iPhone 15 sērijas akumulatora darbības laiks ir divreiz lielāks par Apple sākotnēji prognozēto

Katra viedtālruņa akumulatora stāvoklis sāk pasliktināties pēc gadiem ilgas lietošanas. Apple iPhone tālruņi ir ievērojami atpalikuši akumulatoru nodaļā mazākas ietilpības dēļ. Pārsteidzošā attīstībā Cupertino bāzētais tehnoloģiju gigants tagad ir apstiprinājis, ka jaunākās paaudzes iPhone 15 sērijai ir ilgstoša akumulatora darbība. Tas ir vairāk nekā Apple iepriekš aprēķināja.

Apple apstiprina, ka iPhone 15 sērijai ir pagarināts akumulatora darbības laiks

Savā oficiālajā atbalsta lapā Apple atjaunināja iPhone 15 un iPhone 15 Pro modeļu akumulatora darbības laiku. Tajā teikts, ka visi iPhone 15 modeļi ir paredzēti, lai saglabātu 80 procentus no sākotnējās jaudas pēc 1000 pilniem uzlādes cikliem. Tas ir divreiz ilgāks, salīdzinot ar iepriekšējiem aprēķiniem par 500 uzlādes cikliem.

Ir vērts atzīmēt, ka precīzs jaudas procents un akumulatora nolietojums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā regulāra lietošana un uzlādes modeļi. Apple saka, ka pilns uzlādes cikls ir tad, kad ir izmantoti visi 100 procenti no akumulatora jaudas. Tikmēr tas tiek uzskatīts par pusi uzlādes ciklu, ja procentuālais līmenis ir no 100 līdz 50.

Apple arī pastāstīja 9to5Mac, ka iPhone 15 testēšana ietvēra akumulatora uzlādi un izlādi 1000 reižu īpašos apstākļos, kas līdzīgi kā reālajā pasaulē. Pagarinātais akumulatora darbības laiks ir saistīts ar nepārtrauktu akumulatora komponentu un enerģijas pārvaldības uzlabošanu gadu gaitā.

Vecāko iPhone tālruņu akumulatoriem joprojām ir sākotnēji paredzētais kalpošanas laiks

Pārskatītie aprēķini nosaka, ka iPhone 15 akumulatora darbības laiks ir visilgākais un labāks nekā iepriekšējās paaudzes modeļiem. Tomēr vecāki iPhone modeļi pēc 500 uzlādes cikliem saglabā 80 procentus no sākotnējās akumulatora jaudas. Tomēr Apple apstiprināja, ka izmeklē vecākus modeļus un vai aplēses ir jāpārskata. Tiem, kuri gaida, ka uzlādes cikli palielināsies, vajadzētu īkšķi. Tas ir tāpēc, ka akumulatora darbības laiks tiek pagarināts un jums tas nebūs jāmaina, kad tas sasniedz 80 procentu atzīmi.

Lietotāji var pārbaudīt savu iPhone akumulatoru, izmantojot Iestatījumi> Akumulators > Akumulatora veselība un uzlāde. Tikmēr to nav viegli apskatīt operētājsistēmā Android. Samsung un Google neizvirza nekādas pretenzijas attiecībā uz akumulatora veselību.