Pirmais oficiālais HONOR Magic6 Porsche Design tīzeris ir klāt

HONOR nesen paziņoja par sadarbību ar Porsche Design. Noplūda arī daži HONOR Magic6 Porsche Design attēli, un pats pirmais oficiālais tīzeris tagad ir šeit.

Tīzeris ir attēla formā, un ar to ir dalījušies vairāki vadītāji. Uzņēmuma globālā PR vadītājs. Bhavya Siddappa kopīgoja to, izmantojot X. Uzņēmuma TKO Harisons Dzjans kopīgoja to pašu, izmantojot savu Weibo profilu.

Ir nonācis pirmais oficiālais HONOR Magic6 Porsche Design tīzeris

Zem šīs rindkopas varat apskatīt pašu attēlu. Kreisajā pusē atrodas tālruņa displeja daļa. Labajā pusē ir redzama daļa no ierīces aizmugures plāksnes. Tomēr HONOR bija ļoti uzmanīgs, lai neatklātu pārāk daudz. Abas šīs ir priekšējās un aizmugurējās puses apakšējās daļas.

ATTĒLS

Vienīgais, ko mēs varam redzēt šeit, ir tas, ka displeja malas būs izliektas, un uzraksts aizmugurē. Aizmugurē ir redzams zīmols HONOR Porsche Design.

Iespējams, ka aizmugurējā plāksne būs pārklāta ar ādu. Nu, vismaz uz viena modeļa, jo ir sagaidāms vairāk nekā viens Porsche Design modelis, vismaz pamatojoties uz noplūdēm. Tomēr šīs noplūdes var būt nepareizas, jo zīmols šīs reklāmas aizmugurē patiesībā neizskatās tāds pats kā noplūdušajos attēlos.

HONOR Magic6 sērija būs pieejama 2024. gada pirmajā ceturksnī

Jebkurā gadījumā HONOR Magic6 sērija kļūs oficiāla 2024. gada 1. ceturksnī. Mēs joprojām nezinām precīzu palaišanas datumu, taču ir gaidāmi vairāki varianti. HONOR Magic6 nāk kopā ar HONOR Magic6 Pro.

Mēs joprojām nezinām, vai abi šie modeļi tiks piedāvāti Porsche Edition variantos vai tikai “Pro” modelī. Katrā ziņā vismaz trīs tālruņi nonāk mūsu ceļā. HONOR Magic6 Lite jau ir izlaists.

Mēs zinām, ka Snapdragon 8 Gen 3 darbinās HONOR Magic6 Pro. Paredzams, ka šī klausule piedāvās arī izcili ātru vadu un bezvadu uzlādi, augstākās klases kameras un displeju un daudz ko citu.