Kā pasūtīt Galaxy Tab S9 — 2024. gada februāris

Samsung jaunākie augstākās klases planšetdatori ir Galaxy Tab S9 planšetdatori. Tie sniedz nopietnu spēku un produktivitātes potenciālu. Ja vēlaties paņemt kādu no šiem planšetdatoriem un pievienot tos savai darbplūsmai, rīkojieties šādi, kā pasūtīt Galaxy Tab S9.

Ir arī citas neticamas Samsung ierīces, un varat skatīt mūsu padziļinātos pārskatus. Jaunākie uzņēmuma tālruņi ir Galaxy S24 tālruņi. Apskatiet mūsu pārskatus par Galaxy S24+ (pārskats) un Galaxy S24 Ultra (pārskats).

Apskatiet arī Galaxy Z Fold 5 (pārskats) un Galaxy Flip 5 (pārskats). Šie ir modernākie salokāmie tālruņi. Visbeidzot, uzņēmumam ir arī Galaxy Watch 6 (pārskats).

Kā pasūtīt Galaxy Tab S9

Pirms pasūtījuma veikšanas vēlēsities uzzināt, kādu variantu vēlaties paņemt. Samsung paziņoja par trim planšetdatora versijām, un to cenas un iekšējie elementi atšķiras.

Izvēlieties savu sapņu planšetdatoru

Bāze Galaxy Tab S9 (799 USD) ir 11 collu AMOLED displejs, 8 GB RAM (līdz 12 GB) un 128 GB atmiņa (līdz 256 GB) un 8400 mAh akumulators. The Galaxy Tab S9+ (999 USD) ir 12,4 collu displejs, 12 GB RAM ar 256 GB atmiņu (līdz 512 GB) un 10 090 mAh akumulators. The Galaxy Tab S9 Ultra (1199 $) ir 12 GB RAM (līdz 16 GB) ar 256 GB atmiņu (līdz 1 TB) un 11 200 mAh akumulatoru.

No 2024. gada februāra kopā ar pasūtījumu varat saņemt bezmaksas krātuves jauninājumu. Pamata Galaxy Tab S9 ar 8 GB RAM un 128 GB krātuvi maksā 799 USD, bet jūs varat iegūt versiju ar 12 GB RAM un 256 GB atmiņu par tādu pašu cenu.

Galaxy Tab S9+ (parasti 12GB/256GB) varat iegūt 12GB/512GB versiju par 999 $. Izmantojot Galaxy Tab S9 Ultra (parasti 12 GB/256 GB), varat iegūt 12 GB/512 versiju par 1199,99 USD.

Jūsu pasūtījuma pielāgošana

Galaxy Tab S9 produkta lapā redzēsit sadaļu Galaxy Tab S9. Kad redzat pasūtījuma ekrānu, neuztveriet redzamo cenu kā galīgo cenu, ko maksāsit. Mēs pie tā nonāksim nedaudz vēlāk. Pirmā lieta, ko redzat ekrānā, varētu būt Samsung ieteikums. Ja jūs tas interesē, noklikšķiniet uz tā.

Ja nē, pievērsiet uzmanību nākamajai sadaļai. Šeit jūs varat izvēlēties, kuru modeli vēlaties. Izvēlieties, vai vēlaties Galaxy Tab 9, Tab 9+ vai Tab 9 Ultra. Esiet uzmanīgi, izvēloties vajadzīgo, jo Samsung pēc noklusējuma atlasīs visdārgāko modeli.

Pēc tam izvēlieties vajadzīgo mobilo sakaru operatoru. Šie planšetdatori ir aprīkoti ar 5G, lai jūs netiktu piesaistīti Wi-Fi. Tomēr, ja nevēlaties to izvēlēties, varat vienkārši atlasīt Wi-Fi opciju.

Zem tā izvēlieties RAM/atmiņas konfigurāciju. Šai sadaļai sekos krāsu izvēle. Krāsu izvēle var atšķirties atkarībā no reģiona, kurā atrodaties. Galaxy Tabs patiesībā nav tik daudz krāsu opciju, tāpēc jūs, iespējams, netērēsit pārāk daudz laika šai sadaļai.

Tirgošanās

Atcerieties, kā jums nevajadzēja ņemt pirmo cenu, ko redzējāt pēc nominālvērtības? Nu, lūk, iemesls; Jūs varat pazemināt pirkuma cenu, tirgojot vecāku ierīci. Atverot lapu, pirmā cena, ko redzat, ir cena, ko saņemat, ja jums ir derīga ierīce, ar kuru tirgoties.

