Iegūstiet Amazon lielisko 75 collu Omni QLED 4K Fire TV tikai par 899 $!

Šodien Amazon atkal pārdod savu satriecošo Omni QLED sērijas 75 collu televizoru, un tā cena ir zemākā jebkad. Ko pēdējo reizi redzējām pagājušā gada decembrī. Tātad šodien jūs varat to paņemt tikai par 899 USD. Tādējādi jūs ietaupīsiet 200 ASV dolārus no parastās cenas, un, lai iegūtu šo gabalu, jums nav jāizgriež nekādi reklāmas kodi vai kuponi.

Ja meklējat mazāku izmēru, 65 collu modelis tiek pārdots arī par USD 599, kas ir USD 200 atlaide. Un 55 collu arī tiek pārdots līdz 429 USD ar atlaidi 140 USD.

Šis QLED televizors darbojas ar Fire TV. Tas nozīmē, ka šajā televizorā jūs iegūsit piekļuvi visām savām iecienītākajām lietotnēm. Tas ietver Amazon Prime Video, Hulu, Netflix, YouTube TV un daudz ko citu. Šeit ir pieejams arī Alexa atbalsts, un tas ietver brīvroku Alexa.

Šim televizoram ir vairākas pieslēgvietas, tostarp Ethernet ports, kabeļa/antenas ports, USB ports, IR izstarotājs, austiņu ports, optiskais ports, divi HDMI 2.0 porti un viens HDMI 2.1 ports. Tas nozīmē, ka spēlētāji, kuriem pieder PlayStation 5 vai Xbox Series X, var viegli savienot savas konsoles ar šo televizoru, izmantojot 4K120, kas ir lieliskas ziņas.

Šis Amazon QLED televizors piedāvā izcilus skata leņķus un krāsu atveidi. Atšķirībā no LED televizoriem, QLED tehnoloģija neizmanto fona apgaismojumu, tāpēc jūs neredzēsiet pelēkos toņus vietās, kur tai vajadzētu būt melnai. Turklāt šim televizoram ir Dolby Vision IQ, kas nodrošina satriecošus vizuālos attēlus lielajā ekrānā. Tas atbalsta arī HLG un HDR10 standartus.

Jauno Amazon 65 collu Omni QLED Fire televizoru šodien varat iegādāties tikai par 899 $.