HomePod ar ekrānu tiks piegādāts ne agrāk kā 2025. gadā

iOS 17.4 ieradīsies pēc dažām dienām un sniegs lieliskas ziņas Eiropas teritorijā, lai nodrošinātu atbilstību Digitālo tirgu likumam. Tomēr šī jaunā atjauninājuma kodā ir palikušas pērles, piemēram, atsauces uz homeOS, iespējamu jaunu operētājsistēmu un jaunu ierīci, kas ir saderīga ar iespējamo HomePod ar ekrānu. Lai gan pirmās baumas norādīja uz šo jauno HomePod 2024. gadam, jauns ziņojums tika publicēts pirms dažām stundām norāda, ka šis jaunais HomePod ar ekrānu netiks piegādāts agrākais 2025. gadā. Vai Apple plāni ir aizkavējušies?

HomePod ar ekrānu aizkavēts līdz 2025. gadam

Marks Gurmans, Apple guru, ir publicējis jaunu informāciju par produktu, kas pēdējos gados ir bijis uz visiem lūpām: HomePod ar ekrānu. Kopš tā izlaišanas 2018. gadā esam dzirdējuši, ka Apple strādā pie produkta, kas kontrolētu visu mājas automatizāciju līdzīgi kā HomePod, bet ar ekrānu. Šo gadu laikā mēs esam saņēmuši nelielus informācijas kopumus, piemēram, homeOS operētājsistēmu iOS beta kodā vai jaunu produktu kodus, kas darbojas ar operētājsistēmām, kas nav oficiāli pieejamas.

Gurmana jaunajā ziņojumā tas atzīmēts Šis HomePod netiks piegādāts agrākais 2025. gadā, informācija, kas atšķiras no visas līdz šim dzirdētās, kas norādīja uz šo jauno produktu 2024. gadā. Šķiet, ka Apple ir sācis projektēšanas darbu un piegādātāju izvēli, taču, pēc analītiķa domām, tas joprojām ir “Jāpanāk pietiekams progress” lai varētu plānot palaišanu.

Atcerieties, ka pati ierīce būtu sajaukums starp a Apple TV, HomePod un iPad mini ekrāns kas varētu pielipt tai pašai struktūrai. Tāpēc šim produktam būtu tādas skaļruņa funkcijas, kam būtu pievienots skārienekrāns, kas ļautu kontrolēt lietotāja mājas automatizācijas produktus vai mijiedarboties ar Siri.