Ja jums nav ierīces, ar kuru tirgoties, atlasiet Bez maiņas opciju. Kad tas būs izdarīts, jūs redzēsiet, ka cena pieaugs līdz pilnai cenai.

Tomēr, ja jums ir ierīce, ar kuru vēlaties tirgoties, ritiniet mazliet uz leju, lai atlasītu ierīces veidu, ar kuru tirgojat; tālrunis, planšetdators vai viedpulkstenis. Zem tā noteikti izlasiet informāciju par nepieciešamo ierīces stāvokli. Jūsu ierīcēm ir jāspēj ieslēgties un darboties pareizi. Turklāt tam nevajadzētu būt bloķētam mobilo sakaru operatoram vai aizliegto sarakstā.

Kad runa ir par nepieciešamo stāvokli, jums jāpārliecinās, vai tas ir labā stāvoklī. Pārliecinieties, vai priekšpusē un aizmugurē nav plaisu un būtisku skrāpējumu. Ekrāna kreisajā pusē būs redzamas dažas opcijas. Pirmajā variantā teikts, ka ierīce ir labā stāvoklī. Otrajā ir teikts, ka jūsu ierīce ir labā stāvoklī, taču tā ir saplaisājusi. Pēdējā opcija norāda, ka tā nav piemērota.

Zem tā jūs izvēlaties ierīci, ar kuru tirgojat. Sāciet, atlasot zīmolu. Samsung pieņem tikai Samsung, Apple un Google ierīces. Pēc zīmola atlasīšanas jūs izvēlaties ierīces modeli. Pēc modeļu nosaukumiem jūs redzēsit aptuveno tirdzniecības kredītu. Tas ir, cik liela daļa no cenas tiks noņemta, ja jūsu maiņa tiks pieņemta.

Citas lietas, kas jāzina par tirdzniecību

Ja izvēlaties tirgoties ar savu ierīci, jums būs jāievēro Samsung sniegtie norādījumi. Uzņēmums nosūtīs jums priekšapmaksas etiķeti, lai nosūtītu ierīci. Tomēr ierīce ir jānosūta 15 dienu laikā. Ja to nedarīsit, uzņēmums no jums iekasēs pilnu summu.

Turklāt, ja uzņēmums saņem ierīci un tā neatbilst uzņēmuma standartiem, uzņēmums patur tiesības attālināti bloķēt jūsu planšetdatoru. Pēc noraidītās ierīces atgriešanas uzņēmums no jums iekasēs pilnu summu.

Papildus pievienošana

Jums ir iespēja pievienot dažus papildu labumus, kas uzlabos jūsu pieredzi. Pastāv iespēja, ka Samsung jums piedāvās bezmaksas piederumu, taču tas ir atkarīgs no tā, vai tam tiek veikta akcija.

Ritinot uz leju, tiks parādīta sadaļa Samsung Care+. Šī ir jūsu planšetdatora apdrošināšanas polise. Par USD 10 mēnesī (189 USD uz diviem gadiem) šis plāns pasargās jūs, ja tālrunis tiek bojāts, pazaudēts vai nozagts. Vairāk par priekšrocībām varat lasīt lapā.

Beidzot

Šajā brīdī jums vajadzētu būt diezgan labam priekšstatam par to, cik daudz jūs gatavojaties maksāt. Ritiniet uz leju, lai redzētu dažas maksājumu iespējas.

Nesamazināsim vārdus; par planšetdatoru būs jāmaksā diezgan penss. Tāpēc uzņēmumam ir dažas maksājumu iespējas, kas laika gaitā liks jums maksāt.

Pirmajā variantā jums katru mēnesi būs jāmaksā noteikta naudas summa. tikai ziniet, ka jūs to maksāsit 24 mēnešu laikā. Otra iespēja paredz, ka planšetdators būs jāmaksā četrās maksājumos. Katra iemaksa tiks veikta reizi divās nedēļās.

Vienkārši ziniet, ka jums tiks veikta šo iespēju kredīta pārbaude. Ja jūsu kredīts nav labākais, jūs tiksiet noraidīts. Tādā gadījumā jums būs jāveic vienreizējs maksājums.

Ritinot uz leju, tiks parādīta galīgā cena. Tas parādīs visas jūsu pasūtījumā esošās lietas un to, cik daudz esat ietaupījis. Apskatiet šo ekrānu, lai pārliecinātos, ka neesat atlasījis neko nevēlamu. Pēc tam jūs nospiedīsit zilo pogu apakšā, lai pārbaudītu. Jūs ievadīsit savu adresi un maksājuma informāciju un veiksit pasūtījumu.