Samsung nodrošina Netflix Squid Game uznirstošo logu pieredzi Losandželosā

Samsung un Netflix ir apvienojušies, lai atdzīvinātu populāro seriālu Squid Game, izmantojot iespaidīgu uznirstošo logu pieredzi Losandželosā. Uzstādījumā ir iekļauti ikoniski šova iedvesmoti komplekti, un tas ļauj apmeklētājiem sacensties spēlēs, kas tiek iegūtas arī no šova. Korejas uzņēmuma jaunākās tehnoloģijas un produkti, tostarp jaunākie viedie televizori un Galaxy viedtālruņi, nodrošina pieredzi.

Samsung un Netflix atdzīvina spēli Squid, izmantojot uznirstošo pieredzi

Ar nosaukumu “Squid Game: The Trials” Nextflix un Samsung jaunais uzstādījums Losandželosā piedāvā unikālu pieredzi lielizmēra seriāla cienītājiem. Apmeklētāji var ne tikai piedzīvot seriāla iedvesmotus komplektus dzīvē, bet arī piedalīties līdzīgās spēlēs. Protams, atšķirībā no seriāla, šeit nav reālas nāves. Samsung vadošie Neo QLED 8K, 4K un The Frame televizori un viedtālruņi Galaxy Z Flip 5 un Galaxy S23 Ultra nodrošina iestatīšanu.

Neo QLED 8K televizors sagaida viesus pie ieejas ar “Squid Game: The Challenge” treileri. Ierodoties pasākuma norises vietā, apmeklētāji var baudīt dažādu pieredzi ar Galaxy Z Flip 5 un Galaxy S23 Ultra. Flip’s FlexCam ļauj viņiem uzņemt brīvroku fotoattēlus, kurus viņi var lejupielādēt un ierāmēt. Ultra jaudīgais procesors, lielais displejs un iebūvētais S Pen padara to ideāli piemērotu aizraujošai spēļu pieredzei.

Uznirstošā pieredze piedāvā kopumā sešas aizraujošas spēles, kuras visas ir iedvesmotas no Netflix šoviem. Tie, kas kļūs par uzvarētājiem, saņems prioritāru atlīdzību par atlasi “Squid Game: The Challenge” 2. sezonai. Iespaidīgā pieredze ilgs aptuveni 70 minūtes. “Vai jums ir viss, kas nepieciešams, lai izdzīvotu 70 minūtes spēlēšanas, ko izstrādājis bēdīgi slavenais Front Man? Piedalieties iemīļotajās un šausmīgajās spēlēs no Squid Game visuma,” saka Netflix.

Pēc spēļu baudīšanas dalībnieki var atkāpties uz VIP istabu. Pēc tam viņi var skatīties notiekošās problēmas Samsung dzīvesstila televizorā The Frame plašs 85 collu ekrāns. “Dzīvesstila televizors ar savu jaunāko matēta displeja tehnoloģiju piedāvā izcilu skatīšanās pieredzi, kas atkārto seriāla priekšējā vīra telpu valdošo gaisotni,” paziņojumā presei sacīja korejiešu dēka.

Uznirstošais logs pašlaik ir pieejams apmeklētājiem

Uznirstošā spēle “Squid Game: The Trials” pašlaik ir pieejama apmeklētājiem Losandželosā. Precīza atrašanās vieta ir 200 N. Fairfax Ave, Losandželosa. Ikviens, kas ir 13 gadus vecs vai vecāks, var apmeklēt uznirstošo logu. Biļetes sākas no 39 USD, un tās ir pieejamas vietnēs Netflix.com vai Ticketmaster.com. Pieredze turpināsies jaunajā gadā, taču biļetes ir pieejamas ierobežotā skaitā. Netflix un Samsung plāno vēlāk sniegt šo pieredzi vairākās pilsētās visā pasaulē.

Samsung Netflix Squid Game uznirstošā pieredze Losandželosā 2