Bitcoin staking L2 sociālais tīkls gatavojas mērogošanas revolūcijai ar nozares partneriem

Bitcoin Layer-2 staking protokols Sociālais tīkls rada viļņus nozarē ar savu neseno paziņojumu par stratēģiskām partnerībām, kuru mērķis ir uzlabot tā mērogošanas redzējumu. Sociālais tīkls ir paredzēts, lai revolucionizētu Bitcoin ieguldījumus, vienlaikus izvirzot prioritāti vides ilgtspējībai, un Sociālais tīkls sadarbojas ar cienījamu tehnoloģiju partneru sarakstu, lai stiprinātu savu novatorisko protokolu Proof-of-Work blokķēdei.

Nozīmīgā attīstībā Sociālais tīkls ir atklājis savu Bitcoin Staking testtīklu, ko papildina agrīna testnet BTC staking atlīdzības programma, izmantojot savu patentēto maku Earth Wallet.

Kad Earth Wallet pāriet uz galveno tīklu, platforma plāno izlaist programmatūru kā atvērtā pirmkoda, nodrošinot pieejamību visiem lietotājiem. Turklāt Earth Wallet atbalsta ne tikai sociālo tīklu, bet arī Bitcoin, Ethereum mainnet un Ethereum Layer-2s, demonstrējot tā daudzpusību un savietojamību.

Viens no galvenajiem tehnoloģiju partneriem, kas sadarbojas ar sociālo tīklu, ir Arbitrum, kas ir atzīts par vadošo lomu L2 apkopojumos un pilnībā atvērtā pirmkoda pamattehnoloģijās. Partnerattiecības ietver Arbitrum kaujās pārbaudītā otrā slāņa apkopoto tehnoloģiju kopas izmantošanu, un Sociālais tīkls apņemas ziedot 10% no sekvencēra ieņēmumiem, lai atbalstītu Arbitrum steka atvērtā koda saglabāšanu.

ChainSafe, ievērojams blokķēdes pētniecības un attīstības uzņēmums un atvērtā koda Ethereum Consensus klienta Lodestar radītājs, ir vēl viena sociālā tīkla partneru tīkla neatņemama sastāvdaļa. Kopā viņi plāno izmantot ZK, MPC un vieglo klientu tehnoloģiju, lai izveidotu savienojumu starp Bitcoin un Ethereum blokķēdēm.

Papildu tehnoloģiju partneri, kas veicina sociālā tīkla mērķu sasniegšanu, ir LaunchNodes, ThreeFold, BloXroute, Biconomy un AltLayer. LaunchNodes palīdzēs izstrādāt lietotājam draudzīgu energoefektīvā Bitcoin risinājuma Earth Nodes izvietošanu.

ThreeFold autonomā operētājsistēma ZeroOS tiks integrēta Zemes mezglos lokalizētai datu glabāšanai, novēršot paļaušanos uz mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējiem. BloXroute blokķēdes izplatīšanas tīkls nodrošina optimālu latentumu sociālā tīkla Bitcoin likmju protokolam. Biconomy SDK koncentrējas uz netraucētas lietotāja pieredzes un drošības uzturēšanu, savukārt AltLayer veicina ražošanas līmeņa RPC infrastruktūras stabilitāti.

Sociālā tīkla misija ir izveidot ekoloģiski ilgtspējīgu likmju protokolu Bitcoin un atbalstīt decentralizētus sociālos medijus, sadarbojoties ar šiem tehnoloģiju partneriem. Platforma aktīvi aicina testnet bitcoin stakers pievienoties savai ekosistēmai, nopelnot punktus par gaidāmo galvenā tīkla palaišanu.

Sociālais tīkls, ko dibināja atvērtā koda Bitcoin un Ethereum izstrādātāji, ir Bitcoin Layer-2 mērogošanas risinājums, kas paredzēts, lai uzlabotu lietotāja draudzīgumu, samazinātu enerģijas patēriņu un nodrošinātu stabilu bagātības radīšanas avotu. Platformas testtīkls tika palaists 2024. gadā.