iPhone 16 varētu atgriezties pie vertikāli izlīdzinātām aizmugurējām kamerām

2024. gads Apple būs viens no spēcīgākajiem gadiem ilgu laiku. Jaunās Apple Vision Pro, virtuālās realitātes brilles, ieradīsies Amerikas Savienotajās Valstīs, sākot ar janvāri, un līdz ar to sāksies jauna Lielā Apple ēra. Visu savu ierīču pielāgošana, lai varētu pārsūtīt saturu uz visionOS, ir uzdevums, pie kura tiek strādāts, piemēram, nesen tika pievienota telpiskā video ierakstīšana ar iPhone 15 Pro operētājsistēmā iOS 17.2. Saistīts ar to, Nākamais iPhone 16 varētu mainīt savu kameru izvietojumu atpakaļ vertikālā stāvoklī cita starpā ar mērķi ierakstīt telpiskus videoklipus tāpat kā iPhone 15 Pro.

Vai vertikālās kameras atgriezīsies iPhone 16?

IPhone dizains nav radikāli mainījies ilgu laiku. Atcerieties, ka galvenās izmaiņas radās iPhone iecirtums. Laika gaitā šis robs ir pilnībā pazudis, lai atbrīvotu vietu Dynamic Island, kas jau ir pieejama iPhone 15 standarta un Pro modeļos. Mēs redzam, kā Apple ieviestās izmaiņas abos modeļos notiek pakāpeniski.

Jauna noplūde ar renderēšanas šoviem kāds varētu būt iPhone 16 dizains kas tiks izlaists 2024. gada septembrī. Noplūdi publicēja MacRumors, un viņi apliecina, ka informācija nāk no starpsaites pirmsražošanas periodā, tāpēc ir iespējams, ka galīgais dizains varētu mainīties attiecībā uz mūsu rādītajiem attēliem. tu.

iPhone 16

Galvenā iPhone 16 izmaiņa ir aizmugurējo kameru atgriešanās ar vertikālu izvietojumu kas pazuda pirms dažiem gadiem līdz ar iPhone 13 ienākšanu, kas bija pirmā ierīce, kurai bija diagonālās kameras. Kopš tā laika visiem standarta modeļiem ir diagonālas kameras, atšķirībā no Pro modeļa, kuram ar trim kamerām tikai divas no tām varēja būt vertikālas.

Pagaidām saskaņā ar noplūdi ir divas iespējas attiecībā uz šī jaunā noteikuma izstrādi. Pirmais ir iPhone 12 stila dizains ar divām vertikālām kamerām, kas atrodas viena virs otras. Otra iespēja, ja iespējams, futūristiskāka, ir atskatīties uz iPhone 7 Plus vai iPhone

iPhone 16 renderē

Kāpēc tagad mainīt kameras?

Kameru izkārtojuma pa diagonāli fakts apgrūtina telpiskā video ierakstīšanu, iespējams, tāpēc tikai iPhone 15 Pro ar savu trīs kameru kompleksu (divas no tām vertikāli) spēj uzņemt šo video. Atcerieties, ka Šis telpiskais video ir būtisks Apple Vision Pro reklamēšanai, Apple virtuālās realitātes brilles, kas ļauj lietotājiem spilgti atsaukt atmiņā atmiņu, kas ierakstīta ar viņu pašu ierīci. Kameras novietošana atpakaļ vertikālā stāvoklī palielinātu ierīču skaitu, ar kurām var uzņemt telpisko video un liktu pamatus iespējamai Apple Vision Pro paplašināšanai uz pārējo pasauli.

Papildus izmaiņām kamerā tiks iekļauts arī iPhone 16 jaunā kapacitatīvās darbības poga pie kura viņš ir strādājis jau pāris gadus un a jauna kapacitatīvā uztveršanas poga sānos, kas ļautu uzņemt fotoattēlus un video, nespiežot skaļuma pogu vai operētājsistēmas skārienpogu, lai to izdarītu.

Bet, kā mēs vienmēr sakām, visa šī informācija joprojām ir noplūdes un pieņēmumi, kas varētu būt ļoti tālu no realitātes. Tomēr spēja atspoguļot un paredzēt, kas notiks ar iPhone 16, ir kaut kas tāds, ko turpinās darīt, izmantojot visu laiku pieejamo informāciju.

Attēli – MacRumors