Google Bard pieņems Imagen kā savu attēlu ģenerēšanas rīku

Google paplašina savu ģeneratīvo AI piedāvājumu ar gaidāmo attēlu ģeneratoru Google Bard, as atklāts neizdotā izmaiņu žurnālā, kas datēts ar 18. janvāri.

Sekojot tādu rīku pēdām kā Search Generative Experience (SGE) un Slides, lietotāji varēs izveidot attēlus, ievadot dažus vārdus, kas raksturo attēlu. Paredzams, ka šo jauno iespēju nodrošinās Google Imagen modeļu saime. Imagen ir pazīstams ar savu spēju radīt augstas kvalitātes fotoreālistiskus attēlus.

Decembrī Google iepazīstināja ar Imagen 2, kas lepojas ar ievērojami uzlabotu attēla kvalitāti. Tehnoloģijas mērķis ir uzņēmumu lietošanas gadījumi, piemēram, logotipu ģenerēšana vai attēlu veidošana ar teksta pārklājumiem.

Paredzams, ka Google Bard attēlu ģeneratoram būs līdzīgas drošības funkcijas kā SGE. Pēdējā, kas tika ieviesta oktobrī, ļauj lietotājiem “zīmēt” vai “skicēt” uzvednes tieši meklēšanas laukā, vienlaikus ģenerējot četrus attēlus.

Tāpat kā SGE, arī Google Bard bloķēs rezultātus ar ievērojamiem cilvēkiem un nepārprotamu saturu

SGE nodrošina drošību, bloķējot kaitīga, maldinoša vai nepārprotama satura ģenerēšanu. Bards arī ierobežos uzvednes, kurās ir redzami ievērojami cilvēki vai fotoreālistiskas sejas, ziņo 9to5Google. Turklāt katrs ģenerētais attēls saņems metadatu marķējumu un neredzamu ūdenszīmi, izmantojot Google SynthID.

Google prezentācijas un Meet, pēdējā pielāgotiem foniem, jau ietver lietotāju attēlu ģenerēšanu, izmantojot Duet AI. Gaidāmā attēlu ģeneratora pievienošana Bard paplašina AI radītā satura pieejamību dažādos Google pakalpojumos.

Pievienojot papildu aprakstus attēlu parakstiem Imagen 2 apmācības datu kopā, Google uzlabo attēlu parakstu izpratni. Tas ļaus ģenerēt precīzāku un kontekstuāli niansētāku attēlu.

Turklāt Imagen 2 risina bieži sastopamas problēmas, ar kurām saskaras teksta pārveides rīki, piemēram, reālistisku roku un cilvēku seju atveidošana. Tehnoloģija ietver specializētu attēla estētikas modeli. Tas ir balstīts uz cilvēku vēlmēm, nodrošinot, ka ģenerētie attēli atbilst lietotāju izvēlētajām īpašībām. Šie sasniegumi kopā veicina Imagen 2 uzlabotu spēju radīt augstas kvalitātes un reālistiskus attēlus.

Šis solis atbilst Google plašākai stratēģijai integrēt progresīvas AI tehnoloģijas savā pakalpojumu komplektā.