Uzraudzības padomei ir pievienoti pavedieni

Threads ir jaunākais sociālo mediju lietotņu Meta Family izdevums, un tā lietotāju bāze pieauga, neskatoties uz kritumu pagājušajā gadā. Lai gan lietotne ir bijusi pieejama vairāk nekā pusgadu, Threads ir nonākusi Uzraudzības padomē.

Kas ir Uzraudzības padome?

2020. gadā ap Meta (toreiz Facebook) lietotņu ekosistēmu tika izveidota neatkarīga uzraudzības padome. Marks Cukerbergs to raksturo kā augstāko tiesu. Uzraudzības padome sastāv no 40 locekļiem, un viņiem ir pienākums būt neatkarīgam, lai palīdzētu nodrošināt vārda un vārda brīvību visās uzņēmuma lietotnēs.

Padomē ir locekļi no visas pasaules, un tas rada ļoti daudzveidīgu balsi, lai risinātu jautājumus, kas potenciāli varētu ietekmēt daudzus cilvēkus. Šī ir atsevišķa vienība, ko nepārvalda Meta. Tādējādi padome var veikt savas darbības bez jebkāda veida aizspriedumiem.

Būtībā, ja esat izvirzījis problēmu ar Facebook vai Instagram un esat izsmēlis visus šajos uzņēmumos pieejamos resursus, jums ir jānosūta apelācija Uzraudzības padomei. Uzraudzības padome pārbaudīs lielākas problēmas, kas skar vairākus cilvēkus. Ja padome uzskatīs, ka problēma ir pietiekami liela, tā pēc tam rīkosies.

Uzraudzības panelī tagad ir iekļauti pavedieni

Tā kā tas tika izveidots 2020. gadā, kad uzņēmums sastāvēja no Facebook, Instagram un WhatsApp, šī ir pirmā reize, kad Uzraudzības padome pievieno jaunu lietotni. Pavedieni tagad atrodas pārraudzības padomē.

Tātad, ja ir kāda problēma, kas skar jūs, un jūs to nevarat atrisināt, izmantojot Threads vietējos rīkus, jūs iesniedzat savu prasību Pārraudzības padomei. Pretenzijas iesniegšana padomei negarantē, ka uz to tiks sniegta atbilde. Tomēr, ja pietiekami daudz cilvēku iesniegs prasību par vienu un to pašu problēmu, pastāv iespēja, ka uzraudzības padome to izskatīs.