju no Edifier. Citi parasti ilgst vairāk nekā stundu ilgāk.

Izmantojot uzlādes korpusu, es sāku tuvoties pilnai akumulatora darbības dienai. Viņi skrēja apmēram 20 stundas, pirms nomira uz manis. Tas joprojām ir aiz lielas konkurences, bet es nedomāju, ka tas ir pārāk slikti. Es tikai vēlos, lai tajās būtu vairāk sulas, jo cilvēki spēlē ilgu laiku katrā spēļu sesijā. Dažreiz četras stundas ir tikai aisberga virsotnes skrāpēšana.

Uzlāde

Tāpat kā lielākajā daļā austiņu, uzlāde notiek ļoti ātri. Ja jums ir jāveic ātra papildināšana, ar īsu 10 minūšu uzlādi varēsiet iegūt vairāk nekā stundu. Austiņas pilnībā uzlādējas mazāk nekā stundas laikā, tāpēc, ja tās nomirs, jūs pārāk ilgi nebūsiet ārpus spēles.

Hecate GX05 apskats: kā trūkst?

Tātad ir skaidrs, ka šīm austiņām ir daudz ko piedāvāt. Tomēr ir dažas lietas, kuras es vēlos, lai uzņēmums pievienotu šīm austiņām. Iesācējiem tie nav integrējami lietotnē Edifier Connect. Šī ir lietotnes saskarne, kas ļauj pielāgot pieredzi savām audio ierīcēm. Tā kā tā nav saistīta ar lietotni, jums nav piekļuves padziļinātam EQ un citiem rīkiem, kuriem varat ātri piekļūt.

Šajās austiņās nav ANC. Tas ir žēl, jo Edifier austiņām ir lieliska trokšņu slāpēšana, un es domāju, ka šīs austiņas varētu no tā gūt lielu labumu.

Hecate GX05 9

Tālāk jūs nevarat mainīt skārienvadības. Citas austiņas ļauj pielāgot skārienvadības ierīces, izmantojot lietotni Edifier Connect. Diemžēl jūs esat iestrēdzis ar iebūvētajām vadīklām.

Hecate GX05 apskats: galīgais spriedums

Vienmēr ir patīkami, ja audio aprīkojums ir īpaši izstrādāts spēlētājiem. Protams, tie izskatās jauki ar savām gaismām, taču tas ir dziļāk. Šīs austiņas ir veidotas tā, lai tās būtu lieliski pavadoņi spēlētājiem, kuri meklē lielisku kopējo pieredzi. Es domāju, ka Hecate GX05 sniedz šo pieredzi.

Skaņas kvalitāte ir ļoti laba, tāpēc jūs zināt, ka klausīšanās pieredze būs jauka. Audio kvalitāte ir laba, un tā ir lieliska, ņemot vērā kompromisus, kas panākti, lai samazinātu latentumu. Runājot par latentumu, tas ir ļoti zems. Es ieguvu SS līmeni ritma spēlē ar šīm ieslēgtām. Tagad tas daudz pasaka!

Vienīgās problēmas, kas man ir, ir tādas, ka akumulatora darbības laiks varētu būt labāks, tas nav savienots ar lietotni Edifier Connect un nav trokšņu slāpēšanas. Tiem noteikti trūkst dažu dzīvesveida funkciju, taču es domāju, ka tās nodrošina lielisku spēļu austiņu pieredzi. Es iesaku jums tos paņemt.