ASUS ZenFone 11 Ultra nāk, iespējams, lielāks flagmanis

ASUS jau gadiem ilgi ir pieturējies pie kompaktajiem vadošajiem viedtālruņiem. Es runāju par uzņēmuma galvenajām tālruņu sērijām, nevis ROG spēļu tālruņiem. ASUS ZenFone 11 monikers ir apstiprināts, kas liecina, ka ceļā varētu būt lielāks flagmanis.

Šķiet, ka nāks ASUS ZenFone 11 Ultra, jo tā nosaukums tikko tika apstiprināts

Tālrunis parādījās Bluetooth SIG kopā ar divām ASUS ROG Phone 8 ierīcēm, vaniļas vienu un ‘Pro’. ROG tālruņi, kurus mēs gaidījām, ZenFone 11 Ultra, ne tik daudz.

Mēs zinām, ka tālrunis tiks piegādāts ar Bluetooth 5.4 atbalstu. Šķiet, ka tajā būs arī Snapdragon procesors. Tālrunis parādījās ar modeļa numuru ASUS_AI2401_H. Viss pārējais šobrīd ir noslēpums.

Dīvaini ir tas, ka šis modeļa numurs atbilst uzņēmuma ROG tālruņiem. Tas ir mazliet mulsinoši. Vai ASUS pārdēvēs vienu no ROG tālruņiem par ZenFone 11 Ultra? No dizaina perspektīvas mums nav tik lielas jēgas, taču laiks un modeļa numurs norāda uz šo virzienu.

Vai tas nozīmē, ka mēs neiegūsim jaunu kompakto ZenFone flagmani?

Jautājums ir, kad šis tālrunis nāks, un ko tas nozīmē uzņēmuma kompaktajam modelim? Ja mums vajadzētu uzminēt, mēs teiktu, ka ASUS izlaidīs gan ZenFone 11, gan ZenFone 11 Ultra.

Tomēr ZenFone 10 tika palaists jūnijā, tāpēc mums ir aptuveni pusgads kopš tā pēcteča ierašanās. Ja vien ASUS neplāno paziņot par jaunināšanu cikla vidū, kas vienmēr ir iespējama, taču tas nav tik iespējams.

ASUS, iespējams, pieturēsies pie sava izlaišanas cikla

Ja uzņēmums pieturēsies pie šī izlaišanas cikla, mums būs jāgaida diezgan daudz laika. Mēs ceram, ka kompaktā līnija nekur nepazudīs un ka “Ultra” būs tikai lielāka ZenFone 11 opcija.

ASUS ZenFone 9 un ZenFone 10 galu galā bija lieliskas ierīces. Tie arī pārstāv kompaktos flagmaņus tirgū, un tādu nav daudz. Tātad… būtu jauki redzēt sastāvu.