Ir klāt iOS 17.5 otrā beta versija

Apple turpina izstrādāt iOS 17.5 — nākamo iPhone un iPad atjauninājumu, kā arī atjauninājumus pārējām ierīcēm. Tāpēc tikai pirms dažām minūtēm tā palaiž iOS 17.5 otro beta versiju un pārējās sistēmas.

IOS 17.5 jaunās funkcijas ir šādas:

  1. Lietotņu instalēšana tieši no vietnes: Par šo jaunumu Apple paziņoja jau pirms dažām nedēļām. Tāpēc ar iOS 17.5 mēs varēsim instalēt lietotnes no App Store, no citiem Apple akceptētiem alternatīviem veikaliem un arī no izstrādātāju vietnēm, izmantojot funkciju ar nosaukumu Tīmekļa izplatīšana. Protams, izstrādātājiem būs jāpieņem Apple noteikumi, kas paredz 50 centu maksājumu par katru gada instalāciju, kas pārsniedz vienu miljonu pēdējo 12 mēnešu laikā. Šī funkcija sasniegs tikai Eiropas Savienību.
  2. Apple Podcasts logrīks: Lietotnes Apple Podcasts sākuma ekrāna logrīkam tagad ir a dinamiska krāsa kas mainās atkarībā no aplādes vāka, kuru klausāmies. Iepriekš tā bija tikai krāsa, kas palika laika gaitā.
  3. Nevēlamas izsekošanas atspējošana: IOS 17.5 kods savā pirmajā beta versijā izstrādātājiem ievieš sistēmu, lai atspējotu izsekošanas ierīces (AirTags utt.). Operētājsistēma atklās ierīces pat tad, ja tās nav sertificētas tīklā Find My, un brīdinās lietotāju, lai tās atspējotu. Tomēr Apple nav paziņojis par šo funkciju, tāpēc mēs saprotam, ka tā tiks izstrādāta.

Papildus operētājsistēmai iOS 17.5 Beta 2 for iPhone, mums ir arī iPadOS 17.5 iPad, kā arī tvOS 17.5, watchOS 10.5 un macOS Sonoma 14.5 — tās visas ir savā otrajā beta versijā. Šajās citās sistēmās izmaiņas ir nelielas, lai gan, ja mēs atradīsim atbilstošus jaunumus, mēs jums par to pastāstīsim. Paredzams, ka galīgā versija nonāks līdz jūnijamtieši tad, kad notiks WWDC 2024, kas pirmo reizi parādīs mums iOS 18.