iOS 17.4 ietvers API, lai atspējotu žestu reakcijas trešo pušu lietotnēs

iOS 17 pēdējos gados ir bijis viens no atjauninājumiem ar visvairāk jaunu funkciju. Daudzi no viņiem ir pazuduši bez vēsts žestu reakcijas ar kameru savienotajās lietotnēs. Šī funkcija ļauj mums veikt reakcijas programmā FaceTime, piemēram, vienkārši veicot noteiktus žestus ar rokām. Iespējams, ka, ja nezinājāt par šo funkciju, iespējams, videozvanā esat kļūdījies un neesat atklājis, kāpēc no jūsu rokām parādījās baloni vai konfeti. Apple ir atradis risinājumu, lai izvairītos no šiem pārpratumiem ar žestu reakcijām dakšas palaidiet API, lai atspējotu šīs reakcijas trešo pušu lietojumprogrammās iOS 17.4 un iPadOS 17.4.

Atvadieties no pārpratumiem ar žestu reakcijām operētājsistēmā iOS 17.4

Kā jau teicām, operētājsistēmā iOS 17 tika palaists tas, ko Apple sauca par video efektiem jeb kas ir tas pats žestu reakcijas programmā FaceTime un citos pakalpojumos vai programmās, kas izmanto kameru. Visticamāk, zvana laikā esat redzējis, ka baloni parādās ar īkšķi, sirsniņas, lietus vai konfeti. Acīmredzot tas ir saistīts ar video efektiem, kurus iOS 17 vadības centrā var atspējot maz zināmā veidā. Šī deaktivizēšana ir globāla un nav atkarīga no lietojumprogrammām tātad, ja funkcija ir aktivizēta, Reakcijas tiks rādītas arī trešo pušu video lietotnēs.

Tas ir izraisījis daudzus pārpratumus videozvanos ar dažādas nozīmes trešo pušu lietojumprogrammām. Iedomājieties, ka atrodaties biznesa tikšanās vidū un ekrānā parādās konfeti vai arī jūs esat relaksācijas sesijas vidū un sāk līt. Šis Tas notiek arī operētājsistēmās iPadOS 17 un macOS Sonama, tāpēc Apple bija jāatrod risinājums, lai izvairītos no neveiksmēm ar šo funkciju.

Lai to izdarītu, kā ziņo MacRumors, Viņi ieviesīs API operētājsistēmā iOS 17.4, lai pēc noklusējuma atspējotu šīs žestu reakcijas katrā lietojumprogrammā. Tas nozīmē, ka katra lietotne varēs atsevišķi aktivizēt vai deaktivizēt video efektus katrā lietojumprogrammā, lai novērstu to, ka tie vienmēr tiek aktivizēti pēc noklusējuma. Redzēsim, kā izstrādātāji to veiks un vai šī API sasniegs arī macOS Sonama 14.4 vai būs pieejama tikai iOS un iPadOS.