Apple sajaucas ar jauno iOS 17.3 Beta versiju un ir spiests to atsaukt

Pēc klasiskā Ziemassvētku pārtraukuma Apple ir atsācis darbu ar iOS 17.3 otro beta versiju, tačuun ir spiests to izņemt pēc tam, kad tas padarīja iPhones nederīgus ka viņi to instalēja.

Ir pagājušas pāris nedēļas atpūta bez lielām ziņām par Apple vai jaunumiem par tā atjauninājumiem. Tas ir Apple klasiskais Ziemassvētku pārtraukums, kas šodien noslēdzās, palaižot jauno iOS 17.3 Beta 2 versiju papildus pārējām Beta 2 versijām, kas paredzētas watchOS, macOS utt. Neilgi pēc tā palaišanas sociālajos tīklos, īpaši Twitter un Mastodon, sākās sūdzības ar daudzi lietotāji norāda, ka pēc šīs Beta 2 instalēšanas viņu iPhone ir kļuvis nelietojams un viss, ko viņi redz, bija melns ekrāns un ritenis, kas griežas bez apstājas. Risinājums nebija pārāk sarežģīts, jo ar vienkāršu iPhone atjaunošanu uz iepriekšējo versiju bija vairāk nekā pietiekami, lai viss būtu kā bijis, lai gan tiem, kam nebija izveidota dublējumkopija, kaut kas, no otras puses, nedrīkst notikt ja esat Beta lietotājs, tas nozīmē iespēju zaudēt daudz datu.

Mēs nezinām šīs problēmas cēloņus, Kāpēc tas ir noticis ar dažiem lietotājiem, bet citiem ir izdevies atjaunināt bez problēmām. Tas gan nav saistīts ar iPhone modeli, jo gadās ar dažādiem, tāpat nav izdevies atrast kopīgu elementu visiem tiem, kam atjauninot ir palicis lietots iPhone. Sociālajos tīklos tiek runāts par problēmu, kas saistīta ar pieejamības funkciju, pieskaroties iPhone aizmugurē, lai aktivizētu funkcijas, taču arī tas nav šīs kļūmes cēlonis. Lieta beidzās ar to, ka Apple izņēma Beta 2 no sava izstrādātāju centra, tāpēc tagad to nav iespējams instalēt, un mēs gaidām, kad tiks izlaista jauna versija bez šīs “mazās problēmas”.