MLB.TV: viss, kas jums jāzina par 2024. gada sezonu

Major League beisbols jau labu laiku ir bijis straumēšanas tehnoloģiju priekšgalā. Faktiski 2014. gadā, kad WWE uzsāka savu straumēšanas pakalpojumu, tas izmantoja MLB tehnoloģiju no MLB.TV. Tāpēc var droši teikt, ka MLB.TV ir viens no labākajiem pieejamajiem straumēšanas pakalpojumiem, ņemot vērā tā kvalitāti un funkcijas.

MLB.TV ir lielisks veids, kā šogad skatīties beisbola spēles; galu galā to sauc par “Amerikas izklaidi”, tāpēc tas ir salīdzinoši populārs ASV. Tomēr pārsteidzoši, ka tas nav tik populārs kā futbols. Jebkurā gadījumā šeit ir viss, kas jums jāzina par MLB.TV, un, lai sagatavotos 2024. gada sezona.

Kas ir MLB.TV?

Vienkārši sakot, MLB.TV ir Major League Beisbola straumēšanas pakalpojums, kas ļauj skatīties visas ārpustirgus spēles. Un šī daļa ir galvenā. Būtībā, ja dzīvojat pilsētā un esat pārrāvis vadu, bet nevarat skatīties vietējo RSN, jūs nevarēsit skatīties vietējo komandu, izmantojot MLB.TV. Piemēram, ja jūs dzīvojat Sentluisā, jūs nevarēsit skatīties Cardinals kanālā MLB.TV, ja vien tie nav aptumšoti. Kas ir reti, bet notiek. Bet, ja jūs dzīvojat Sentluisā un vēlaties skatīties Red Sox, varat skatīties katru spēli.

Taču MLB.TV ir vairāk nekā tikai beisbola spēļu tiešraide. Tajā ir iekļautas arī vairākas dokumentālās filmas, filmas par pasaules sēriju, beisbola TV šonedēļ senlaicīgas epizodes un vecas klasiskās spēles. Cita starpā. Tāpēc tas ir labs pakalpojums, ja esat liels beisbola fans.

Cik maksās MLB.TV?

2024. gadam MLB.TV ir vērojams cenu pieaugums. Visi gada plāni palielinās par 10 USD. Tātad, pilns plāns jums izmaksās 149,99 USD šajā sezonā. Ja jūs interesē tikai viens plāns, MLB.TV ir pieejams vienas komandas plāns sezonai par USD 129,99. Un visbeidzot, ir ikmēneša plāns, kura cena ir 29,99 USD. Tomēr, ja izvēlēsities šo ikmēneša plānu un abonēsit februārī, lai skatītos Pavasara apmācību, tas jums izmaksās gandrīz 200 USD par visu sezonu. No pavasara treniņiem līdz Pasaules sērijai.

Tātad, kas ir iekļauts šajā cenā? Jūs saņemat vairāk nekā 250 Spring Training spēles, kas sākas februāra beigās un ilgst līdz marta vidum. Jūs arī varēsit skatīties katru ārpustirgus spēli tiešraidē un pēc pieprasījuma. Ņemiet vērā: ja komanda, kuru skatāties, pašlaik spēlē jūsu tirgū, šīs spēles nebūs pieejamas, ja vien tā nebūs aptumšota.

Vai tiks iekļautas Mazās līgas spēles?

Pirmo reizi MLB.TV iekļaus arī Mazās līgas spēles, kas padara cenu pieaugumu nedaudz vieglāk norīt. Tas nozīmē, ka lietotnē First Pitch tiks iekļautas vairāk nekā 7000 spēļu. MLB.TV nav apstiprinājis, vai tās ir tikai Triple-A vai gan Double-A, gan Triple-A mazākās līgas komandas.

Vai ir pieejamas atlaides?

MLB.TV nav pieejamas atlaides, taču, ja esat T-Mobile klients, jūs, iespējams, to saņemsit bez maksas.

T-Mobile atkal ir MLB oficiālais bezvadu partneris 2023. gadā. Tāpēc ir ļoti iespējams, ka tas visiem saviem klientiem piešķirs MLB.TV gadu bez maksas. Tomēr tas parasti sākas tieši pirms atklāšanas dienas, tāpēc pavasara apmācība šeit netiks iekļauta. Bet hei, tā joprojām ir USD 150 vērtība. Un tas ir liels darījums beisbola faniem.

Vai ir pieejams bezmaksas izmēģinājums?

