Xsolla paziņo par jaunu vadības struktūru nākamajam videospēļu nozares stratēģiskās izaugsmes un inovāciju posmam

Sherman Ouks, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 16. februāris, FinanceWire

Xsolla, globāls videospēļu tirdzniecības uzņēmums, paziņo par savu nākamo stratēģiskās izaugsmes un inovāciju nodaļu. Šī transformācija, kas balstās uz veiksmīgajiem pamatiem, kas ielikta pagājušajā gadā, ir pielāgota, lai izmantotu Xsolla dibinātāja stiprās puses un paplašinātu nozares profesionāļu sarakstu, virzot to cauri pieaugošai globālai klātbūtnei un produktu izstrādes laikmetam.

Pavadījis pēdējos divus gadus, strādājot pie jauniem uzņēmumiem un novatoriskām izaugsmes iespējām, Šuriks Agapitovs, Xsolla dibinātājs un izpilddirektors, turpina veidot vīziju par fintech un spēļu industriju. Pamatojoties uz izaugsmes vīziju, Xsolla nepārtraukti ievieš jauninājumus, lai paliktu priekšā pasaules spēļu un finanšu jomā. Viņa starptautiskās izaugsmes vīzija ir balstīta uz vienlīdzīgu ekonomiskās izaugsmes iespēju radīšanu ikvienam, kas ir saistīts ar spēļu industriju visā pasaulē. Viņš nesen kļuva par autoru un paziņoja par savas grāmatas Once Upon Tomorrow izdošanu, sniedzot savu redzējumu par metaversu un satura veidošanu.

Kriss Hjūšs pāriet uz Xsolla galvenā stratēģijas vadītāja amatu. Krisa svarīgā loma Xsolla trajektorijas veidošanā tagad tiks papildināta ar jauniem pienākumiem, koncentrējoties uz globālām iniciatīvām, stratēģiskām partnerībām un sadarbību ar izdevējiem. Izmantojot savu gadu desmitiem ilgo pieredzi izdevniecībā, viņš turpinās sniegt norādījumus un vadību Xsolla uzņēmumiem, veidojot stratēģiskas partnerības un iespējas ar izdevējiem.

Pirms Epic Games Deivids Stelzers pievienojās prezidenta amatam, lai turpinātu uzlabot Xsolla interneta veikala, mākoņdatošanas un Foundational piedāvājumus, lai nodrošinātu lielāku pieejamību un priekšrocības globālajai spēļu kopienai. Viņa pieredze nozarē un vadība atspoguļo uzņēmuma apņemšanos nodrošināt inovācijas un pieejamību visā pasaulē.

Iepazīstinām ar vadības komandu un tās stratēģisko redzējumu:

Kriss Hjūšs, Xsolla galvenais stratēģijas vadītājs: “Manā paplašinātajā amatā es ceru izmantot savu pieredzi un aizraušanos ar lielisku spēļu laišanu tirgū, lai veicinātu mūsu stratēģiskos mērķus un turpinātu palīdzēt Xsolla, kad tā sāk nākamo izaugsmes posmu.”

Deivids Stelcers, prezidents: “Mans mērķis ir uzlabot mūsu tiešo piedāvājumu patērētājiem, balstoties uz iepriekš ielikto spēcīgo pamatu, un paplašināt to pieejamību un vērtību spēļu kopienai visā pasaulē.”

Bērklijs Egeness, mārketinga un izaugsmes direktors: “Mēs veidojam mārketinga stratēģijas, kas pārsniedz robežas, nodrošinot, ka mūsu zīmols rezonē ar globālās spēļu kopienas daudzveidīgo gobelēnu un ietver to gan izstrādātājiem, gan spēlētājiem.”

Moin Moinuddin, galvenais tehnoloģiju speciālists: “Esot vadošā tehnoloģiju jomā, mēs radām novatoriskus pieejamus risinājumus, kas virza spēļu nākotni, padarot progresīvās tehnoloģijas par realitāti ikvienam.”

Sofija Lisaiusa, cilvēku un kultūras nodaļas viceprezidente: “Mūsu misija ir attīstīt audzinošu darba vietu, kas atbalsta izaugsmi, daudzveidību un inovācijas, kur katrs komandas loceklis sniedz ieguldījumu spēļu kopienas pārveidojošā ceļojumā.”

