Roborock izstādē CES 2024 debitē jaunus, jaudīgus tīrīšanas risinājumus

Roborock ir paziņojis par jaunu robotu putekļsūcēju un tīrīšanas risinājumu parku CES 2024, tostarp dažas jaunas iespējas, kas patiesībā nemaz nav roboti. Ja jūs domājat, ka Roborock ir tikai robotu putekļsūcēji un robotu putekļsūcēji, jūs kļūdāties. Lai gan uzņēmuma galvenā maize un sviests ir robotu putekļu sūcēji, tas ražo putekļsūcējus, kurus jūs pats kontrolējat un manuāli stumjat. Tāpat kā mēs visi to darījām pirms 15-20 gadiem.

Šī nav pirmā reize, kad Roborock ievieš regulāru vakuumu. Tomēr šī ir pirmā reize, kad uzņēmums ASV tirgū laiž klajā šāda veida putekļsūcējus. CES atklāšanas laikā Roborock debitēja 6 jaunus tīrīšanas risinājumus. Tas ietver S8 MaxV Ultra, S8 Max Ultra, Q Revo MaxV un Q Revo Pro robotu putekļsūcējus. Atlikušie divi tīrīšanas līdzekļi ir Flexi Pro un Flexi Lite, kas ir rokas stumjamie putekļsūcēji. Bet tas, ka tie nav roboti, nenozīmē, ka tie nenodrošina augstas kvalitātes tīrīšanu.

Šie divi putekļsūcēji ietver vairākas noderīgas funkcijas, lai nodrošinātu, ka jūsu grīdas ilgstoši nepaliek netīras. Ne mazāk svarīgi ir iekļauta mopu sistēma. Ir arī funkcija DirTect, kas izmanto sensorus, lai noteiktu netīrumu līmeni tīrīšanas laikā. tas regulēs tīrīšanas jaudu, pamatojoties uz sensoru noteikto. Un tam vajadzētu ļaut jums veikt pareizu tīrīšanu pirmajā reizē, lai jums nebūtu jāatgriežas noteiktās vietās. Tajos tagad ir arī tīrīšana ar siltu ūdeni mopas procesa laikā un žāvēšana ar siltu gaisu, lai lietas nesaslapinātu.

Uzņēmumam Roborock vēl nav norādīti to pieejamības datumi vai cenas. Uzņēmums tomēr saka, ka informācija drīzumā tiks sniegta.

Roborock robotu putekļsūcēji 2024 Flexi Pro
Roborock robotu putekļsūcēji 2024 Q Revo MaxV
Roborock robotu putekļsūcēji 2024 Flexi Pro

Roborock ir jaudīgi jauni robotu putekļsūcēji 2024. gadam

Ja jūs vairs nerūpējat par stumjamiem putekļsūcējiem un vēlaties, lai visu darbu veiktu putekļu sūcējs robots, Roborock jums joprojām ir pieejams. Tā jaunākajos tīrīšanas risinājumos, piemēram, S8 MaxV Ultra, ir glīta robotizēta roka, ko sauc par “FlexiArm”, kas ir paredzēta, lai iekļūtu šajos nepatīkamajos, grūti sasniedzamos stūros. FlexiArm ir pievienots Extra Edge Spinning Mop, kas nedaudz izceļas no vakuuma malas. Tas ļauj tam iesist šajos stūros un iegūt jebkādus netīrumus un gružus, ko citi putekļsūcēji varētu palaist garām.

Tas nāk arī ar RoboDock Ultra. Vakuuma bāzes stacija, kurai ir noderīgas pašatdeves mazgāšanas līdzekļa iespējas vakuuma mopiem. Tas var arī uzpildīt mazgāšanas līdzekli, tiklīdz vakuums ir beidzies. Turklāt tas izmanto ūdeni, kas ir uzkarsēts līdz 60 grādiem pēc Celsija, lai labāk notīrītu grīdu, un pēc tam izžāvē mopu paliktņus ar karstu gaisu tādā pašā temperatūrā.

Mūsdienās vairākos robotu putekļu sūcējos redzēsit mopi un karstā gaisa žāvēšanu, taču ne daudzi no tiem tīrīšanas procesā izmantos karstu ūdeni. Roborock saka, ka šīs funkcijas ir pieejamas S8 sērijā. Tāpēc tos piedāvās ne tikai S8 MaxV Ultra. S8 sērija tiks pārdota, sākot ar aprīli, izmantojot Amazon un Roborock tiešsaistes veikalu. S8 MaxV Ultra mazumtirdzniecībā būs 1799,99 USD, bet S8 Max Ultra mazumtirdzniecības cena būs 1599,99 USD.

Q Revo putekļsūcēji piedāvās daudzas tās pašas funkcijas par mazāku cenu

Minimālā cena 1600 USD ir daudz par robotu putekļsūcēju, pat ja tā ir augstas kvalitātes iekārta. Tāpēc Roborock piedāvā arī jauno Q Revo sēriju. Tiem būs daudz tādu pašu funkciju kā S8 sērijai, taču tie būs pieejamāki un maksās simtiem mazāk.

Dažās funkcijās jums būs jāpiekāpjas. Bet labākie joprojām ir. Tāpat kā FlexiArm Edge Mopping sistēma. Tiem ir arī ar funkcijām bagāts Dock 2.0, kas darīs visu, sākot no tvertnes pašiztukšošanas līdz mopu žāvēšanai pēc tīrīšanas sesijas ar karstu gaisu. Jāatzīmē, ka žāvēšana karstā gaisā ir 45 grādi pēc Celsija, nevis 60 grādi. Tomēr karstā ūdens padeve mopam joprojām ir tāda pati 60 grādos pēc Celsija.

Dock 2.0 var arī uzpildīt ūdens tvertni, kad tā beidzas. Roborock saka, ka Q Revo MaxV mazumtirdzniecības cena būs 1199,99 USD, bet Q Revo Pro – par 999,99 USD. Abi būs pieejami arī caur Amazon, sākot no aprīļa.