MLB.TV piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tas ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, taču tas ir pieejams tikai gada un mēneša plāniem. Nav vienas komandas plāns. Varat jebkurā laikā atcelt abonementu bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā un joprojām varat piekļūt MLB.TV pirms izmēģinājuma perioda beigām. Ņemiet vērā, ka 8. dienā no jums tiks iekasēta maksa par abonementu.

Kā es varu reģistrēties MLB.TV?

Jūs varat reģistrēties MLB.TV, noklikšķinot šeit. Tiks atvērta lapa, kurā varēsit izvēlēties plānu. Varat izvēlēties no gada, mēneša vai vienas komandas plāna. Protams, izmantojot vienas komandas plānu, jums būs jāizvēlas komanda, kurai vēlaties to iegādāties. Ņemiet vērā, ka ir spēkā aptumšošanās un citi ierobežojumi.

Kādas jaunas funkcijas būs pieejamas 2024. gadā?

2024. gadā MLB pievienos vēl dažas funkcijas MLB.TV. Pirmkārt, viņi paplašina vairākskatījumu. Šī funkcija tika palaista MLB.TV pagājušajā gadā, tikai dažās platformās. Šogad tas būs pieejams Apple TV, Amazon Fire TV, Google TV, Roku un Xbox. Būtībā paplašināšanās līdz trim lielākajām straumēšanas TV platformām tirgū šobrīd. Multiview ļaus vienlaikus skatīties līdz četrām spēlēm.

Tā arī paplašina savu katalogu pēc pieprasījuma, piedāvājot jaunas oriģinālo šovu epizodes, piemēram, “Carded” un “Inside Stitch”. Šī izrāde aizvedīs līdzjutējus aizkulisēs kopā ar viņu iecienītākajām komandām un spēlētājiem, ļaujot viņiem uzzināt, kā patiesībā ir spēlēt galvenajās spēlēs.

Līga šogad ievieš arī jaunu “Catchup Mode”, kas ļaus līdzjutējiem pievienoties spēles straumei vēlu, lai skatītu pielāgotu izcēlumu, kas ļauj viņiem redzēt līdz šim lielākās spēles un spēles momentus. Tas ir nedaudz līdzīgs tam, ko jau dara YouTube TV.

Kādas funkcijas ir MLB.TV?

Vietnē MLB.TV ir daudz lielisku funkciju, kuras varat izmantot, lai padarītu savu beisbola pieredzi vēl labāku. Tas ietver tiešraides spēļu DVR vadīklas. Tātad jūs varat apturēt un attīt tiešraides spēles. Diemžēl jūs varat pārtīt tikai uz spēles tiešraides daļu, tāpēc nevarat pāriet cauri visām reklāmām.

Tajā ir arī pilns 2022. un 2023. gada sezonas spēļu arhīvs. Šeit nav arī vietējo vai valsts mēroga aptumšošanas ierobežojumu. Varat arī iestatīt savu lietotni, lai tā noņemtu spoileri un skatītos tā, it kā spēle būtu tiešraidē.

MLB.TV arī ļauj pārsegt mājas vai izbraukuma komandas radio pārraidi, izmantojot tiešraidi atbalstītajās ierīcēs.

Tā piedāvā spāņu valodas audio sinhronizāciju, ņemot vērā, ka beisbols ir ļoti populārs spāniski runājošajās valstīs, un ASV ir diezgan daudz spāniski runājošu spēlētāju, šī varētu būt viena no populārākajām MLB.TV funkcijām.

Visbeidzot, varat izvēlēties arī plūsmām Mājās un prombūtnē. Tātad jūs vienmēr varat iegūt plūsmu, kas ir labvēlīga jūsu komandai. MLB.TV ir pieejamas arī daudzas citas funkcijas, kuras varat redzēt šeit.

Kurās ierīcēs ir pieejams MLB.TV?

MLB.TV ir pieejams praktiski visās platformās. Šeit ir pilns saraksts:

 • Android
 • Android TV
 • Amazon Fire TV
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Google TV
 • iOS
 • PlayStation 4
 • PlayStation 5
 • Samsung viedie televizori
 • Xbox One
 • Xbox sērija X|S

Tomēr ne visas funkcijas ir pieejamas visās platformās. Iezīmju paritāte patiesībā atstāj daudz ko vēlēties. Bet tas attiecas uz katrā platformā iekļauto tehnoloģiju veidu.