tējas protokols izlaiž 250 000 grantu atvērtā pirmkoda izstrādātājiem

Sanhuana, Puertoriko, 2024. gada 9. februāris, Chainwire

tēja satricina digitālo pasauli, risinot ieilgušo problēmu par nepietiekamu kompensāciju atvērtā pirmkoda izstrādātājiem. Šīs problēmas risināšana ir steidzamāka nekā jebkad agrāk, tāpēc esam nolēmuši piešķirt 250 000 USD dotācijas pirms protokola ieviešanas. Šī sākotnējā posma mērķis ir atbalstīt atvērtā pirmkoda projektu uzturētājus, kuriem ir būtiska ietekme uz atvērtā pirmkoda programmatūras ekosistēmu un teaRank, kas pārsniedz 30 punktus, apsteidzot tējas protokola stimulēto testu tīklu.

Vai nezināt, kas ir teaRank, un neesat pārliecināts, vai jūsu projekts atbilst prasībām? Šeit varat pārbaudīt sava projekta teaRank un uzzināt vairāk par to, ko tas nozīmē protokolā šeit.

Neapdziedātie varoņi

Neskatoties uz to, ka tie veido interneta un moderno tehnoloģiju mugurkaulu, atvērtā pirmkoda izstrādātāji, piemēram, Makss Hovels, Homebrew radītājs, vēsturiski ir saņēmuši nelielu kompensāciju vai bez tās. Šī neatbilstība ir īpaši izteikta, ja salīdzina ar milzīgo peļņu, ko rada korporācijas, kuru pamatā ir atvērtā pirmkoda programmatūra.

Steidzami nepieciešamas pārmaiņas

Pienācīgu stimulu trūkums ir izraisījis motivācijas samazināšanos un iespējamu projektu atteikšanos, radot draudus mūsu digitālās dzīves infrastruktūrai.

Tējas protokols: izstrādātāju pilnvarošana

The tēja Protokols cenšas izveidot vidi, kurā atvērtā pirmkoda ieguldījums tiek ne tikai atzīts, bet arī pienācīgi atalgots, nodrošinot ilgtspējīgu nākotni digitālās pasaules neapdziedātajiem varoņiem. Centrālā uz tēja protokols ir tā dinamiskā projektu atbalstītāju un ievainojamību ziņotāju kopiena, kas tiek mudināta aktīvi piedalīties programmatūras ievainojamību noteikšanā un novēršanā.

tea 250 000 dolāru dotācija ir solis ceļā uz nākotni, kurā atvērtā pirmkoda izstrādātāji tiek svinēti un apbalvoti, iezīmējot jaunas, taisnīgākas atvērtā koda ēras sākumu.

Ja jūsu atvērtā pirmkoda projekts atbilst iepriekš minētajām prasībām, piemēram, tam ir ietekme uz OSS ekosistēmu un teaRank ir lielāks par 30, mēs priecāsimies, ja jūs pieteiktos dotācijai.

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Dens Mulligans
tēja, t.sk.
[email protected]