Tas varētu būt iOS 18 dizains, un tas izskatās ļoti labi

Tas, ko jūs redzat, ir visionOS dizains, operētājsistēma Apple Vision Pro jauktās realitātes brillēm un iespējamās iOS 18 kameras lietotnes noplūde. varētu mums pateikt, ka tas būs nākamā iPhone atjauninājuma dizains.

Tagad šķiet droši, ka nākamais iPhone atjauninājums iOS 18, ko pirmo reizi redzēsim 10. jūnijā WWDC 2024, ienesīs svarīgas izmaiņas iPhone un iPad sistēmas dizainā, un, ja pievērsīsim uzmanību baumām. , un šķietamā loģika (kurai Apple ne vienmēr seko), šīm dizaina izmaiņām jābūt vērstām uz to, lai sistēma iPhone un iPad ierīcēm vairāk līdzīgs tam, ko izmanto nesen palaists Apple Vision Pro. Ja esat redzējis videoklipus, kas pārpludina internetu, jūs noteikti jau zināt, par ko mēs runājam, ja nē, jums vienkārši jāskatās attēls, kas atrodas raksta sākumā. Caurspīdīgas plēves, caurspīdīgi elementi, spīdīgas malas, reljefi… Mūsdienīgāks dizains, kas patiešām būtu svarīgs iOS un iPad OS sejas uzlabojums.

Baumu kameras lietotne iOS 18

Nu no šī attēla, ko MacRumors ir publicējis (saite) un kas it kā ir noplūde, kuras cēlonis ir inženieris, kurš jau strādā ar iOS 18, šķiet, ka šīs baumas varētu apstiprināties. Mēs skatāmies uz iOS 18 kameras lietotni, un mēs varam redzēt šos caurspīdīgos elementus, izciļņus un spilgtākas malas, lai izceltu saskarnes elementus. Tas ir ļoti īss attēls, taču vairāk nekā pietiekami, lai radītu cerības uz dizaina izmaiņām, kas piešķirs mūsu iPhone pilnīgi atšķirīgu izskatu. Tas viss ir ļoti rūpīgi jāievieto karantīnā, jo tas var būt nepatiess attēls vai, pat ja tas ir autentisks, tas var būt vienkāršs saskarnes tests, kas, ja tas ir autentisks, nevarētu būt galīgs. Taču jāatzīst, ka lietas ir daudzsološas.