Antons Zeļeņins, tirdzniecības un maksājumu risinājumu galvenais produktu vadītājs: “Mana uzmanība tiks pievērsta tam, lai turpinātu mērogot un paplašināt ar maksājumiem saistītos risinājumus izstrādātājiem, lai attīstītu savu biznesu jaunās ģeogrāfiskās vietās un izmantojot jaunas partnerības.”

Karla Bedrosiana, globālā ģenerālpadomniece: “Kā globālais ģenerālpadomnieks mana misija ir stiprināt Xsolla izaugsmi ar stingrām juridiskām stratēģijām, nodrošinot, ka mūsu globālā paplašināšanās un inovācijas turpinās uz stingra integritātes un atbilstības pamata. Šis ir aizraujošs laiks, lai orientētos spēļu tirdzniecības ainavā.”

Maiks Derševics, Xsolla Holding Company COO: “Mēs veidojam darbības izcilību, kas atbalsta globālu izplatību un nostiprina mūsu apņemšanos nodrošināt netraucētu un plašu spēļu pieredzi.”

Ketei Marakool, Xsolla Holding Company finanšu direktors: “Ir aizraujoši būt daļai no vadošās komandas, kurā mēs veidojam pamatu efektivitātei un mērogojamībai, ieviešot labāko praksi, lai nodrošinātu spēļu nozares turpmāko izaugsmi un paplašināšanos.”

Čārlzs Lī, Xsolla Holding Company CTO: “Kā galvenais nodokļu speciālists es esmu apņēmies optimizēt Xsolla finansiālo efektivitāti un atbilstību. Izmantojot stratēģisku nodokļu plānošanu un proaktīvu pieeju regulējuma izmaiņām, es cenšos nodrošināt mūsu nepārtrauktu izaugsmi un panākumus dinamiskā uzņēmējdarbības vidē.

Kad Xsolla tuvojas 2024. gadam, šī pilnvarotā vadības komanda ir gatava pārvarēt spēļu nozares sarežģītību, izmantojot novatoriskas stratēģijas un vīziju par visaptverošu izaugsmi saviem partneriem. Uzņēmums atrodas uz pārveidojoša laikmeta sliekšņa, kas ir gatavs spert ievērojamus panākumus pasaules spēļu tirgū. Šis jaunais posms Šurika Agapitova un viņa komandas tālredzīgā vadībā atspoguļo aizraujošu Xsolla nākotni, jo tas turpina veidot spēļu tirdzniecības ainavu.

Par Xsolla

Xsolla ir globāls videospēļu tirdzniecības uzņēmums ar spēcīgu un jaudīgu rīku un pakalpojumu komplektu, kas īpaši izstrādāts nozarei. Kopš tās dibināšanas 2005. gadā Xsolla ir palīdzējis tūkstošiem visu izmēru spēļu izstrādātājiem un izdevējiem finansēt, tirgot, palaist un monetizēt savas spēles visā pasaulē un vairākās platformās. Kā novatorisks spēļu tirdzniecības līderis Xsolla misija ir atrisināt globālās izplatīšanas, mārketinga un monetizācijas sarežģītās problēmas, lai palīdzētu mūsu partneriem sasniegt vairāk ģeogrāfisko reģionu, gūt lielākus ieņēmumus un veidot attiecības ar spēlētājiem visā pasaulē. Xsolla, kuras galvenā mītne ir reģistrēta Losandželosā, Kalifornijā, ar birojiem Londonā, Berlīnē, Seulā, Pekinā, Kualalumpurā, Roli, Tokijā un pilsētās visā pasaulē, Xsolla atbalsta galvenos spēļu nosaukumus, piemēram, Valve, Twitch, Roblox, Epic Games, Take- Divi, KRAFTON, Nexters, NetEase, Playstudios, Playrix, miHoYo un citi.

Lai iegūtu papildinformāciju un uzzinātu vairāk, lietotāji var apmeklēt vietni xsolla.com

Sazināties

Deriks Stembridžs
Xsolla
[email protected]
919-971-7855