Amazon Echo Hub padomi, ko var izmantot, lai uzlabotu savu māju

Beidzot ir iznācis jaunais Amazon Echo Hub, un Amazon ir izlaidusi noderīgu mazo ceļvedi ar padomiem, kā to izmantot viedās mājas uzlabošanai. Amazon Echo Hub ir uzņēmuma pirmais vadības panelis viedajām ierīcēm. Tieši no pagātnes zinātniskās fantastikas filmām tas ir uzstādāms displejs, kas var vadīt visu viedo māju. No apgaismojuma līdz trauksmes signāliem līdz kamerām un daudz ko citu — Echo Hub ir viedais centrs visām jūsu IoT vajadzībām.

Saderība un pielāgojamība

Amazon ir izstrādājis Echo Hub, lai tas būtu pēc iespējas saderīgāks. Tiek atbalstītas ierīces, kas izmanto Bluetooth, WiFi, Matter, Sidewalk, Zigbee un Thread. Vairākas ierīces, kas izmanto vairākus dažādus savienojamības standartus, tiek nemanāmi sinhronizētas ar Echo Hub. Turklāt sākuma ekrāns ir ļoti pielāgojams. Tā nav arī tikai vizuāla pielāgošana. Lietotāji informācijas panelī var iestatīt logrīkus un ātrās piekļuves īsceļus ierīcēm, kurām viņiem visvairāk nepieciešams piekļūt. Inicializācijas laikā Echo Hub konfigurē piekļuvi atbilstoši lietotāja Alexa lietotnes iestatījumiem.

Skatiet kameras plūsmas vai aktivizējiet trauksmes signālus

Runājot par Amazon Echo Hub padomiem, drošība ir svarīgākā. Echo Hub ļauj lietotājiem vienmēr sekot līdzi savas mājas ārpusei un pat iestatīt trauksmes signālus, kad viņi dodas prom. Jautājot Alexa vai pieskaroties attiecīgajam logrīkam, varat skatīt līdz četrām tiešraides plūsmām. Ir arī saīsne, lai skatītu nekustīgu kadru momentuzņēmumus. Visbeidzot, pietiek ar vienu pieskārienu, lai aktivizētu zvana signālu ar Echo Hub.

Rutīnas

Lietotājiem, kuri cenšas maksimāli izmantot savu Echo Hub, ir jāapgūst un jāpieņem rutīnas. Rutīnas ir uzdevumu kopums, ko var izpildīt uzreiz, izmantojot vienu komandu. Izmantojot Echo Hub, pietiek ar pieskārienu vai vienkārši pajautāšanu Alexa, lai aktivizētu rutīnu. Šīs darbības var būt jebkas, piemēram, apgaismojuma izslēgšana, durvju aizslēgšana un zvana signāla aktivizēšana, kad izejat no mājas. Rutīnas ir lieliski piemērotas arī dažādiem dienas laikiem. Piemēram, apgaismojuma aptumšošana un termostata iestatījumu maiņa naktī.

Audio vadība un personalizēti displeji

Echo Hub ļauj lietotājiem kontrolēt audio visā mājā vai pat atsevišķos skaļruņos. Tas var nozīmēt skaļuma regulēšanu vai izlemšanu, kas spēlē kurā mājas daļā. Protams, tas tiek panākts, savienojot centrmezglu ar skaļruņiem, kas atbalsta ārējo vadību. Echo Hub arī ļauj lietotājiem iestatīt personalizētu displeju. Šajā displejā tiks rādīti atlasītie fotoattēli un pat videoklipi, kad neviena tuvumā nav. Izmantojot infrasarkano staru, Echo Hub nosaka, kad kāds pienāk tuvu un pāriet uz informācijas paneli. Amazon arī sola neierobežotu fotoattēlu glabāšanu Amazon Prime dalībniekiem.

Drošība

Echo Hub nepārdotu pārāk labi, ja lietotājiem būtu bažas par privātumu. Lai cīnītos pret to, Amazon ir diezgan pārredzams, cik daudz tas var redzēt un kopīgot. Pašam Echo Hub ir poga, lai izslēgtu mikrofonu. Lietotājiem ir arī iespēja dzēst savus ierakstus. Šeit ir pieejams viss Alexa un Echo privātuma funkciju komplekts. Un lietotāji vienmēr var vienkārši pateikt Alexa dzēst kaut ko, ko viņi teica.

Amazon Echo Hub mazumtirdzniecības cena ir 179,99 USD, kas šķiet izdevīga cena par to, ko tas piedāvā. Tā kā pasaule turpina pāriet uz lietu interneta sabiedrību, viedie centri, piemēram, Echo Hub, kļūs populārāki. Ja Echo Hub tiek nepārtraukti uzlabots, Amazon varētu meklēt ļoti ienesīgu atkārtotu klientu bāzi.