The Messenger, digitālo ziņu jaunuzņēmums, kuru dibināja mediju vadītājs Džimijs Finkelšteins, lai atlaistu darbiniekus pēc finansējuma piesaistīšanas 50 miljonu ASV dolāru apmērā.

Tiek ziņots, ka The Messenger, digitālo ziņu jaunuzņēmums, kuru dibināja pieredzējis mediju investors un uzņēmējs, kuram iepriekš piederēja The Hill, šonedēļ finansiālu izaicinājumu un sarūkošo naudas rezervju dēļ plāno atlaist aptuveni divus desmitus darbinieku, teikts laikraksta The New York ziņojumā. reizes.

The Messenger tika uzsākts pagājušajā gadā ar sākotnējo finansējumu 50 miljonu ASV dolāru apmērā, un tajā pašlaik strādā aptuveni 300 cilvēku, un tā koncentrējas uz rakstu publicēšanu, kas aptver politiku, kultūru un vispārējas nozīmes ziņas.

Paredzams, ka gaidāmās atlaišanas, kas ir daļa no izmaksu samazināšanas stratēģijas, notiks šonedēļ, vēsta anonīms avots, uz kuru atsaucas The New York Times. Uzņēmums cīnās ar finansiālām grūtībām, ko saasina izaicinājumu pilnais digitālās reklāmas tirgus, The Times sacīja avots.

“Paredzams, ka šonedēļ darbiniekus atlaidīs izmaksu samazināšanas pasākumu ietvaros,” sacīja persona, kura runās tikai anonīmi, jo darbinieki vēl nebija informēti. Uzņēmums saskaras ar finansiāliem šķēršļiem sarežģītajā digitālo reklāmu tirgū, kas ir apgrūtinājuši tā darbību, sacīja persona,” ziņoja The New Yorks Times.

Paplašinot The Messenger nepatikšanas, The New York Post arī ziņoja, ka grūtībās nonākušā jaunuzņēmuma prezidents Ričards Bekmens otrdien paziņoja par aiziešanu no uzņēmuma, jo tas ierosina vēl vienu atlaišanas kārtu.

Bekmenam, bijušajam Conde Nast izpilddirektoram, kurš pazīstams ar savu pārliecinošo biznesa pieeju un ar iesauku “Mad Dog”, bija galvenā loma ieņēmumu gūšanā vietnei, kas tika atklāta maijā. Pirms starta debijas Bekmens savā New York Times profilā bija pārliecinoši prognozējis, ka vietne 2024. gadā sasniegs vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru, piesaistīs 100 miljonus lasītāju mēnesī un nodarbinās simtiem reportieru visā valstī.

Tikmēr trešdien The Messenger noraidīja ziņojumu, kurā tika apgalvots, ka grūtībās nonākušais starts tiks slēgts līdz mēneša beigām, jo ​​tas ir “ārpus absurds”. Saskaņā ar Semafor iepriekšējiem ziņojumiem laikraksts New York Post ziņoja, ka valdes locekļi tikās pagājušajā piektdienā, lai apsvērtu starta slēgšanu, jo līdz janvāra beigām tas saskārās ar iespējamu skaidras naudas iztrūkumu.

Pretēji šiem ziņojumiem The Messenger pārstāve atspēkoja konkurējošā ziņu dienesta apgalvojumus. Viņa sacīja: “Mēs jau esam nodrošinājuši ieguldījumus kā daļu no mūsu otrās paaugstināšanas, un tāpēc doma, ka mēs apspriežam slēgšanu, ir absurds,” atbildot uz The Post.

Ziņas par The Messenger iespējamo slēgšanu parādījās dienu pēc tam, kad Finkelšteins paziņoja par plāniem samazināt aptuveni divus desmitus no gandrīz 300 uzņēmuma darbinieku un apstiprināja prezidenta Ričarda Bekmena aiziešanu, kā ziņo The Post.

Tiek ziņots, ka Finkelšteins, kurš vietnei sākotnēji iepludināja 50 miljonus dolāru, sasauca sanāksmi, lai risinātu uzņēmuma nestabilo finansiālo situāciju, atsaucoties uz Semafora citētajiem avotiem. Šie avoti apgalvoja, ka organizācijai bija tikai pietiekami daudz līdzekļu, lai darbotos vēl vairākas nedēļas, un tai būs jāievieš būtiski samazinājumi, lai nodrošinātu papildu finansējumu izdzīvošanai.

Tika arī ziņots, ka Finkelšteins bija atvērts iespējai pārdot uzņēmumu, kā norāda ziņu aģentūra Semafor, kuru 2022. gadā līdzdibināja bijušais New York Times mediju komentētājs Bens Smits.