Kas ir telegrammas bizness?

Ja vēlaties vadīt uzņēmumu, jums ir nepieciešama pareiza komunikācija. Šeit tiek izmantotas tādas saziņas platformas kā WhatsApp, Slack un Google Chat. Telegram ir šajā sarakstā; tā ir viena no visvairāk izmantotajām saziņas platformām pasaulē, un daudzi tās lietotāji to izmanto uzņēmējdarbībai. Ja esat viens no viņiem, iespējams, vēlēsities apsvērt iespēju iegūt Telegram Business kontu.

Bet kas ir Telegram Business konts? Kāpēc jums to vajadzētu izmantot? Ar ko tas atšķiras no Telegram Premium konta? Un, vēl svarīgāk, cik tas maksā?! Nu, tam šis gabals ir paredzēts. Mēs izskatīsim visus svarīgos jautājumus, kas jums varētu rasties par šāda veida kontu.

Turklāt, tā kā tādi uzņēmumi kā Telegram vienmēr pievieno jaunas funkcijas, šis raksts tiks atjaunināts, lai atspoguļotu visas iespējamās izmaiņas. Tātad, bez turpmākas runas, nirsim iekšā.

Kas ir telegrammas bizness?

Telegram Business ir konts, kas nodrošina rīkus, kas labāk uzlabo jūsu biznesu. Tam ir vairāki rīki, kurus uzņēmumu īpašnieki var izmantot, lai padarītu tos pieejamākus potenciālajiem klientiem.

Cik maksā uzņēmuma konts?

Tas ir kaut kas, kas laika gaitā var mainīties. Šī raksta tapšanas brīdī (2024. gada aprīlī) Telegram uzņēmuma kontam nav noteiktas cenas. Tomēr varat piekļūt visām uzņēmuma konta funkcijām, ja jums ir Telegram Premium konts.

Telegram Premium konts maksā 4,99 USD mēnesī, un tam ir savs funkciju komplekts. Mēs jūs informēsim, ja uzņēmums ieviesīs izmaiņas cenu noteikšanā.

Vai cena tīmeklī un lietotnē ir vienāda?

Jums būs nepieciešams Premium konts, un maksa par premium kontu ir vienāda 4,99 USD mēnesī visā lietotnē un tīmeklī.

Kādas funkcijas jūs iegūstat, izmantojot uzņēmuma kontu?

Šeit nāk jautras lietas. Funkcijas, ko iegūstat, izmantojot Telegram Business kontu, svārstās no uz biznesu orientētām līdz jautrām.

Sākumlapa

Kad kāda persona sāks ar jums tērzēšanas sarunu, viņam tiks parādīts sākuma ekrāns. Varat pielāgot sākuma ekrānu, lai parādītu atbilstošu informāciju par jūsu uzņēmumu. Tas ir paredzēts, lai cilvēki pirms sarunas sākšanas zinātu, kas ir jūsu bizness. Varat izmantot tekstu un uzlīmes, lai pielāgotu sākuma lapu.

Varat iekļaut informāciju, piemēram, ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums, tā dibinātāji, ko jūsu uzņēmums pārstāv utt.

Darba stundas

Ja strādājat vietējā vietā, vēlēsities informēt cilvēkus par jūsu darba laiku. Šī funkcija ļaus jums publicēt laiku, kad jūsu atrašanās vieta ir atvērta vai kurā tiek pieņemti darījumi. Tas ir līdzīgs tam, ko jūs iegūtu pakalpojumā Google Maps.

Jūsu uzņēmuma profila lapā lietotāji varēs piekļūt stundām, pieskaroties karātam ekrāna malā.

Atrašanās vieta

Jūs vēlaties pārliecināties, ka varat piesaistīt klientus savai atrašanās vietai. Izmantojot šo funkciju, jūs varēsiet ievadīt sava uzņēmuma atrašanās vietu. Kad to izdarīsit, jūsu atrašanās vieta būs redzama kartes ekrānā (visticamāk, Google Maps).

Klienti varēs doties uz jūsu atrašanās vietu, izmantojot lietotnes sniegtos norādījumus. Viņi arī iegūs informāciju, piemēram, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai nokļūtu jūsu uzņēmumā no jūsu atrašanās vietas.

