HONOR Magic V2 beidzot ir izlaists globālā variantā

HONOR Magic V2 sākotnēji tika izlaists pagājušā gada jūlijā. Toreiz par tālruni tika paziņots Ķīnā. Pēc tam HONOR to demonstrēja IFA Berlīnē septembrī. HONOR apsolīja, ka nāks globāls Magic V2 variants, un tas tikko notika.

HONOR Magic V2 globālais variants ir oficiāls, tas laists tirgū Eiropā

Uzņēmumam bija vajadzīgs diezgan ilgs laiks, lai to piegādātu, taču tas tikko tika paziņots Leipcigā, Vācijā. Papildus parastajam HONOR Magic V2, kas ir pieejams divos variantos, ieradās arī Porsche Design modelis. Šis tālrunis sākotnēji tika paziņots šī mēneša sākumā Ķīnā kopā ar Magic6 sēriju.

Porsche Design modelim ir tādas pašas specifikācijas kā parastajam modelim, taču tam ir cita aizmugures plāksne un cita kameras sala. Tam ir arī vairāk RAM nekā standarta modelim. HONOR Magic V2 piedāvā 16 GB RAM un 512 GB krātuvi, savukārt Porsche Design variants to palielina līdz 1 TB krātuvei.

Tālrunis ir pieejams melnā un purpursarkanā krāsā, kā arī Porsche Design modelim

Tas nozīmē, ka HONOR Magic V2 ir pieejams melnā un purpursarkanā krāsā. Melnajam variantam ir Vegan Leather aizmugures plāksne, savukārt Purple modelim ir stikla aizmugures plāksne. Porsche Design modelim ir pelēkas krāsas aizmugures plāksne un stikla aizmugure.

HONOR Magic V2 salocītā veidā ir tikai 9,9 mm biezs, tas attiecas uz Vegan Leather modeli. Stikla modelis ir par 0,2 mm biezāks pie 10,1 mm. Tālrunis sver vai nu 231, vai 237 gramus, atkarībā no varianta Vegan Leather variants ir vieglāks. Porsche Design iterācija ir pa vidu ar 234 gramiem.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesors nodrošina šī viedtālruņa darbību, savukārt operētājsistēmā Android 13 ir iepriekš instalēta operētājsistēma MagicOS 7.2. Tālrunī atrodas 5000 mAh akumulators, un tas pats par sevi ir varoņdarbs. Tas ir silīcija-oglekļa akumulators, tāpēc HONOR izdevās to ievietot iekšā.

Tam ir trīs kameras aizmugurē un divi 120 Hz LTPO displeji

50 megapikseļu galvenā kamera ir nodrošināta ar 50 megapikseļu īpaši platu kameru un 20 megapikseļu telefoto kameru (2,5x optiskā tālummaiņa). Katram displejam ir 16 megapikseļu pašbildes kamera (caurumu izgriezumi).

Priekšpusē ir 7,92 collu 2156 x 2344 salokāms LTPO OLED displejs (līdz 120 Hz atsvaidzes intensitātei). Tā maksimālais spilgtums sasniedz 1600 nitus. Pārsega paneļa izmērs ir 6,43 collas, un tas ir arī LTPO OLED displejs (līdz 120 Hz atsvaidzes intensitātei). Šī displeja maksimālais spilgtums ir 2500 niti.

Komplektā ietilpst arī stereo skaļruņi, un tas pats attiecas uz sānu pirkstu nospiedumu skeneri. Tiek atbalstīta 66 W vadu uzlāde, un lādētājs ir iekļauts komplektā. Tālrunis atbalsta arī 5 W reverso vadu uzlādi.

HONOR Magic V2 ir diezgan dārgs

Daudzi no jums droši vien interesējas par cenu. Nu, pirmkārt, HONOR paziņoja par šī tālruņa pieejamību Eiropā. Tā cena ir 1999 €/1699,99 £ (Apvienotajā Karalistē). Tas tiek pārdots šodien. Mums joprojām nav Porsche Design varianta cenas zīmes, taču tas būs ievērojami dārgāks.

HONOR neminēja pieejamību citiem tirgiem. Tālruņa globālais variants ir klāt ar globālu programmatūru, taču tas vismaz pagaidām tiek izlaists tikai Eiropā.