Google integrē Gemini programmā Ziņojumi un nodrošina AI pakalpojumā Android Auto

MWC 2024 ir oficiāli sākusies, sniedzot mums jaunus produktus, pakalpojumus un citus paziņojumus no tehnoloģiju uzņēmumiem visā pasaulē. Vienlaicīgi ar notikumu Google paziņoja par vairākiem Android un lietotņu atjauninājumiem. Uzņēmums ieviesa deviņas jaunas funkcijas, lai palīdzētu jums palikt produktīvam, tostarp ar AI darbinātu Android Auto un Gemini Google ziņojumiem.

Google paziņo par jaunām funkcijām ziņojumiem, Android Auto un citām ierīcēm

Gemini, Google ģeneratīvais AI rīks, tagad ir pieejams lietotnē Google Messages. Varat lūgt Dvīņiem sagatavot jums ziņojumu, izdomāt joku, rīkot nejaušas sarunas un veikt citas darbības. AI rīks var arī sniegt atbildes uz jūsu jautājumiem un palīdzēt īstenot radošās idejas. Lai to paveiktu, jums vairs nav jāizmanto atsevišķa lietotne vai jāapmeklē vietne.

AI nāk arī uz Android Auto. Ja braucat ar automašīnu, mākslīgais intelekts apkopos garus tekstus un grupas tērzēšanu un ieteiks atbilstošas ​​atbildes un darbības. Varat vienkārši pieskarties pogai, lai nosūtītu atbildi, kopīgotu savu plānoto ierašanās laiku vai sāktu zvanu. Google sākotnēji paziņoja par šo funkciju Samsung Galaxy S24 palaišanas laikā pagājušajā mēnesī. Tagad tas ir pieejams visiem Android Auto lietotājiem.

Google lietotne Lookout, kas izmanto datoru redzi, lai palīdzētu cilvēkiem ar vāju redzi vai aklumu, var ģenerēt fotoattēlu audio aprakstus, izmantojot AI. Šī funkcija bija pieejams ASV, Lielbritānijā un Kanādā un tagad tiek izplatīts visā pasaulē angļu valodā. Uzņēmums ir arī pievienojis ekrāna lasītāja atbalstu funkcijai Lens in Maps, kas tika ieviesta pagājušā gada oktobrī. Tas skaļi nolasa vietas darba laiku, vērtējumus un norādes.

Arī Android tālruņi un planšetdatori tagad atbalsta ar roku rakstītas anotācijas pakalpojumā Google dokumenti. Varat izmantot irbuli vai vienkārši komentēt dokumentu ar pirkstiem. Google piedāvā dažādus iezīmēšanas rīkus, tostarp dažādas pildspalvas krāsas un marķierus. Spotify lietotājiem jūs saņemat jaunas apraides vadīklas, lai viegli pārslēgtu izvadi starp Spotify Connect ierīcēm. Šī funkcija jau ir pieejama pakalpojumā YouTube Music.

Android Auto AI
Google Maps Lens ekrāna lasītājs
Spotify apraides vadīklas
Android Auto AI
Google Maps Lens ekrāna lasītājs
Spotify apraides vadīklas

Wear OS saņem Google maka kartes un sabiedriskā transporta norādes

Izmantojot jaunākos Google atjauninājumus, tiek nodrošināta piekļuve pakalpojumam Google maks operētājsistēmai Wear OS. Varat piekļūt savām cīņas iekāpšanas kartēm, pasākumu biļetēm, sporta zāles abonementiem, lojalitātes kartēm un citam saturam, izmantojot savu Wear OS darbināmo viedpulksteni. Google ļauj jums izvēlēties, kuras kartes slēpt vai parādīt. Šī funkcija tika ieviesta pagājušajā mēnesī. Iespējams, tikko ir sākusies plaša izlaišana.

Wear OS pulksteņi saņem atbalstu arī sabiedriskā transporta norādes pakalpojumā Google Maps. Jums nav jāizvelk tālrunis, lai pārbaudītu autobusa, vilciena vai prāmja atiešanas laikus. Jūs saņemat kompasa vadītas navigācijas norādes uz galamērķi tieši uz plaukstas locītavas. Ja vēlaties meklēt informāciju tālrunī, varat spoguļot norādes uz savu pulksteni, lai veiktu navigāciju brīvroku režīmā.

Visbeidzot, Fitbit lietotne iegūst iespēju iegūt jūsu veselības datus no citām lietotnēm. Google starp atbalstītajām lietotnēm nosauc AllTrails, Oura Ring un MyFitnessPal. Dati no pievienotajām lietotnēm būs pieejami blakus jūsu Fitbit datiem cilnē Jūs. Cilnē Šodien tiek parādīti tādi dati kā vingrinājumi, soļi, sadedzinātās kalorijas, nobrauktās grīdas un nobrauktais attālums no ar Health Connect saderīgām lietotnēm.

Google Wallet Wear OS kartes
Wear OS Google Maps sabiedriskā transporta norādes
Google Wallet Wear OS kartes
Wear OS Google Maps sabiedriskā transporta norādes