Ātras atbildes

Ja jūs steidzaties un jums ātri jāatbild klientam, ātrās atbildes var noderēt. Tas ir diezgan pašsaprotami; Ātrās atbildes ļauj ātri nosūtīt iepriekš ievadītu ziņojumu citai personai grupas tērzēšanā.

Pieņemsim, kāds jums nosūta ziņojumu, jautājot, kāds ir jūsu restorāna īpašais ēdiens. Tērzēšanā vienkārši jāievada “/”, un tiks parādīts iepriekš ievadītu ziņojumu panelis. Varat izvēlēties vajadzīgo, un tas tiks ielīmēts tērzēšanā.

Šīs funkcijas jaukums ir tas, ka ziņojumiem varat piešķirt nosaukumu. Tātad, ja sūtāt ziņojumu par īpašo ēdienu, varat to vienkārši nosaukt par “Īpašu”.

Telegram ātrās atbildes GIF

Ātrās atbildes satur ne tikai tekstu. Tajos var būt attēli, uzlīmes un pat PDF faili. Tas ir lieliski, jo sniedz plašu failu klāstu, ko varat nosūtīt klientiem. Piemēram, ja persona nosūta jums ziņojumu, jautājot, kas ir jūsu ēdienkartē, varat nosūtīt ziņojumu ar PDF failu, kurā parādīta jūsu izvēlne.

Apsveikuma ziņas

Apsveikuma ziņa ir lielisks veids, kā pareizi sākt sarunu ar kādu personu. Ja kāda persona jums nosūtīs ziņojumu pirmo reizi, Telegram automātiski nosūtīs viņam šo apsveikuma ziņojumu. Ziņojumā var būt jebkas, sākot no vienkārša “Sveiki!” iegūt atbilstošu informāciju par jūsu uzņēmumu. Lieliska lieta, ko varat darīt, ir nosūtīt ziņojumu ar bieži uzdotajiem jautājumiem.

Šī funkcija nodrošina, ka potenciālie klienti saņem tūlītēju atbildi, sazinoties ar jums pirmo reizi. Ātras atbildes sniegšana ir svarīga uzņēmuma vadīšanai.

Prom ziņojumi

Šis ir vienkāršs. Ja atrodaties prom no sava uzņēmuma vai esat atvaļinājumā, cilvēki, kas jums sūtīs ziņojumu, saņems automātisku ziņojumu, kas informēs, ka esat prom. Tādā veidā jūs varat uzturēt zināmu kontaktu, kad neesat blakus.

Tērzēšanas atzīmes

Ja jūsu plūsmā ir daudz tērzēšanas sarunu, var būt grūti tās atšķirt. Jūs vēlaties atšķirt draugus/ģimeni un klientus. Turklāt klienti sazinās ar jums dažādu iemeslu dēļ.

Šeit noder tērzēšanas atzīmes. Tas ļauj tērzēšanai pievienot krāsu kodētas etiķetes. Kad tērzēšanai pievienosit iezīmi, tā tiks pārvietota uz mapi ar tādu pašu nosaukumu. Tātad, kad skatāties Visas tērzēšanas sarunas plūsmu, blakus tērzēšanas sarunām redzēsit iezīmes.

Telegram tērzēšanas atzīmes GIFTelegram tērzēšanas atzīmes GIF

Tērzēšanai varat pievienot vairākas iezīmes, un, pieskaroties tai, tās visas tiks parādītas norādītajā mapē. Tērzēšanas mapes tiks parādītas kā cilnes panelī ekrāna augšdaļā.

Saites uz tērzēšanu

Ja vēlaties novirzīt lietotājus uz konkrētu tērzēšanu, varat izveidot saiti uz to. Neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir vai nav Telegram, viņš tiks novirzīts uz šo tērzēšanu. Tāpat varēsiet redzēt, cik cilvēku noklikšķināja uz jūsu kopīgotajām saitēm.

Tērzēšanas roboti biznesam

Nav pārsteigums, ka tiek atklāta kāda jauna ģeneratīva AI funkcija. Telegram Business ļaus darbplūsmai pievienot dažādus tērzēšanas robotus. Šie tērzēšanas roboti varēs atbildēt uz jautājumiem tāpat kā jebkurš cits tērzēšanas robots.

Varat arī pievienot specializētus tērzēšanas robotus, lai veiktu dažāda veida uzdevumus.