InNervation paziņo par iniciatīvu “BTCKB”, kas savieno Nervos CKB un Bitcoin

Singapūra, Singapūra, 2024. gada 30. janvāris, FinanceWire

Nervos ekosistēmas fonds InNervation šodien paziņoja par BTCKB iniciatīvas uzsākšanu un blokķēdes programmatūras uzņēmuma CELL Studio inkubāciju.

Iniciatīvas “BTCKB” mērķis ir cieši savienot Bitcoin un CKB blokķēdes. Izmantojot to līdzību spēku, vienprātību par darba pierādījumu un UTXO modeli, CKB var uzlabot Bitcoin blokķēdi ar jaudīgām jaunām viedo līgumu iespējām un nodrošināt BTC, Taproot un RGB aktīvus CKB.

InNervation ir spērusi pirmos soļus, lai uzsāktu šo plānu, inkubējot CELL Studio; blokķēdes programmatūras uzņēmums, kuru vada Nervos līdzdibinātājs Cipher Wang.

“Mēs esam redzējuši, ko Consensys ienesa Ethereum ekosistēmā, radot tādu būtisku infrastruktūru kā Infura un Metamask. CELL misija ir līdzīga: izstrādāt spēli mainošus produktus, kas veicina Nervos ekosistēmas attīstību un labklājību,” sacīja Cipher.

Novembrī CELL komanda laida klajā revolucionāru Web3 Passkey maku JoyID, kas ir uzkrājis vairāk nekā 150 000 lietotāju, pateicoties nozarē vadošajai lietotāju pieredzei. Tagad komanda vēlas izmantot šos panākumus un izstrādā tiltu un uz UTXO balstītu DEX, lai savienotu BTC un CKB, un plāno izveidot CKB maksājumu kanālu tīklu, kas savienotu ar Lightning tīklu.

“Mums priekšā ir dažas aizraujošas idejas un daudz darba. Milzīgā interese, ko mēs redzam par CKB un BTC savienošanu, mūs motivē, un ir daudz dažādu virzienu, ko CELL varētu izpētīt, tostarp Layer 3 risinājumi, Nostr integrācijas, mikromaksājumi vai uz nolūku balstītas dApps. Bitcoin vienmēr ir kalpojis par CKB tehnisko iedvesmu, mēs esam pārliecināti, ka viņu kopīgi radītās iespējas var mainīt blokķēdes nozari.

Uzziniet vairāk par CELL vietnē https://cell.studio/

Uzziniet vairāk par Innervation https://innervation.fund

Sazināties

PR kontaktpersona
Greisa Gui
Delta Labs
[email protected]