AI nāk pakalpojumā Google Maps ar šīm jaunajām funkcijām

Mākslīgais intelekts (AI) arvien vairāk parādās mūsu ikdienas dzīvē. Faktiski nākamās paaudzes Apple programmatūra ietvers lieliskas AI funkcijas, un tā tiks prezentēta WWDC24, kuras datumi tika paziņoti pagājušajā nedēļā. Taču arī citas lietotnes izmanto iespēju pievienoties mākslīgā intelekta vilnim, lai piesaistītu vairāk lietotāju, kuri lietotnes funkcijas uzskata par noderīgām. Tas ir gadījums Google kartes, kurš paziņoja par uzsākšanu jaunas funkcijas, kuru pamatā ir ģeneratīvais AI kas, pēc viņu domām, ļaus ceļojiet gudrāk.

Google Maps saņem jaunas ar AI saistītas funkcijas

Uzmanību ceļotājiem: vasara ir tepat aiz stūra, kas nozīmē arī vasaras brīvdienas. Tāpēc šodien mēs piedāvājam sešus veidus, kā Google rīki var palīdzēt sagatavoties nākamajam ceļojumam un maksimāli izmantot to.

Google ir izmantojusi vasaras iestāšanos un lietotāju ceļojumu plānošanu uzsākt jaunas mākslīgā intelekta funkcijas kas atvieglo ceļojumu organizēšanu un vietu atklāšanu. Izmantojot ziņu savā oficiālajā emuārā, Google ir iepazīstinājis ar visām šīm funkcijām, kas būs pieejamas nākamajos mēnešos no šobrīd tikai ASV:

  1. Ģeneratīvs AI meklēšanā: Pateicoties pakalpojumam Search Generative Experience, Google ļaus lietotājiem tieši meklēt ar ceļojumu saistītu pieprasījumu, un mēs tieši iegūsim ceļojuma plānu. Piemēram: “plānojiet 5 dienu ceļojumu uz Romu ar muzejiem un ēdināšanas vietām.” Tālāk Google uzrakstīs plānu, izmantojot Ģeneratīvs AI ar ieteikumiem par restorāniem, lidojumu iespējām, viesnīcām, nozīmīgām vietām utt.
  2. Ieteikumu saraksti pakalpojumā Google Maps: Ja piekļūstam Google Maps, mēs varam konsultēties ievietot ieteikumu sarakstus kur meklēt no Google nolīgtiem izdevējiem, kā arī no Google Maps kopienas locekļu iecienītākajām vietnēm. Šobrīd šī funkcija tiks pārbaudīta ASV un Kanādas pilsētās.
  3. Maps sarakstu izmaiņas: Šīs jaunās funkcijas Maps izlases sarakstos sasniegs ikvienu tuvāko nedēļu laikā. Un mēs varam mainīt vietņu parādīšanās secību mūsu izveidotajos sarakstos un varam tās pasūtīt atbilstoši savai gaumei, iekļaušanas secībai vai ģenerējot maršrutu.
  4. Pielāgota stila ieteikumi: Tagad, izmantojot šo funkciju, Google uzzinās nedaudz vairāk par mūsu gaumi un stilu, kad runa ir par ģērbšanos. Tādā veidā un izmantojot karuseli ar dažādām drēbēm, kuras mēs varam izvēlēties, vai tās mums patīk vai nē, Google zinās mūsu ģērbšanās veidu un, meklējot meklētājprogrammā, mums tiks sniegta informācija, kas saistīta ar mūsu gaumi, piemēram, “vīriešu apģērbs”. polo krekli” vai “vīriešu bikses.” kleita”.
  5. Aplis, lai meklētu citās ierīcēs: Google arī izmantoja iespēju paziņot par reāllaika tulkošanas funkcijas paplašināšanu, izmantojot kameru, Aplis, lai meklētu, uz vairākām ierīcēm. Pašlaik mēs to varam izmantot Pixel 7+ un Samsung Galaxy S24. Tomēr mums pārējiem būs jāturpina lietot Google Lens, līdz šī funkcija sasniegs iPhone tālruņus.
Google Maps (AppStore saite)
Google kartesBezmaksas