TikTok izveidoja mobilo lietotņu vēsturi, piesaistot lietotāju tēriņus 10 miljardu dolāru apmērā

TikTok ir liela lietotne, taču tādas ir arī citas lietotnes, piemēram, Genshin Impact, Instagram, Facebook, PUBG un tā tālāk. Tomēr dažreiz ir grūti precīzi pateikt, cik liela ir lietotne, līdz uzzināt, cik daudz naudas tiek iekasēts. Saskaņā ar jaunu ziņojumu ByteDance naudas pelnītājs ir šķērsojis nozīmīgu pagrieziena punktu. TikTok lietotāju tēriņos ir uzkrājis milzīgus USD 10 miljardus.

Mikrotransakcijas ir lielisks “skaitļu spēka” piemērs. Viens neliels pirkums par 99 ¢ uzņēmumam neko daudz nedod. Tomēr, ja miljoniem cilvēku katru dienu veic nelielus pirkumus par 99 ¢, izstrādātājiem tas var nozīmēt miljoniem dolāru. Nelieli darījumi var dot uzņēmumiem miljardus dolāru vairāku gadu garumā. Daži labi piemēri tam ir Genshin Impact (vairāk nekā 4 miljardi ASV dolāru) un Pokemon Go (vairāk nekā 5 miljardi ASV dolāru).

TikTok pacēla to jaunā līmenī, ielaužot 10 miljardus USD

TikTok oficiāli tika palaists 2016. gada septembrī Ķīnā, kas nozīmē, ka pakalpojumam oficiāli ir septiņi gadi. Tā popularitāte gadu gaitā patiešām pieauga, padarot to par starptautisku sensāciju un ērkšķi YouTube, Instagram un Facebook pusēs. Neapšaubāmi, tas ir nozagts daudz naudas no citām video vietnēm. Turklāt tas patiešām popularizēja vertikālās ritināšanas video formātu.

Pateicoties Data.AI finanšu pārskatam, šķiet, ka 2023. gadā TikTok lietotāju tēriņi ir uzkrājuši milzīgus USD 10 miljardus. Tas attiecas gan uz Android, gan iOS. Faktiski globālie tēriņi lietotnēs sasniedza jaunu maksimumu 2023. gadā ar kopējo summu 64 miljardi dolāru tēriņos. Tas ir diezgan ievērojams lēciens salīdzinājumā ar globālajiem izdevumiem 2022. gadā, kas kopā sasniedza aptuveni 57,5 miljardus dolāru.

Bloomberg ziņojumā teikts, ka lietotņu tēriņi pieauga, vienlaikus samazinoties videospēlēm. Patērētāji iztērēja lielu naudas summu, straumējot lietotnes, iepazīšanās lietotnes un lietotnes lietotāju veidota satura veidošanai. Šobrīd mēs sagaidām, ka šogad tikai lietotņu izdevumi pieaugs. Mēs arī sagaidām, ka YouTube, Instagram, Facebook un citas video straumēšanas lietotnes pievērsīs uzmanību un izstrādās jaunus veidus, kā cīnīties ar TikTok.