Govee CES izstādē iepazīstina ar diviem jauniem uzlabotiem apgaismojuma produktiem

Govee ir viens no labākajiem viedā RGB apgaismojuma zīmoliem, un tas šonedēļ CES paziņo par diviem jauniem produktiem, tostarp jauno AI Sync Box Kit 2, kas ir lieliski piemērots spēlētājiem.

Papildus AI Sync Box Kit 2, Govee arī paziņo par Neon Rope Light 2. Abi produkti būs pieejami dažkārt 2024. gada pirmajā pusē, taču Govee pagaidām nesniedz konkrētu informāciju par pieejamību vai cenām. Tomēr, ņemot vērā katra produkta skaņas, jūs, iespējams, vēlēsities maksāt neatkarīgi no tā, cik tas maksā. Nemaz nerunājot par to, ka Govee RGBIC viedās gaismas parasti ir lētas. Ar daudz pieejamākām cenām salīdzinājumā ar konkurentiem. Tātad, lai cik tie maksātu, maz ticams, ka tas sagraus banku.

Govee AI Sync Box Kit 2 palīdz atdzīvināt jūsu spēles

Govee AI Synjc Box Kit 2 (2)
Govee neona virves gaisma 2
Govee AI Synjc Box Kit 2 (1)
Govee AI Synjc Box Kit 2 (2)
Govee neona virves gaisma 2

AI Sync Box Kit 2 patiešām ir ļoti līdzīgs pašreizējam modelim, kuru jau varat iegādāties. Šķiet, ka tas arī sniedz tādu pašu pieredzi, kādu jūs varētu iegūt, izmantojot Nanoleaf 4D komplektu. Lai gan tas attiecas uz lietām savādāk. Un ar, iespējams, vairākām funkcijām. Mūsu Nanoleaf 4D pārskatā mēs teicām, ka pieredze ir pārveidojoša. Tā kā tas izņem krāsas no ekrāna un parāda tās uz sienas aiz monitora.

Tā patiešām ir pārsteidzoša pieredze un padara izklaidi daudz aizraujošāku. Govee jaunā sinhronizācijas lodziņa mērķis ir pārcelt lietas uz nākamo līmeni. Tas izmanto AI spēku (tāpat kā sākotnējais modelis), lai ļautu lietotājam izveidot savus efektus. Taču apgaismojums atbalsta arī līdz 8K izšķirtspēju un 120 Hz ar 4K izšķirtspēju. Tātad jūs varat sagaidīt, ka gaismas pārslēgsies un mainīsies pietiekami ātri, lai diezgan labi atbilstu jūsu spēles saturam.

Turklāt sistēma atbalsta Google palīgu, Amazon Alexa un Govee Home. Kas attiecas uz Neon Rope Light 2, Govee ir padarījis to elastīgāku, lai būtu vieglāk veidot vēlamo. Tas ir iespējams, pateicoties jauniem liekšanas klipiem un elastīgākam materiālam pašam virves apgaismojumam. Turklāt Neon Rope Light 2 ir pieejams jaunās melnbaltās krāsās, un lietotnē ir jauna funkcija, kas nodrošina DIY apgaismojuma efektus.

Govee pievieno jaunas spēļu integrācijas ar Corsair iCUE

Lai vēl vairāk padarītu savus apgaismes produktus pievilcīgus spēlētājiem, Govee pievieno jaunu integrāciju ar Corsair iCUE programmatūru. Tas ir līdzīgi tam, kā daži Govee lukturi darbojas ar Razer Chroma. Corsair iCUE apgaismojumu var piestiprināt datora korpusa iekšpusei un ārpusei un citiem komponentiem, un tagad Govee gaismas varēs sinhronizēt ar tiem, lai iegūtu iespaidīgāku efektu.

Govee saka, ka šī jaunā integrācija ļaus lietotājiem “uzlabot savus iestatījumus, izmantojot pielāgotus apgaismojuma efektus, kas tiek sinhronizēti ar spēles norādēm, CPU temperatūru un paziņojumiem.” Uzņēmums saka, ka tas būs pieejams ar atjauninājumu dažkārt pirmajā ceturksnī. Runājot par ierīču saderību, Govee piemin tikai RGB spuldzes un gaismas sloksnes, bet nenorāda, kuri modeļi īpaši atbalstīs integrāciju.