Decentralizētā fondu pārvaldības platforma DeSyn atver Likviditātes pārņemšanas fondu, izbaudiet trīskāršus punktus Eigenlayer, Renzo un DeSyn

Honkonga, Honkonga, 2024. gada 6. februāris, Chainwire

Pēc klusuma perioda Ethereum ekosistēma pakāpeniski atgūst apgriezienus, pieaugot Restakingam. Kā pieredzējuši DeFi dalībnieki DeSyn ir konsekventi koncentrējies uz Ethereum tīkla attīstību. Iepriekš DeSyn uzsāka 3x ETH sviras ETF izlaišanu, pamatojoties uz asiem tirgus ieskatiem, lai veicinātu Ethereum tīkla produktu daudzveidību un palīdzētu lietotājiem maksimāli palielināt atdevi Ethereum ekosistēmā.

Šodien DeSyn paziņo par DeSyn ETH Restaking Fund I (3x Points) uzsākšanu, kas veltīts dalībai šajā nozares revolūcijā kopā ar tādām ekosistēmām kā Eigenlayer un Renzo, kopīgi veidojot DeFi nākotni.

DeSyn ETH Restaking Fund I (3x punkti), īsi sakot, drETH ir atvērtā fonda produkts, ko ieviesa Little Frog, profesionāla decentralizēta līdzekļu pārvaldības DAO organizācija, kuras pamatā ir DeSyn platformas infrastruktūra. Šajā produktā ir integrētas DeSyn un citas divas augsti novērtētas atkārtotas spēles platformas Eigenlayer un Renzo. Lietotāji var iesaistīties ETH, stETH, WETH un ezETH, izmantojot DeSyn platformu. Fonds atbalsta izņemšanu pēc pieprasījuma un piedāvā esošo APY no LST un LRT un trīskāršās peļņas cerības no Eigenlayer, Renzo un DeSyn. Šobrīd šī fonda APY svārstās no 3,6% līdz 60%. Attiecībā uz drošību DeSyn svinīgi paziņo, ka visiem līguma kodiem ir veiktas drošības pārbaudes, lai nodrošinātu lietotāja aktīvu drošību.

https://little-frog.gitbook.io/little-frog/products/open-end-desyn-eth-restaking-fund-i-3x-points

Kā pārspēt?

Lietotāji var pāriet uz Desyn vietni un atlasīt opciju “Restaking Fund I”, lai piekļūtu DeSyn ETH Restaking Fund I (3x punkti) problēmai. Pēc atlases lietotājiem ir iespēja iegūt drETH, kas saistīts ar trīskāršas atdeves potenciālu.

https://www.desyn.io/#/pool/0x8F92265FE1F875d1985cD9D4275dd4Cfec9eb1E7

Uzlaboti stimuli, izmantojot DeSyn trīspunktu ieguldījumu

Kā minēts iepriekš, fonda izvēle ne tikai nodrošina potenciāli pamata LST un LRT atdevi, bet arī iegūst trīskāršus punktus no Eigenlayer, Renzo un DeSyn.

DeSyn ir apņēmies palielināt ieinteresēto lietotāju stimulus. Sākot ar 2024. gada 6. februāri, ikviens lietotājs, kas piedalās šajā fondā, var nopelnīt atbilstošus punktus atkarībā no likmes summas un ilguma.

  • DeSyn punktu formula: DeSyn punkti = (LST summa) * Likto dienu skaits * 10 000
  • Eigenlayer punktu rokasgrāmatu var atrast šeit.
  • Renzo punktu ceļvedi var atrast šeit.

EigenLayer: Ethereum drošības paaugstināšana, izmantojot Restaking

EigenLayer ir protokols, kas izveidots uz Ethereum, kas ievieš restaking — jaunu primitīvu kriptoekonomiskajā drošībā. Šis primitīvs ļauj atkārtoti izmantot ETH konsensa slānī. Lietotāji, kas iegulda ETH natively vai ar šķidro staking marķieri (LST), var izvēlēties EigenLayer viedos līgumus, lai mainītu savu ETH vai LST un paplašinātu kriptoekonomisko drošību uz papildu lietojumprogrammām tīklā, lai nopelnītu papildu atlīdzību.

Lietotāji var uzzināt vairāk, apmeklējot EigenLayer oficiālo vietni.

Renzo: Novatorisks pārstādījums EigenLayer galvenajā tīklā

Renzo ir pirmais vietējais restaking protokols, kas tiek palaists EigenLayer galvenajā tīklā. Lai gan EigenLayer nesāks nodrošināt aktīvi apstiprinātus pakalpojumus (AVS), ti, EigenDA līdz 2024. gada vidum, viņi ir pieņēmuši noguldījumus. Liquid Staking Token (LST) noguldījumi ir ierobežoti; tomēr vietējie ETH noguldījumi paliek neierobežoti, taču lielākajai daļai lietotāju tiem ir ļoti grūti piekļūt. Lai palaistu EigenPods, lietotājam ir nepieciešams 32 ETH un palaist Ethereum mezglu, kas ir integrēts ar EigenLayer.

Lietotāji var uzzināt vairāk, apmeklējot Renzo oficiālo vietni.

Par DeSyn

DeSyn Protocol ir novatoriska decentralizēta līdzekļu pārvaldības infrastruktūra tīmeklī 3, kas ļauj lietotājiem droši un pārskatāmi izveidot un pārvaldīt pielāgotus pūla portfeļus ar dažādiem ķēdes aktīviem (tokeniem, NFT, atvasinājumiem utt.), izmantojot viedo līgumu.

Lai iegūtu papildinformāciju, lietotāji var apmeklēt DeSyn’s: Oficiālā vietne | Twitter | Telegramma | Nesaskaņas | YouTube

Sazināties

DeSyn komanda
DeSyn protokols
[email protected]