IPhone 16 varētu nodrošināt klasiskās DSLR kameras funkciju

MacRumors sākotnēji ziņoja par jaunas pogas ar nosaukumu “Capture Button” klātbūtni gaidāmajos iPhone 16 modeļos pagājušajā gadā. Saskaņā ar Bloomberg Mark Gurman un The Information teikto, šī poga uzlabos iPhone fotografēšanas iespējas, ļaujot lietotājiem ierakstīt video, pielāgot fokusu un tuvināt un tālināt ar intuitīviem žestiem.

Tagad papildu informācija no Weibo lietotāja “Instant Digital” izgaismo Capture Button funkcionalitāti un izvietojumu, apstiprinot gaidāmo iPhone fotografēšanas pieredzes uzlabojumu.

iPhone 16, lai kopētu digitālo kameru un dažu Sony flagmaņu funkciju

Jaunākā informācija no “Instant Digital” apstiprina iepriekšējos ziņojumus, norādot, ka Capture Button galvenā funkcija patiešām būs attēla vai video uzņemšanas aktivizēšana. Tomēr šī poga atšķiras ar tās spēju pielāgot fokusu ar vieglu nospiešanu, kas atgādina funkcionalitāti, kas atrodama tradicionālajās DSLR un bezspoguļu kamerās. Šis divpakāpju mehānisms ļauj lietotājiem fiksēt fokusu vai ekspozīciju, nospiežot pusi nospiežot, un uzņemt fotoattēlu vai video, pilnībā nospiežot, nodrošinot lielāku kontroli pār attēlveidošanas procesu.

Runājot par dizainu, tiek teikts, ka “Capture Button” ir novietota iPhone 16 apakšējā labajā pusē, aizstājot mmWave antenu ASV modeļos. Lai pielāgotos šai jaunajai funkcijai, Apple pārvietos mmWave antenu ierīces kreisajā pusē zem skaļuma un darbības pogām.

Tomēr MacRumors atzīmē, ka “Instant Digital” precizitātes ziņā ir dažādi rezultāti. Viņa pagātnes prognozes attiecībā uz dažiem Apple produktu atjauninājumiem un funkcijām bieži ir izrādījušās ticamas. Ievērojami panākumi ietver agrīnos ziņojumus par iPhone 14 dzelteno pavasara atsvaidzināšanu, iPhone 15 Pro funkciju “Spatial Video” un Apple Watch Series 9 nelielu aparatūras atjauninājumu. Tomēr daži no viņa apgalvojumiem par iOS 17 funkcijām un jauna iPad Air izlaišanu 2023. gada oktobrī nepiepildījās.

Ja tā ir patiesa, šī “Uztveršanas poga” palīdzēs darbināt kameru ainavas režīmā, īpaši, ja to lieto ar vienu roku.