Jaunā Samsung Galaxy Fit 3 noplūde maz atstāj iztēli

Samsung Galaxy Fit 3 ir viens no līdz šim vissliktāk glabātajiem uzņēmuma produktiem. Valkājams jau ir bijis vairāku noplūžu objekts pirms oficiālās palaišanas. Mēs jau zinām galvenās specifikācijas un esam redzējuši daudz fitnesa izsekotāja fotoattēlu un video. Tagad jauna noplūde neko nav atstājusi iztēles ziņā.

Sīkrīku padomu sniedzējs Rolands Kvants ir ievietojis pilnu informāciju un preses attēlus par Fit 3 Vācijas tīmekļa vietnē WinFuture.

Galaxy Fit 3 būs pamata fitnesa izsekotājs, kas ietērpts kā viedpulkstenis

Galaxy Fit 3 ieradīsies kā Fit 2 pēctecis, kas tika ieviests 2020. gadā. Lai gan Fit 2 ir kvadrātveida displejs, Fit 3 būs lielāks viedpulkstenim līdzīgs ekrāns. Būtībā Fit 3 būs pamata fitnesa izsekotājs, kas tiks ģērbts kā viedpulkstenis. Neraugoties uz zemo cenu, jaunais zīmola aksesuārs, kas ir orientēts uz fitnesu, būs no alumīnija izgatavots korpuss.

Turklāt avots liek domāt, ka Fit 3 būs 5ATM un IP68 sertifikāti attiecībā uz putekļu un ūdens izturību. Līdzīgi kā tā priekšgājējs, valkājamais būs pieejams ar silikona siksniņu vairākās krāsu opcijās.

Protams, sirdsdarbības un SpO2 veselības sensori pēc gadiem būs iekļauti jaunajā Samsung fitnesa izsekotājā. Tam būs arī citas fitnesa funkcijas, piemēram, miega uzraudzība, soļu skaitīšana, stresa uzraudzība un dažādi treniņu režīmi. Fit 3 būs visas galvenās dārgo Galaxy Watch ierīču specifikācijas, taču par pieņemamu cenu.

Liels 1,6 collu AMOLED ekrāns un akumulatora darbības laiks līdz 14 dienām

Saskaņā ar avotu Galaxy Fit 3 būs 1,6 collu kvadrātveida displejs. Ekrāna izšķirtspēja būs 402×256 pikseļi un AMOLED panelis, kam jābūt viegli salasāmam pat ārpus telpām. Programmatūras ziņā ierīce sāks pielāgotu vieglo operētājsistēmu, un tai būs vairāk nekā 100 iepriekš ielādētu pulksteņu ciparnīcu. Tiek uzskatīts, ka valkājamajam ir 16 MB RAM un 256 MB atmiņas.

Samsung Galaxy Fit 3 balts

Galaxy Fit 3 tiks savienots pārī ar saimniekierīci, izmantojot Bluetooth 5.3. Diemžēl tas neatbalstīs GPS vai NFC savienojuma iespējas. Visbeidzot, jaunākā noplūde liecina, ka fitnesa izsekotājam zem stūres būs 208 mAh akumulators. Tiek uzskatīts, ka tas ilgst līdz 14 dienām regulāras lietošanas apstākļos.

Ja ziņojumiem var ticēt, Galaxy Fit 3 tiks piedāvāts par aptuveni 75–100 USD. Lai gan zīmols vēl nav oficiāli apstiprināts, ir paredzēts, ka valkājamie tiks laisti klajā līdz šī mēneša beigām. Tuvākajās dienās mēs uzzināsim vairāk, tāpēc sekojiet līdzi regulāriem atjauninājumiem.