IOS 17.4 beta versijā hronometrs ir integrēts kā tiešraides darbība

Tiešraides aktivitātes tika integrētas operētājsistēmā iOS 16, kad iPhone 14 Pro parādījās Dynamic Island. Šī jaunā funkcija ļāva piekļūt plašākai informācijai no bloķēšanas ekrāna un paša ekrāna. sala ar dinamisku saturu, kas var mainīties atkarībā no lietojumprogrammas. The operētājsistēmas iOS 17.4 pirmā beta versija ievieš lietotnes Pulkstenis hronometru kā reāllaika aktivitāti ar mērķi ātri piekļūt tai no jebkuras vietas iOS. Turklāt ar šo kustību mēs nepaliksim hronometru uz nenoteiktu laiku.

Izmantojot iOS 17.4, jūs neaizmirsīsit atcelt hronometru

Tiešsaistes aktivitātes ir izveidojušas vienu no vizuālākajām funkcijām, ko atbalsta gan iPhone 14 Pro, gan visu iPhone 15 modeļu dinamiskā sala. Dažas tiešās darbības ietver balss piezīmju ierakstīšanu, AirDrop savienošanu, pārtikas piegādes personu veiktās piegādes noteiktās lietotnēs vai norādījumus no Lietotne Maps.

Izmantojot iOS 17.4, Apple vēlas veikt vēl vienu lēcienu, izmantojot tiešsaistes aktivitātes un integrēs lietotnes Pulkstenis hronometru kā dzīvu aktivitāti. Tādā veidā lietotājs varēs ātri piekļūt hronometram, noklikšķinot uz Dinamiskās salas. Kad saskarne ir parādīta augšpusē, varat dzēst hronometru, apturēt to vai restartēt. Tas viss, nepiekļūstot lietotnei Pulkstenis.

Tādā pašā veidā aktīvā hronometra informācijai var piekļūt arī no bloķēšanas ekrāna apakšā, izmantojot tās pašas vadīklas, kas aprakstītas dinamiskajai salai. Tādējādi Mēs garantēsim, ka neaizmirsīsim izslēgt hronometru un ātri un tieši piekļūt tam. Ļoti iespējams, ka Apple turpinās virzīties uz priekšu šajā virzienā, meklējot jaunus veidus un jaunas vietējās lietotnes, kas var būt noderīgas, ja tās tiek izvietotas kā dzīvas darbības. Mēs redzēsim, ko iOS 17.4 beta 2 mums piedāvā, ko mēs, visticamāk, redzēsim šīs nedēļas laikā.